کافی شاپ های مشهد؛ چند پیشنهاد متفاوت

۱۳ آذر ۱۳۹۶
کافی شاپ های مشهد

تنوع همه چیز در مشهد بالاست، از هتل و رستوران بگیرید تا بازار، مرکز خرید و کافی‌ شاپ. درست است که تعداد کافی شاپ‌های مشهد زیاد است، ولی روی همه‌شان هم نمی‌شود حساب کرد و  ممکن است شمایی هم که تنها قصد خوردن چای را داشته اید، پشیمان از آنها بیرون بیایید. کافی شاپ های مشهد اگرچه در مقایسه با کافه شهرهایی مثل تهران یا اصفهان خیلی خاص نیستند، ولی بعضیهایشان به یکبار امتحان کردن می‌ارزند.

ادامه مطلب

دسته:کافه

با ۵ تا از گران ترین هتل های ایران آشنا شوید

۱۲ آذر ۱۳۹۶
با ۵ تا از گران ترین هتل های ایران آشنا شوید

کسی نیست که دلش نخواهد دست‌کم یک شب مثل شاهزاده‌ها در اتاقی لوکس اقامت کند، روی تخت‌هایی با بالش پر بالا و پایین بپرد، غذاهایی متفاوت را امتحان کند و هر وقت دلش خواست نوشیدنی خوشمزه‌ای سفارش بدهد و همین‌طور که روی مبل‌های شیک و راحت لم داده و از منظره پشت پنجره اتاقش لذت می‌برد، نوشیدنی‌اش را مزه‌مزه کند. در ایران هم هتل‌های لوکس و گرانی در شهرهای مختلف وجود دارند که می‌توانید این تجربه را در آن‌ها داشته باشید. هر چند خیلی از ما پیش از سفر ناچاریم به جیبمان نگاه کنیم و هتلی را متناسب با بودجه‌مان انتخاب کنیم. با این حال آشناشدن با گران ترین هتل های ایران جذاب خواهد بود. با اسنپ تریپ همراه باشید:

ادامه مطلب

دسته:ایرانگردی

زیباترین جاهای دیدنی کرج کجاست؟

۱۱ آذر ۱۳۹۶
جاهای دیدنی کرج

کرج یا استان البرز برای بسیاری از ما شهری‌ست عبوری و بیشتر با جاده چالوسش معنا پیدا میکند. شهری که از آن میگذریم تا سفر شمال‌مان را آغاز کنیم و شاید کمتر به ذهنمان خطور کرده باشد که این شهر خوش آب و هوا و مهاجرپذیر، خود جاذبه‌‌های گردشگری زیادی برای دیدن دارد. ما در این نوشته راهنمایی‌تان کرده‌ایم و درباره تعدادی از اصلی‌ترین و قشنگترین جاهای دیدنی کرج نوشته‌ایم.

ادامه مطلب

دسته:جاذبه

بهترین هتل ۳ ستاره کیش به انتخاب کاربران اسنپ تریپ

۸ آذر ۱۳۹۶
بهترین هتل ۳ستاره کیش

بسیاری از مسافران جزیره کیش ترجیح می‌دهند به جای آنکه هزینه زیادی را به اقامتشان اختصاص دهند، این مبلغ را صرف تفریح‌های متنوع جزیره کنند، در این صورت باید یادمان باشد وقتی هتل‌های ۲ یا ۳ ستاره را انتخاب می‌کنیم، امکانات هتل را بسته به قیمتش بسنجیم و قطعا نمی‌توانیم امکانات این هتل‌ها را با هتل‌های ۵ ستاره مقایسه کنیم.

در اینجا نگاهی داریم به هتل‌های ۳ ستاره‌ای که از کاربران اسنپ تریپ بیشترین امتیاز را گرفته‌اند و به عنوان بهترین هتل ۳ ستاره کیش انتخاب شده‌اند:

ادامه مطلب

دسته:هتل

آیین‌های جشن آذرگان در کدام شهرهای ایران برگزار می‌شود؟

۷ آذر ۱۳۹۶
آیین های جشن آذرگان

یکی از جشن‌های باستانی و قدیمی، جشن آذرگان است. جشنی برای احترام به آتش  که در نهمین روز از آذرماه در گاه‌شمار زرتشتی که نام روز و ماه یکی می‌شود یعنی روز آذر در ماه آذر، برگزار می‌شود. اگرچه  برگزاری آذرگان در سال‌های گذشته آن شور و حال سال‌های گذشته را ندارد، اما هنوز هم  برگزاری آذرگان برای زرتشتیان شهرهای مختلف، به خصوص شهرهایی که آتشکده دارند، اهمیت زیادی دارد و حضور در این مراسم هم انگیزه‌ای‌ست برای سفر.

ادامه مطلب

دسته:ایرانگردی

مراکز خرید اصفهان؛ در اصفهان چه چیز را از کجا بخریم؟

۵ آذر ۱۳۹۶
مراکز خرید اصفهان

اصفهان یکی از کلان‌شهرهای مهم ایران است و به همین دلیل بازارهای فراوانی را در دل خودش جا داده. اگر در سفرتان به اصفهان قصد دارید برای خرید وقت بگذارید، اسنپ تریپ در اینجا معروف‌ترین مراکز خرید اصفهان و خیابان‌هایی را که بورس کالاهایی مثل کفش و مانتو هستند را معرفی کرده است:

ادامه مطلب

دسته:مرکز خرید