همه چیز درباره سرزمین موجهای آبی مشهد به همراه عکس

۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
سرزمین مو جهای آبی مشهد به همراه عکس

زمانی بود که مشهد تنها جنبه زیارتی داشت، ولی با بزرگ شدن شهر و امکاناتش، بعد تفریحی شهر هم در کنار بعد زیارتی‌اش پر رنگ شد. حالا مشهد پر از پارک‌های آبی و موزه‌هایی‌ست که سفر به مشهد را به پکیج کاملی تبدیل می‌کنند. یکی از هیجان‌انگیزترین پارک های آبی مشهد هم، سرزمین موجهای آبی مشهد است.

چرا سرزمین موجهای آبی مشهد محبوب است؟

سرزمین موج های آبی

 به دلیل تنوع بالای سرسره‌ها، سرزمین موج های آبی مشهد، یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های آبی در مشهد محسوب می‌شود. اگر دلتان سرسره‌هایی آهسته بخواهد، یا عاشق سرعت باشید، اگر دلتان ارتفاع زیاد بخواهد تا جایی که از ارتفاع سیصد متری سر بخورید، رودخانه خروشان دوست داشته باشید، جکوزی سرد و گرم، حمام ترکی یا دلتان چاله فضایی بخواهد، سرزمین موج های آبی می‌تواند جوابگوی نیازتان باشد. فقط همین‌ها هم نیست.

سرزمین موجهای آبی مشهد در سال ۱۳۸۶ افتتاح شده و حالا به مجموعه‌ای تبدیل شده که مثل یک شهر است.  تجربه تیوب‌‌سواری روی موج‌ها، سقوط آزاد، سرسره تورنادو که می‌توان به صورت گروهی بر آن سوار شد، آدرنالین خون هر آدمی را بالا می‌برد.

بهترین جاهای دیدنی مشهد به همراه آدرس و عکس را اینجا ببینید.

ساعت کار و قیمت

ساعت کار این مجموعه در تابستان ۹ الی ۲۴ و در فصل‌های دیگر سال تا ساعت ۲۱ است.

روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه، روزهای مخصوص استفاده زن‌هاست و روزهای فرد مخصوص استفاده مردها.

در ماه رمضان ساعت‌های مجموعه متفاوت است.

شما برای شیفت صبح از ساعت ۹ تا ۲۱ ،بدون محدودیت زمانی در حدود ۴۰ هزار تومان در سال ۱۳۹۷ و برای شیفت عصر از ساعت ۱۶ تا ۲۱، در حدود ۳۰ هزار تومان باید بپردازید.

دسترسی

سرزمین موجهای آبی مشهد در خیابان قاسم‌آباد – بلوار اندیشه – نبش اندیشه ۸۳ قرار گرفته. اگر ماشین در اختیار ندارید، می‌توانید با مترو مشهد به ایستگاه پارک ملت بروید و با ون یا اتوبوس‌‍‌های قاسم‌آباد به مجموعه برسید.

دسته:جاذبه

مطالب مرتبط :

پارک ملت مشهد

در پارک ملت مشهد چه خبر است؟

۹ دی ۱۳۹۷
بهترین رستوران های مشهد

بهترین رستوران های مشهد؛ در این شهر کجا غذا بخوریم؟

۲۹ شهریور ۱۳۹۵

۱ نظر

  • پاسخ سحر عامری ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ از ۱۰:۴۳

    این مکان عالی بود

  • ارسال پاسخ