داستان اسنپ تریپ شدن ما

سال ۹۴ با اسم پین‌تاپین کارمان را شروع کردیم و حالا در بهمن ۹۶، اسم‌مان را به اسنپ‌تریپ تغییر داده‌ایم. این جمله ساده، داستان دو سال و نیم تلاش یک گروه بزرگ را در دلش دارد. اینجا، این داستان را تعریف کرده‌ایم.


سوال‌های شما
snap_trip_phone
در بهار ۹۴ در کنار اسنپ، بامیلو، اسکانو و اسنپ فود که آن روزها با اسم زودفود فعالیت می‌کرد کارمان را شروع کردیم
iran-map iran-map-marker

قدم اول‌مان رزرو آنلاین
هتل‌های داخلی بود.

برای قدم اول سعی کردیم امکان رزرو آنلاین بیشتر هتل‌های داخلی را فراهم کنیم تا کاربرانمان بتوانند از بین گزینه‌های مختلف مناسب‌ترین را انتخاب کنند.

world-map world-map-marker

قدم‌های بعدی را برداشتیم و
خدماتمان را بیشتر کردیم.

کم‌کم خدماتمان را کامل کردیم. فراهم‌کردن خدمات مخصوص شرکت‌ها و سازمان‌ها ، اضافه‌کردن هتل‌های خارجی و امکان رزرو بلیط پرواز نمونه‌‌هایی از این خدمات هستند.

هدف: ایجاد تغییری بزرگ در بازار گردشگری

دادن حق انتخاب به کاربران با فراهم کردن راهکارهای جدید و خلاقانه، هدف اصلی گروه اینترنتی ایران بود. شرکتهای هم‌خانواده ما در بازارهای مختلف در این راه قدم می‌گذاشتند. اسنپ در بازار حمل و نقل شهری، به این هدف جامه عمل پوشاند و با این مفهوم به کاربران معرفی شد. بعد از اسنپ، نوبت به اسنپ‌فود رسید. ما هم همین چشم‌انداز را در بازار گردشگری ایران دنبال کردیم.

circles
+۳۰۰,۰۰۰
هتل خارجی
 
+۵۰۰۰
پرواز به تمام مقاصد داخلی و خارجی
+ ۸۰۰
هتل داخلی
 
+۳۰۰
مدیریت سفرهای کاری شرکت ها و سازمان ها

با تبدیل شدن به کامل‌ترین مرجع رزرو هتل‌های داخلی و کامل کردن خدمات‌مان در بخش‌های مختلف سفر، از جمله اضافه کردن امکان رزرو هتل‌های خارجی و خدمات پرواز داخلی و خارجی با کمک فلایتیو، خود را در نقطه‌ای دیدیم که تغییر بزرگی را این بار در بازار گردشگری رقم بزنیم. از این رو تصمیم گرفتیم در ادامه راه برندهای پیشتاز گروه‌مان، با نام "اسنپ‌تریپ" به فعالیت‌مان ادامه دهیم.

stage
سوال‌های شما