اسنپ تریپ (سامانه رزرو آنلاین هتل و خرید بلیط هواپیما و اتوبوس) نماد اعتماد الکترونیکی دارد، بنابراین می‌توانید با اطمینان هتل‌‌تان را رزرو کنید یا بلیط پرواز یا اتوبوس مورد نظرتان را از اسنپ تریپ بخرید.

در قسمت پایین صفحه اصلی سایت، لینک دانلود مستقیم اپلیکیشن قرار داده شده است. همچنین می‌توانید اپلیکیشن اسنپ تریپ را از کافه‌بازار یا گوگل‌پلی دریافت کنید.

فقط کاربرانی که از پنل شرکتی اسنپ‌تریپ استفاده کرده باشند می‌توانند فاکتور شرکتی دریافت کنند. برای ثبت‌نام در پنل شرکتی به سایت business.snapptrip.com مراجعه و ثبت‌نام کنید.

در خبرنامه اسنپ‌تریپ عضو شوید و شبکه‌های اجتماعی اسنپ‌تریپ را دنبال کنید تا از کمپین‌ها، نمایشگاه‌ها و مناسبت‌های خاصی که در آن‌ها کد تخفیف ارائه می‌شود باخبر شوید.

خیر، برای هر رزرو فقط می‌توانید از کد تخفیف یا امتیاز همراهی استفاده کنید و استفاده همزمان از هر دو امکان‌پذیر نیست.

بله. قیمت اعلام‌شده در اسنپ تریپ نهایی است و هیچ مبلغی در انتهای خرید به آن اضافه نمی‌شود.

در نوار جست‌وجو که در صفحه اصلی سایت قرار دارد اسم شهر یا هتل موردنظرتان را بنویسید و تاریخ ورود و خروج‌تان را انتخاب کنید. اگر اسم شهر را جست‌وجو کرده باشید فهرستی از هتل‌ها شهر موردنظرتان پیش‌روی‌تان قرار می‌گیرد، از بین هتل‌ها، هتل مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر اسم هتلی را جست‌وجو کرده باشید به صفحه هتل موردنظرتان وارد می‌شوید. بعد از ورود به صفحه هتل با توجه به تعداد مسافران اتاق مناسب برای سفرتان را انتخاب کنید. در مرحله بعد کافی است مشخصات یکی از مسافرها را وارد کنید و پرداخت را انجام دهید.

خیر، قیمت‌های اعلام‌شده برای هر اتاق محاسبه شده‌ است، مثلاً اگر اتاق دو تخته انتخاب کرده‌اید و تعداد مسافرهای شما دو نفر است، مبلغ اتاق برای هر دو مسافر محاسبه شده است.

معمولاً در این شرایط هزینه هتل با نرخ مسافر خارجی محاسبه می‌شود.

اتاق دو تخته دابل یک تخت دو نفره و اتاق دو تخته توئین دو تخت یک‌نفره دارد.

منوی انتخابی محدودتر است و شما از بین چند غذا یکی را انتخاب می‌کنید، اما منوی بوفه تنوع بیشتری دارد و می‌توانید از غذاهای بوفه به‌صورت سلف‌سرویس استفاده کنید.

با رزرو اتاق فولبرد می‌توانید از همه وعده‌های غذایی هتل استفاده کنید، اما اتاق‌های هافبرد یکی از وعده‌های غذایی به‌علاوه صبحانه را شامل می‌شود.

برای هر اتاق اسم شناسنامه‌ای یکی از مسافرها به‌عنوان سرپرست کافی است.

بیشتر هتل‌‌ها از ساعت‌ ۱۴ پذیرای مسافرها هستند و مسافرها در روز خروج‌شان باید ساعت ۱۲ اتاق را به هتل تحویل دهند، البته در این بین استثناهایی وجود دارد. ساعت ورود و خروج هر هتل روی ووچر به مهمان‌ها اعلام می‌شود.

اگر بخواهید زودتر از ساعت ۱۴ به هتل وارد شوید یا دیرتر از ساعت ۱۲ هتل را ترک کنید، با پشتیبانی اسنپ‌تریپ تماس بگیرید که در صورت موافقت هتل از خدمات نیم‌شارژ استفاده کنید.

در این شرایط پیش از رسیدن به هتل، در ساعت اداری با پشتیبانی اسنپ‌تریپ تماس بگیرید که هماهنگی‌های لازم را برای ورود‌تان به هتل انجام دهیم.

اگر هتل صبحانه و ناهار و شام سرو کند به تعداد شب‌های اقامت‌تان می‌توانید از این خدمات استفاده کنید.

جریمه کنسلی هتل‌ها با هم متفاوت هستند. اگر قصد کنسلی رزروتان را دارید می‌توانید درخواست کنسلی رزرو را ثبت کنید، پس از ثبت درخواست میزان جریمه را از طریق ایمیل به شما اعلام می‌کنیم و در صورت موافقت شما رزروتان کنسل می‌شود.

بعد از کنسلی تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ پرداختی با احتساب جریمه به حساب شما بازمی‌گردد.

برای تغییر تاریخ سفر یا تغییر اسم مسافر با پشتیبانی تماس بگیرید. همکاران ما در صورت امکان این تغییرات را اعمال می‌کنند.

بر اساس قوانین استعمال دخانیات در هتل ممنوع است.

بر اساس قوانین ورود حیوانات خانگی به هتل ممنوع است.

با عضویت و ثبت‌نام در سایت اسنپ‌تریپ و یا دنبال کردن ما در شبکه‌های اجتماعی می‌توانید از تخفیف‌های ما با خبر شوید.

پس از انتخاب شهر و تاریخ اقامت مورد نظر، در نتایج جستجو لیست تمامی هتل‌های فعال به شما نمایش داده می‌شود. هتل‌های غیر فعال در انتهای لیست مشخص شده‌اند و امکان رزرو ندارند.

شما پس از انتخاب اتاق و زدن دکمه رزرو اتاق، وارد صفحه تکمیل اطلاعات رزرو کننده خواهید شد. در پایین صفحه در بخش قوانین هتل، قوانین انصراف از رزرو (کنسل کردن) به صورت کامل توضیح داده شده است. در صورتی که این اطلاعات برای هتل مورد نظر شما وجود نداشت حتما با پشتیبانی اسنپتریپ تماس بگیرید.

جریمه کنسلی هتل‌ها با هم متفاوت هستند. اگر قصد کنسلی رزروتان را دارید می‌توانید درخواست کنسلی رزرو را ثبت کنید، پس از ثبت درخواست میزان جریمه را از طریق ایمیل به شما اعلام می‌کنیم و در صورت موافقت شما رزروتان کنسل می‌شود.

در ووچر رزرو شما ساعت ورود و خروج هتل رزرو شده درج شده است.

فقط کاربرانی که از پنل شرکتی اسنپ‌تریپ استفاده کرده باشند می‌توانند فاکتور شرکتی دریافت کنند. برای ثبت‌نام در پنل شرکتی به سایت business.snapptrip.com مراجعه و ثبت‌نام کنید.

شما می‌توانید در حساب کاریری خود، لیست تمامی رزروهای خود و وضعیت آن‌ها را مشاهده کنید.

آدرس هتل، در صفحه مربوط به اطلاعات هتل قابل دسترس است. همچنین آدرس هتل در ووچر رزرو هتل شما نیز درج شده است.

شما می‌توانید قیمت اتاق‌های هتل را در روزهای مختلف، با کلیک بر روی دکمه قیمت شب‌های دیگر در بخش انتخاب اتاق، در صفحه اطلاعات هتل مشاهده کنید.

شما می‌توانید قبل از رزرو اتاق تمامی امکانات هتل و اتاق را در صفحه اطلاعات هتل مشاهده کنید.

برای هر اتاق اسم شناسنامه‌ای یکی از مسافرها به‌عنوان سرپرست کافی است