بهترین کافه های تبریز کدامند؟

۳۰ آبان ۱۳۹۶
کافی شاپ های تبریز

کافه گردی چند سالی است که طرفدار زیاد پیدا کرده و این علاقه خودش را در سفرها بیشتر نشان می‌دهد. در خیابان‌های شهر مورد نظر گشته‌اید و به جاهای دیدنی‌اش سر زده‌اید و حالا دلتان میخواهد بروید در جایی بنشینید و خستگی در کنید و کجا بهتر از یک کافه خوب. تبریز هم از آن شهرهایی است که کافه و قهوه‌خانه خوب کم ندارد. برای همین هم ما در اینجا درباره بهترین کافه های تبریز نوشته‌ایم.

ادامه مطلب

دسته:کافه

با باغ رستوران های اصفهان آشنا شوید

۲۹ آبان ۱۳۹۶
باغ رستوران های اصفهان

باغ رستوران ها همیشه به خاطر فضای دلباز و زیبایشان، طرفداران بسیاری دارند. اصفهان در گذشته کوشک‌‌های کوچک و بزرگ فراوانی داشته که این روزها برخی از این کوشک‌ها با تغییر کاربری به باغ رستوران تبدیل شده‌اند.

اسنپ تریپ در اینجا چند تا از باغ رستوران های اصفهان را معرفی کرده است:

ادامه مطلب

دسته:رستوران

اگر دنبال هتل های مرکز شهر تهران هستید، این پست را بخوانید

۲۷ آبان ۱۳۹۶
هتل های مرکز شهر تهران

تهران، هتل خوب کم ندارد، اما برای بسیاری از مسافران پایتخت هتل های مرکز شهر تهران ایده آل تر است، چون هم به جاهای اداری و دانشگاهی نزدیکند و هم جاهای دیدنی. بیشتر این هتلها نیز از هتل های قیمت مناسب تهران محسوب می‌شوند و امکاناتی متناسب با خدماتشان را به مهمانان ارائه میدهند. ما در اینجا تعدادی از هتل های مرکز شهر را معرفی کرده‌ایم.

ادامه مطلب

دسته:هتل

معرفی جاهای تفریحی تبریز؛ خوش‌گذرانی در شهر اولین‌ها

۲۴ آبان ۱۳۹۶
جاهای تفریحی تبریز

تبریز از مهم‌ترین کلا‌ن‌شهرهای ایران است. این شهر با بیش از یک‌میلیون‌و‌پانصد نفر، ششمین شهر پرجمعیت ایران به حساب می‌آید. چنین شهری با این جمعیت نباید از نظر امکانات تفریحی چیزی کم داشته باشد. اسنپ تریپ در اینجا چند تا از بهترین جاهای تفریحی تبریز را معرفی کرده است:

ادامه مطلب

دسته:جاذبه

رستورانهای خوب تهران با قیمت مناسب کدامند؟

۲۳ آبان ۱۳۹۶
رستورانهای تهران با قیمت مناسب

دلمان میخواهد بعضی وقت‌ها با خانواده یا با دوستانمان بیرون غذا بخوریم، جایی که هم فضایش خوب باشد و هم غذایش، ولی در عین حال قیمت‌هایش هم جوری نباشد که به جیب‌مان فشار زیادی بیاید. در تهران، رستوران‌های بسیاری هست که هزینه غذا خوردن در آنها گران نیست  و به خاطر کیفیت خوب غذاهایشان، آدم گاهی تا سالها مشتری‌‌شان می‌شود. از این رو در این نوشته تعدادی از رستورانهای تهران با قیمت مناسب را معرفی کرده‌ایم.

ادامه مطلب

دسته:رستوران

آشنایی با جاهای دیدنی کیش با قیمت؛ ارزان یا گران؟

۲۲ آبان ۱۳۹۶
جاهای دیدنی کیش با قیمت

کیش از پرمسافرترین جزیره‌های ایران است که جاهای دیدنی و تفریحی بسیاری دارد. کسانی که اهل خوش‌گذرانی و تفریح‌های مهیج و متفاوت‌ هستند می‌توانند از سفر به کیش تجربه‌ای به یادماندنی برای خودشان بسازند. اسنپ تریپ در اینجا نگاهی دارد به برخی از جاهای دیدنی کیش با قیمت:

ادامه مطلب

دسته:جاذبه