بهترین هتل‌ های شیراز برای بودجه های مختلف

۳۰ فروردین ۱۳۹۶
بهترین هتل‌ های شیراز برای بودجه های مختلف

بهار، فصل رفتن به شیراز است. بوی بهارنارنج همه شهر را پر کرده و آب و هوای شیراز هر خسته‌ای را سرحال می‌آورد. ما در اینجا بهترین هتل‌ های شیراز را نوشته‌ایم تا همه جوره خاطره‌تان به این شهر ماندگار شود. بعضی از این هتل‌ها گران قیمت و پرستاره‌اند و برخی دیگر با اینکه ستاره‌های کمی دارند، نزدیک مراکز گردشگری و تفریحی شیرازند و از امکانات خوبی برخوردارند.

ادامه مطلب

دسته:هتل

معروف ترین جاهای دیدنی تبریز با آدرس و عکس

۲۸ فروردین ۱۳۹۶
جاهای جاهای دیدنی تبریز با آدرس و عکس

وقتی اسم تبریز را می‌شنوید یاد چی می‌افتید؟ سرما؟ یا مشروطه؟ یا جایی که طبیعت بکری مثل جنگل‌های ارسباران را در خود جای داده است؟ تبریز، سومین شهر بزرگ ایران است و جدا از بناهای تاریخی و موزه ها، طبیعت سرسبزی نیز به خصوص در بهار و تابستان دارد. یعنی فصل هایی که دیگر از سرما چندان خبری نیست. در سفر به تبریز، مخصوصا اگر سفری کوتاه بود، باید کجاها را ببینیم. ما در اینجا جاهای دیدنی تبریز را با آدرس و عکس نوشته ایم. این جاها شامل جاذبه های گردشگری‌ای هستند که دیدن‌شان در اولویت است.

ادامه مطلب

دسته:جاذبه

شروع همکاری اسنپ تریپ و رجا

۲۷ فروردین ۱۳۹۶
همکاری رجا و اسنپ تریپ

این‌روزها گردشگران ترجیح می‌دهند بسته کامل سفرشان را از یک‌جا تهیه کنند. در همین راستا سامانه رزرو آنلاین هتل اسنپ تریپ همکاری‌اش را با شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا آغاز کرده است. با شروع این همکاری برای اولین بار در ایران امکان رزرو همزمان هتل و بلیت قطار از سایت رجا فراهم شده است. برای خرید بسته‌ی سفر کافی‌ست بعد از واردشدن به سایت رجا، مراحل زیر را طی کنید:

ادامه مطلب

دسته:اخبار

زیباترین روستاهای ایران در بهار و تابستان

۲۷ فروردین ۱۳۹۶
زیباترین روستاهای ایران در بهار و تابستان

روستاهای ایران که بسیاری از آنها ناشناخته مانده‌اند، یکی از زیباترین مناطق برای گردش و تفریح هستند. اما در این مورد نیز عده‌ای معتقدند اگر روستاها قرار است به دست مردم تبدیل به منظره ای نازیبا شوند و با دیدن شان وسوسه ویلاسازی غلبه ‌کند و از بکری دربیایند، بهتر است ناشناخته بمانند. ما در اینجا زیباترین روستاهای ایران را معرفی کرده‌ایم، روستاهایی که به ویژه در بهار و تابستان سرسبزند، باشد که آنها را همانطور که هست زیبا و بکر نگه داریم.

ادامه مطلب

دسته:ایرانگردی

بهترین ساندویچ و پیتزا در تهران را کجا بخوریم؟

۲۶ فروردین ۱۳۹۶
بهترین ساندویچ و پیتزا در تهران

فست فود یعنی غذای حاضری و در تهران فست فودی های زیادی وجود دارد، فست فودی هایی که هر روز به تعدادشان اضافه می‌شود و دیگر تقریبا خیابانی نیست که یک فست فودی در آن نباشد. اما اگر اهل فست فودیم یا نه، برای تنوع خواستیم یک روز در هفته بیرون از خانه غذای غیربرنجی بخوریم باید کجا برویم. در بین اینهمه ساندویچی و پیتزایی کدام از بقیه بهتر است و می‌توان راضی از آن بیرون آمد؟ در این پست می‌گوییم بهترین ساندویچ و پیتزا در تهران را کجا می توانیم بخوریم. با اسنپ تریپ همراه باشید:

ادامه مطلب

دسته:رستوران

اضطراب قبل از سفر و راه‌های مقابله با آن

۲۶ فروردین ۱۳۹۶
travel anxiety

اضطراب قبل از سفر احساسی است که بسیاری از ما دست‌کم یک بار پیش از سفر تجربه‌اش کرده‌ایم و گاهی حتی ذوق و شوق سفر هم این احساس را از ما جدا نمی‌کند. بعضی از افراد انقدر استرسشان زیاد است که سفرشان را کنسل می‌کنند. در اینجا نگاهی داریم به اضطراب قبل از سفر و راه‌های مقابله با آن.

ادامه مطلب

دسته:مهارتهای سفر