بلیط هواپیما تهران به تفلیس

این قیمت‌ها برای مسافران ایرانی محاسبه شده است.

2 پرواز پیدا شد

  • مرتب شده براساس

  • کمترین قیمت

  • بیشترین قیمت

  • بیشترین تخفیف

  • زودترین زمان حرکت

  • دیرترین زمان حرکت

  • طولانی‌ترین مسافت

  • کوتاه‌ترین مسافت

Qatar Airways

Tehran

14 ساعت 35 دقیقه

Tbilisi

15 خرداد

سیستمی

برای 1 نفر

48,542,800

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

4

Qatar Airways

Tehran

24 ساعت 55 دقیقه

Tbilisi

15 خرداد

سیستمی

برای 1 نفر

48,682,000

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

4

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران تفلیس

آیا برای سفر به تفلیس به ویزا نیاز دارم؟

بیشتر

کشور گرجستان هم یکی از کشورهایی است که از توریست و گردشگران ایرانی ویزا درخواست نمی‌کند و تنها پاسپورت کافیست. اگر برای اقامتی کمتر از 45 روز به تفلیس برای گردش سفر می‌کنید، نیازی به ویزا نخواهید داشت.

بهترین زمان خرید پرواز تهران به تفلیس چه زمانی است؟

بیشتر

در سایت اسنپ‌تریپ پس از انتخاب تهران و تفلیس به عنوان مبدا و مقصد، لیستی از پروازها و ایرلاین‌های این مسیر را مشاهده خواهید کرد. در بالای صفحه و در تقویم قیمتی، تاریخ‌های نزدیک به زمان مورد نظرتان که ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران تفلیس دارند را هم می‌توانید بررسی کنید. با توجه به افزایش قیمت بلیط هواپیما با نزدیکتر شدن به تاریخ سفر، بهتر است حداقل 1 تا 2 ماه پیش از سفر خرید بلیط پرواز تهران تفلیس را انجام دهید تا خیالتان هم بابت قیمت و هم پر نشدن هواپیما راحت باشد.

مزیت خرید بلیط پرواز تهران تفلیس از اسنپ تریپ چیست؟

بیشتر

اسنپ‌تریپ همواره بهترین و ارزانترین نرخ‌های هواپیمای تهران تفلیس را با معتبرترین ایرلاین‌ها ارائه می‌کند. خدمات پشتیبانی هم به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته در دسترس است تا شما را در خرید آنلاین بلیط هواپیما راهنمایی کنند. فیلترهای متنوع در سایت اسنپ‌تریپ به شما این امکان را می‌دهند تا بلیط هواپیمای مورد نظرتان را با بهترین قیمت، کمترین زمان و به آسانی پیدا کنید.

کدام ایرلاین‌ها از تهران به تفلیس پرواز دارند؟

بیشتر

هواپیمایی‌های ترکیش، پگاسوس، لوفت‌هانزا، قطر، امارات، و فلای دبی برخی از ایرلاین‌هایی هستند که پروازهای مسیر تهران به تفلیس را دارند. با توجه به تاریخ و فصل مسافرت، تعداد و ساعت‌های پروازهای تهران به تفلیس هم متغیر هستند. در سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید با کمک فیلتر ایرلاین، بلیط پرواز تهران به تفلیس را با شرکت‌های هواپیمایی مورد نظرتان ببینید.

فاصله هوایی تهران تا تفلیس چقدر است؟

بیشتر

مسافت هوایی از تهران به تفلیس تقریبا 900 کیلومتر است و این پرواز بین 1 ساعت و 30 دقیقه تا 2 ساعت طول می‌کشد.

شرایط کنسلی بلیط پرواز تهران تفلیس چیست؟

بیشتر

بسته به ایرلاین و زمان کنسلی بلیط پرواز تهران به تفلیس، میزان جریمه کنسلی هم متفاوت است. در زمان خرید آنلاین بلیط هواپیما از سایت اسنپ‌تریپ، می‌توانید میزان جریمه کنسلی و شرایط ایرلاین را مشاهده و مطالعه کنید. در صورتی هم که تصمیم به کنسلی بلیط پرواز تهران تفلیس داشتید، می‌توانید با پشتیبانی اسنپ‌تریپ تماس بگیرید.

چه عواملی در قیمت بلیط هواپیما تهران تفلیس موثر است؟

بیشتر

کلاس پرواز، ایرلاین، فصل سفر، تعداد توقف‌های در مسیر، و سیستمی و چارتری بودن از عواملی هستند که بر قیمت بلیط پرواز تهران تفلیس اثر می‌گذارند. علاوه بر آن، قیمت بلیط هواپیما تهران تفلیس رفت و برگشت با یک طرفه هم فرق دارد. در سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید بودجه مورد نظرتان را برای سفر هوایی از تهران به تفلیس مشخص کنید و بعد بلیط‌های در همان محدوده قیمتی را ببینید و بخرید.

برای پرواز تهران تفلیس به کدام فرودگاه بروم؟

بیشتر

پروازهای خارجی از مبدا تهران از فرودگاه امام خمینی، در 50 کیلومتری مرکز شهر، انجام می‌شود. بهتر است به خاطر مراحل امنیتی پروازهای خارجی و صف‌های گاها طولانی، 3 یا 4 ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حاضر باشید. پروازتان هم در فرودگاه بین‌المللی تفلیس که در فاصله 20 کیلومتری از شهر قرار گرفته به زمین خواهد نشست.