گشتیم نبود، نگرد نیست ؛ طرح ضمانت بهترین قیمت هتل در اسنپ تریپ

در طرح “گشتیم نبود، نگرد نیست” اسنپ‌تریپ متعهد می‌شود که بهترین قیمت هتل را به مهمانان ارائه ‌دهد تا در میان انواع روش‌های رزرو هتل همیشه ارزان‌ترین قیمت‌ها را داشته باشد. در صورتی که مهمان قیمت پایین تری برای همان هتل در آژانس‌های مسافرتی، سامانه‌های آنلاین رزرو هتل و حتی خود هتل پیدا کند، اسنپ‌تریپ مابه‌التفاوت + 5% تخفیف را به مسافر بازمی‌گرداند.

بهترین قیمت هتل

رزرو هتل‌های ایران با بهترین قیمت

شرایط و توضیحات

• مهمان باید روی اتاقی که قیمت پایین‌تر آن را گزارش می‌دهد در همان تاریخ در اسنپ تریپ رزرو پرداخت شده داشته باشد.
• شرایط اتاقی که مهمان قیمت پایین‌تر آن را گزارش می‌دهد باید مطابق با شرایط اتاق رزرو شده باشد. (از نظر نوع اتاق، قوانین کنسلی و…)
• تاریخ ورود و خروج از هتل باید کاملاً مطابق با تاریخی باشد که در اسنپ تریپ انتخاب شده است و اتاق گزارش شده در همان تاریخ روی سامانه‌ای که گزارش داده می‌شود دارای ظرفیت موجود باشد.
• تا قبل از رسیدن به تاریخ خروج از هتل مهمان می‌تواند درخواست استفاده از ضمانت بهترین قیمت را داشته باشد.
• مهمان می‌تواند قیمت پایین‌تر را از آژانس‌های مسافرتی، سامانه‌های آنلاین رزرو هتل و حتی خود هتل به اسنپ تریپ گزارش دهد.

• درخواست استفاده از طرح تضمین بهترین قیمت “گشتیم نبود، نگرد نیست” فقط شامل رزرو اتاق در هتل و اقامتگاه می‌شود. بنابراین قیمت ارائه شده روی تورها و پکیج‌های همراه با قطار و اتوبوس و هواپیما قابل بررسی نخواهند بود.
• قیمت اعلام شده توسط مهمان باید برای عموم در دسترس باشد. به عنوان مثال این قیمت نباید شامل تخفیف خاص یا امتیازهای باشگاه همراهی باشد.
• پس از اتمام زمان اقامت و خروج از هتل متاسفانه درخواست مهمان قابل پیگیری نخواهد بود.

مهمان می‌تواند پس از انجام رزرو تا موقع خروج از اتاق، در هر مرحله که متوجه شد قیمتی پایین‌تر از وب‌سایت اسنپ تریپ برای اتاقی با همان مشخصات ارائه شده، با شماره ۹۶۶۶۹۰۶۶-۰۲۱ یا ۷۵۱۳۲۰۰۰-۰۲۱ بخش پشتیبانی هتل در اسنپ تریپ تماس بگیرد و درخواست استفاده از این طرح را به ما اعلام کند.
ما بلافاصله درخواست را بررسی می‌کنیم. نتیجه درخواست نهایتا تا یک ساعت بعد به اطلاع مهمان خواهد رسید و در صورت تایید شدن درخواست، اتاق مورد نظر را ۵٪ ارزان‌تر از قیمتی که گزارش شده به مهمان ارائه می‌کنیم و بابت بازگرداندن باقی پول در اسرع وقت هماهنگی و پشتیبانی انجام خواهد شد.

سوالات متداول

همکاران ما در بخش قیمتگذاری هتل‌ها همواره سعی دارند قیمت‌ها به روز نگه داشته شود اما صنعت گردشگری هم مانند هر بازار دیگری نوسان قیمت دارد این نوسان‌ها گاهی روزانه یا ساعتی انجام می‌شود. اگر ما نتوانیم قیمت‌ها را به روز نگه داریم و شما در لحظه قیمتی به‌روزتر و پایین‌تر از اسنپ‌تریپ پیدا کنید، مسئولیت این تاخیر به‌روزرسانی با اسنپ‌تریپ است و شما 5 درصد تخفیف بیشتر خواهید گرفت.

پیام ما در اسنپ‌تریپ همیشه سفر ارزان و آسان بوده و هست. شما با صرف چند دقیقه از وقتتان می‌توانید خیلی آسان خرید به‌صرفه‌تری با 5 درصد تخفیف بیشتر نسبت به سامانه‌های دیگر داشته باشید.

ثبت نام

  • حساب کاربری دارید؟
بازگشت

ثبت نام شما با موفقیت کامل شد

با ثبت‌نام در اسنپ تریپ و خرید از سایت یا اپلیکیشن امتیاز همراهی بگیرید، امتیازهایتان را به تخفیف تبدیل کنید و سفر ارزان‌تری داشته باشید.

باشگاه همراهان اسنپ تریپ