رزرو تور داخلی و خارجی

help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

آیا قیمت و موجودی تورها به روز است؟

قیمت و موجودی تورها هر لحظه به‌روز می‌شود. پس از خرید، شما یک کد رهگیری دریافت خواهید کرد و ما قیمت و موجودی را بررسی کرده و لینک پرداخت را برای شما ارسال می‌کنیم. در صورت نیاز، تور جایگزین در همان رنج قیمت به شما پیشنهاد خواهد شد.

اگر توری مد نظرم را پیدا نکردم چیکار کنم؟

در صورتی که توری که می‌خواهید یافت نشده یا با رنج قیمت مورد نظرتان مطابقت ندارد یا نیاز به تغییر در ساعت پرواز یا هتل دارید، کافی است با تماس با تیم ما در اسنپ تریپ ارتباط برقرار کنید. تیم ما آماده است بهترین گزینه‌ها را برای شما پیشنهاد دهد یا حتی تور دلخواه شما را برگزار کند.

چطور میتوانم تور رزرو کنم؟

برای رزرو تور کافیست در بخش "تور"، مبدا و مقصد مورد نظرتان را وارد کنید و تاریخ رفت و مدت اقامت خود را انتخاب کنید. با استفاده از ابزار سرچ، گزینه‌های مختلف تور با قیمت‌های متنوع را مشاهده کرده و تور مورد نظر را انتخاب کنید درصورت نیاز به کمک بیشتر یا در صورت عدم یافتن تور مورد نظر، با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا در انتخاب بهترین گزینه برای شما کمک کنند.

آیا میتوانم سفارشم را کنسل کنم؟

شرایط کنسلی با توجه به مقررات مربوط به مسیرها و آژانس‎‌‌های تامین کننده متفاوت است و با توجه به شرایط مبلغ جریمه ،از صفر تا صد درصد مبلغ، کسر می‌شود و مابقی مبلغ به شما بازگردانده خواهد شد. لذا خواهشمندیم قبل از رزرو تور، دقت لازم را به عمل آورید . جهت اطلاع از شرایط کنسلی تور مد نظر، می‌توانید باپشتیبانی تماس بگیرید و شرایط کنسلی را بررسی کنید. لازم به ذکر است این شرایط به صورت کامل توسط آژانس تامین کننده تور قانون‌گذاری شده‌ است.

بعد از نهایی شدن رزرو تور، آیا امکان دارد تغییراتی در پرواز، هتل یا اطلاعات مسافران ایجاد کنم؟

تغییرات تنها در حالتی امکان‌پذیر است که با قوانین هواپیمایی و هتل هماهنگ شود. با توجه به اینکه خدمات اغلب به صورت چارتری ارائه می‌شوند، انجام تغییرات توصیه نمی‌شود. این تغییرات ممکن است با جریمه همراه باشند و در بعضی موارد سوخت کامل هزینه.پس در هنگام رزرو حتما به تمامی موارد دقت کنید . برای انجام هر گونه تغییر، لازم است که با تیم پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

آیا ممکن است برای توری که رزرو کرده‌ام درخواست صدور فاکتور رسمی داشته باشم؟

متاسفانه بر اساس قوانین مربوط به رزروهای تور، امکان ارائه فاکتور رسمی وجود ندارد. با این حال، شما می‌توانید از بلیط و قرارداد خود که شامل جزئیات مبلغ نهایی پرداخت است، برای موارد مالی و حسابداری خود استفاده کنید.

مدارک سفر چه زمانی برای من ارسال می‌شود؟

پس از تکمیل و نهایی‌شدن رزرو، یک لینک قرارداد حاوی اطلاعات هتل و پرواز برای شما ارسال می‌شود. مدارک سفر، شامل واچر هتل و بلیط پرواز، تا ۲۴ ساعت قبل از زمان پرواز برای شما ارسال خواهد شد. در صورت نیاز، کارشناسان مرکز پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت.

آیا میزان اعتبار پاسپورت برای سفر خارجی اهمیت دارد؟

بله، طبق قوانین رسمی، پاسپورت مسافر باید حداقل ۶ ماه و ۱ روز از تاریخ برگشت اعتبار داشته باشد.

آیا هزینه ی رزرو تور برای کودکان متفاوت است؟

بله، هزینه رزرو تور برای کودکان متفاوت است؛ اما مقدار این هزینه‌ها به زمان خرید تور و قوانین هتل‌ها بستگی دارد. به طور کلی: 1. نوزادان (زیر 2 سال): برای نوزادان زیر 2 سال معمولاً هزینه‌ای لحاظ نمی‌شود. 2. کودکان (2 تا 6 سال): هزینه سفر برای کودکان در این رده سنی معمولاً کمتر از هزینه بزرگسال است .و ممکن است تخت خاصی برای آن‌ها در نظر گرفته نشود. 3. کودکان (6 تا 12 سال): هزینه سفر برای کودکان در این گروه سنی نیز معمولاً کمتر از هزینه سفر بزرگسال است و برای آنها تخت خواب در نظر گرفته می‌شود.