درباره‌ی بهداشتی‌ترین هتل‌های اسنپ‌تریپ از دید شما

در شرایطی که چندین ماه از آغاز شیوع ویروس کرونا در جهان گذشته تصمیم گرفتیم به دنبال راه‌های بهتری برای سالم زندگی کردن در کنار این بیماری باشیم. در این مدت خیلی از مردم مسئولانه سفرهای غیرضروری خود را کاهش دادند اما برخی سفرها ضروری و اجتناب‌ناپذیر بود. ما هم برای برداشتن قدمی در این راه، به دنبال هتل‌ها و اقامتگاه‌هایی بودیم که “امتحانشون رو تو تمیزی پس داده باشن”، تا با ارائه‌ی لیست تمیزترین اقامتگاه‌ها راهنمایی باشیم برای یک انتخاب امن و سفر سلامت.

تعدادی از مهمانان اسنپ‌تریپ، پس از سفر با دقت و جزئیات به بررسی نظافت هتل که حالا مهم‌ترین اصل کیفیت شناخته می‌شود پرداخته و نظرشان را ثبت کرده بودند. هیچ معیاری دقیق‌تر از این نبود که هتل‌ها توسط خود شما امتحان شده باشند و در نظافت مورد تایید مهمانان اسنپ‌تریپ باشند.

از میان نظرات مهمانان اسنپ‌تریپ هتل‌هایی که بالاترین امتیاز را در کیفیت نظافت گرفته بودند انتخاب شدند تا این صفحه و این هتل‌ها راهنمایی باشد برای سفر امن و سلامت سایر مهمانان.

بهداشتی‌ترین هتل‌های اسنپ‌تریپ از دید شما چگونه انتخاب شدند

هر کاربر از زمان انجام رزرو تا 2 ماه پس از خروج از هتل فرصت دارد تا نظرش را درمورد هتل ثبت کند. برای یادآوری و دسترسی راحت‌تر به لینک، پس از رزرو یک ایمیل حاوی لینک هتل برای مهمان ارسال خواهد شد. کافیست کاربر وارد صفحه‌ی هتل در سایت یا اپلیکیشن اسنپ‌تریپ شود و با شماره موبایلی که رزرو هتل را با آن انجام داده در سایت ثبت نام کند. پس از ثبت نام امکان ثبت نظر برای مهمان باز خواهد شد و فقط در صورتی که شماره موبایل رزرو کننده با شماره موبایل صاحب حساب کاربری یکسان باشد می‌توانند برای هتل نظر ثبت کنند.

به این ترتیب کاربرانی که در هتل مورد نظر اقامت و رزرو نداشته باشند امکان ثبت نظر نخواهند داشت تا نظرات مسافران دقیق‌تر و واقعی‌تر و راهنمای بهتری برای انتخاب باشد.

 

هنگام ثبت نظر 6 مورد برای امتیازدهی به اقامت در همان صفحه وجود دارد که مهمان باید به کیفیت هرکدام از موارد در هتلی که اقامت داشته امتیاز دهد. کاربر به هر مورد از 1 تا 5 امتیاز خواهد داد. از میانگین این امتیازها، میانگین امتیاز هتل در کیفیت اقامتگاه نسبت به قیمت، وضعیت نظافت اقامتگاه، خوشرویی و رفتار کارکنان اقامتگاه، کیفیت غذا و پذیرایی، امکانات اقامتگاه و موقعیت مکانی و دسترسی به دست خواهد آمد. در نهایت هر هتلی یک امتیاز کلی بین 0 تا 5 خواهد داشت که نتیجه‌ی امتیازدهی مهمان‌هاست.

در این طرح نظرات کاربران اسنپ‌تریپ از اول خرداد 1399 تا امروز بررسی شد تا هتل‌هایی که بالاترین میانگین در امتیاز “وضعیت نظافت اقامتگاه” را داشتند طی یک لیست به مهمانان اسنپ‌تریپ پیشنهاد داده شود. این هتل‌ها میانگین امتیاز “وضعیت نظافت اقامتگاه” شان بالای 4 (از 5 امتیاز) بوده.

برخی نظرات کاربران

ثبت نام

  • حساب کاربری دارید؟
بازگشت

ثبت نام شما با موفقیت کامل شد

با ثبت‌نام در اسنپ تریپ و خرید از سایت یا اپلیکیشن امتیاز همراهی بگیرید، امتیازهایتان را به تخفیف تبدیل کنید و سفر ارزان‌تری داشته باشید.

باشگاه همراهان اسنپ تریپ