لوکس ترین هتل های مشهد کدام است؟

۳۰ مهر ۱۳۹۶
لوکس ترین هتل های مشهد

مشهد را می‌توانیم مهم‌ترین مقصد گردشگری مذهبی در ایران بدانیم. سالانه مسلمانان بسیاری از شهرهای مختلف ایران و جهان برای زیارت حرم امام رضا (ع) به این شهر سفر می‌کنند. در این بین کسانی هستند که علاوه بر نزدیک‌بودن هتلشان به حرم، لوکس‌بودن هتل هم برایشان اهمیت دارد. در اینجا نگاهی داریم به لوکس ترین هتل های مشهد:

ادامه مطلب

دسته:هتل

بهترین سوغات بوشهر چیست؟

۲۹ مهر ۱۳۹۶
بهترین سوغات بوشهر چیست؟

بوشهر، شهر نخلستان‌هاست و ۳۴ هزار هکتار از اراضی بوشهر را نخلستان تشکیل می‌دهد، از آن گذشته خلیج فارس هم باعث شده در زمینه تولید میگو و ماهی جزو اولین‌ها در ایران باشد.  ولی آیا سوغات بوشهر به همینها ختم می‌شود؟

ادامه مطلب

دسته:سوغات

سفر به روستای یوش؛ زادگاه نیما

۲۶ مهر ۱۳۹۶
روستای-یوش

شاید اگر نیمایی نبود، اسم روستای یوش کمتر به گوشمان آشنا بود. نیما یوشیج بعد از مرگش در شهر ری دفن شد، اما بعدها در سال ۷۲ پیکر این شاعر را به روستای زادگاهش منتقل کردند و همین باعث شد بسیاری برای رفتن بر سر مزار این شاعر بزرگ به یوش سفر کنند و با این روستای خوش‌منظره آشنا شوند. این روزها هدف از سفر به روستای یوش فقط رفتن به خانه نیما نیست. با ما همراه باشید و با جاهای دیدنی یوش آشنا شوید:

ادامه مطلب

دسته:جاذبه

راهنمای سفر به بندر دیلم

۲۴ مهر ۱۳۹۶
راهنمای سفر به بندر دیلم

راحله رسولی

شهرهای جنوبی به دلیل همجواریشان با کشورهای عرب زبان، بازارهای پررونقی دارند و بندر دیلم در ۲۰۰ کیلومتری شمال بوشهر یکی از این شهرهاست که با وجود بازارهای متعدد، ساحل ماسه‌ای طولانی و زیبا و جاهای تاریخی‌اش، شلوغ‌ترین شهر بوشهر به خصوص در نوروز است. در اینجا راهنمای سفر به بندر دیلم را نوشته‌ایم.

ادامه مطلب

دسته:جاذبه

پرسه در باغ های زیبای تهران

۲۳ مهر ۱۳۹۶
پرسه در باغ های زیبای تهران

راحله رسولی

باغ‌ های زیبای تهران که زمانی تنها اعیان و خانواده سلطنتی در آن زندگی می‌کردند و تنها از ورای عکس‌های گاه و بیگاه میشد شکوه‌شان را دید، خیلی وقت است که درهایشان به روی مردم عادی باز شده. حال میتوان یک روز را به دیدن این باغ ها و قدم زدن در زیر سایه درختان بلندشان اختصاص داد و با آنها عکس‌های یادگاری قشنگی گرفت. با ما همراه باشید تا پرسه‌ای در باغ های زیبای پایتخت بزنیم.    ادامه مطلب

دسته:جاذبه