لیست هتل های دو ستاره شیراز

۲۱ خرداد ۱۳۹۶
لیست هتل های دو ستاره شیراز

هتل های دو ستاره شیراز در مرکز این شهر قرار گرفته‌اند و به دلیل قیمت مناسب‌شان معمولا در بیشتر ایام سال با استقبال مواجه می‌شوند. اگر در سفر به شیراز قصد ماندن در هتلی دوستاره را داشته باشید باید بدانید که برای اقامت در این هتل ها باید به طور متوسط بین ۸۰ تا ۲۰۰ هزار تومان هزینه کنید.

هتل نصیرالملک

همانطور که از اسم هتل برمی‌آید مسجد نصیرالملک رو به روی هتل قرار گرفته. با وجود فاصله ۱۰ دقیقه‌ای هتل تا خیابان زند که بسیاری از جاذبه های شیراز همچون بازار وکیل، نارنجستان قوام و ارگ کریمخانی و امکاناتی مثل پارکینگ و رستوران، هتل نصیرالملک از هتل های قیمت مناسب شیراز محسوب می‌شود.

  هزینه اقامت در اتاق دو تخته توئین این هتل ۱۲۵ هزار تومان است.

هتل لطفعلی خان زند

یکی دیگر از هتل های دو ستاره شیراز، هتل لطفعلی خان زند است. یکی از دلایل استقبال از این هتل موقعیت مکانی بسیار خاصش است. باغ نارجستان قوام که خیلی‌ها می‌گویند زیباترین باغ شیراز است مقابل هتل قرار گرفته و بعد از دیدن آن میتوان از خانه زینت الملوک و موزه فارس دیدن کرد. ترمینال مسافربری کاراندیش شیراز هم با ماشین ۱۵ دقیقه با هتل فاصله دارد. برای خرید هم میتوان به مرکز خرید نگین فارس رفت.

هزینه اقامت در اتاق دو تخته توئین این هتل ۱۲۵ هزار تومان است.

هتل آریانا

هتل آریانا در سال ۱۳۶۶ ساخته شده و در سال ۱۳۹۰ مورد بازسازی قرار گرفته و در این بازسازی به قول معروف حسابی نونوار شده است. هتل آریانا در ۷ طبقه ۵۰ اتاق و ۸ سوئیت دارد و اگر به همراه خانواده به شیراز سفر کرده‌اید برایتان اقامت در این هتل مناسب است. اگر از نزدیکی هتل با جاهای دیدنی هم بخواهید بدانید، حمام وکیل، ارگ کریمخانی، شاهچراغ و باغ جهانما در فاصله ۱۰ دقیقه‌ای از هتل واقع شده‌اند.

هزینه اقامت در اتاق دو تخته تویین این هتل ۱۵۰ هزار تومان است.

هتل حافظ

هتل حافظ تنها ۸۰۰ متر با شاهچراغ فاصله دارد و برای آن دسته از مسافرانی که هم به قصد سیاحت و هم زیارت به شیراز سفر کرده‌اند ، میتواند گزینه مناسبی باشد. نزدیک بودن این هتل به بازار وکیل و مراکز خرید شیراز و اتاق‌های راحت آن از نکات قابل توجه‌اش است. هتل با داشتن ۳۴ اتاق و سوئیت و امکاناتی مثل رستوران، خشکشویی، آژانس و آسانسور یکی از هتل های دو ستاره خوب شیراز است.

هزینه اقامت در اتاق دابل این هتل ۱۲۰ هزار تومان می‌شود.

 دیگر هتل های دوستاره شیراز اینها هستند:

هتل ساسان واقع در خیابان لطفعلی خان زند ، خیابان انوری، هزینه اقامت هرشب در اتاق یک تخته این هتل ۸۸ هزار تومان است.

هتل کوثر واقع در بلوار کریم خان زند ، روبروی انوری، هزینه اقامت در اتاق یک تخته آن ۱۰۰ هزار تومان است.

هتل آپارتمان آرنیکا در  میدان اطلسی (قایم) ، بلوار هجرت ، خیابان جاوید، هزینه اقامت در اتاق یک خوابه دو تخته این هتل ۲۴۰ هزار تومان است

هتل صدرا واقع در بلوار کریمخان زند ، خیابان رودکی، هزینه اقامت در اتاق یک تخته این هتل ۹۱ هزار تومان است.

هتل آپارتمان آرین واقع در خیابان فردوسی ، روبروی مخابرات امام خمینی، هزینه اقامت در آپارتمان یک خوابه دو تخته این هتل ۳۹۶ هزار تومان است.

دسته:هتل

مطالب مرتبط :

در این ۴ تنگه فارس، خنک شوید

در این ۴ تنگه فارس، خنک شوید

۲۱ خرداد ۱۳۹۸
بهترین مراکز تفریحی شیراز

بهترین مراکز تفریحی شیراز کجاست؟

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

نظری ثبت نشده

ارسال پاسخ

کد امنیتی *

ثبت نام

با ثبت نام در اسنپ تریپ! علاوه بر استفاده از خدمات گوناگون، از پیشنهادات ویژه اعضا مطلع خواهید شد.

بازگشت

ثبت نام شما با موفقیت کامل شد