• Group

  تهران

  فرودگاه بین‌المللی مهرآباد
  THR

  جزیره کیش

  فرودگاه بین‌المللی کیش
  KIH

  مشهد

  فرودگاه بین‌المللی مشهد (فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد)
  MHD

  شیراز

  فرودگاه بین‌المللی شیراز (فرودگاه شهید دستغیب)
  SYZ

  اصفهان

  فرودگاه اصفهان (فرودگاه بین المللی شهید بهشتی)
  IFN
 • تهران

  فرودگاه بین‌المللی مهرآباد
  THR

  جزیره کیش

  فرودگاه بین‌المللی کیش
  KIH

  مشهد

  فرودگاه بین‌المللی مشهد (فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد)
  MHD

  شیراز

  فرودگاه بین‌المللی شیراز (فرودگاه شهید دستغیب)
  SYZ

  اصفهان

  فرودگاه اصفهان (فرودگاه بین المللی شهید بهشتی)
  IFN
 • 1 مسافر

خرید بلیط هواپیما با بهترین قیمت از اسنپ‌تریپ

اگر از آن دسته مسافرانی هستید که فکر می‌کنید سفر رفتن و جابجایی با هواپیما همیشه یک سفر گران است، با ما در اسنپ‌تریپ همراه باشید تا بدانید که سفر با هواپیما می‌تواند با بهترین قیمت بلیط هم انجام شود و حتی یک سفر ارزان با هواپیما داشته باشید.

در صفحه جست‌وجوی بلیط پرواز برای مقصد مورد نظرتان، تقویم قیمتی اسنپ‌تریپ را مشاهده خواهید کرد. این تقویم قیمتی با نمایش قیمت بلیط هواپیما در روزهای قبل و بعد از تاریخ انتخابی شما، خیلی آسان و سریع شما را راهنمایی می‌کند تا قیمت بلیط هواپیما مقصد مورد نظرتان را در تاریخ‌های مختلف بررسی کنید و برای انتخاب روز پروازتان با توجه به قیمت بلیط، راه آسانی در پیش داشته باشید.

همه چیز درباره قیمت بلیط هواپیما

یکی از ارکان مهم گردشگری و رفتن از مبدا به مقصد در ایران و جهان هواپیماها و فرودگاه‌ها هستند. رونق فروش بلیط هواپیما رونق گردشگری را به همراه دارد. بنابراین بدیهی است که در فصول و ایام مختلف برای نگه داشتن رونق گردشگری هم که شده بهترین قیمت بلیط هواپیما ارائه می‌شود تا مسافران سفرهای به‌صرفه‌تری داشته باشند.

قیمت بلیط هواپیما، نرخ جدید پروازها، قیمت بلیط هواپیما داخلی، قیمت بلیط هواپیما خارجی، قیمت پروازهای داخلی، قیمت پروازهای خارجی، لیست قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد، لیست قیمت‌های بلیط هواپیما کیش، قیمت بلیط پرواز به استانبول، قیمت نیم بها بلیط هواپیما، بهترین نرخ پرواز، به‌صرفه‌ترین قیمت بلیط هواپیما و تمامی عبارات مربوط به قیمت بلیط هواپیما احتمالا گام اول شما برای خرید بلیط هواپیما با بهترین قیمت است. کافیست از اسنپ‌تریپ با تضمین بهترین قیمت بلیط هواپیما، بلیط پرواز مقصد مورد نظرتان را خریداری کنید و نیازی به جست‌وجوی این موارد در میان سامانه‌های نامعتبر فروش بلیط هواپیما نداشته باشید.

با دانستن چند نکته درباره قیمت بلیط هواپیما نیازی ندارید که هربار با جست‌وجوی قیمت بلیط هواپیما به سایت‌های مختلف هدایت شوید. کافیست این نکات را بدانید تا همیشه بهترین قیمت بلیط هواپیما را بشناسید و هوشمندانه بلیط بخرید.

عوامل تاثیر گذار در قیمت بلیط هواپیما

باتوجه به تنوعی که در آژانس‌ها و شرکت‌های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما وجود دارد، عوامل تاثیرگذار در قیمت بلیط هواپیما هم به همین نسبت زیاد هستند. اما به هر حال همین تنوع است که باعث می‌شود در هر زمانی از هر مبدا به هر مقصدی که قصد سفر با هواپیما را داشته باشید، بلیط هواپیما مناسب خود را با بهترین قیمت پیدا کنید.

با شناخت عوامل تاثیرگذار در قیمت بلیط هواپیما، بهترین انتخاب را خواهید داشت.

نوع بلیط ؛ چارتر یا سیستمی

اینکه نوع بلیط هواپیمای شما چارتر باشد یا سیستمی، تاثیر زیادی در قیمت بلیط هواپیما خواهد داشت. بلیط‌های سیستمی معمولا قیمت ثابتی دارند و در زمان‌های مختلف نوسان قیمتی چندانی نخواهند داشت. در اکثر مواقع (نه همیشه) قیمت بلیط سیستمی گران‌تر است اما از آنجایی که قیمت بلیط کودکان در نوع سیستمی ارزانتر است، اگر به همراه کودکتان سفر می‌کنید احتمالا خرید بلیط سیستمی برای شما به صرفه‌تر است. بلیط‌ چارتر هواپیما هم بلیطی است که چارتر کننده قیمت آن را تعیین می‌کند و با تغییر زمان باقی مانده تا روز و ساعت پرواز، قیمتش تغییر می‌کند. در اکثر مواقع قیمت بلیط چارتر در فاصله خیلی نزدیک به زمان پرواز، بسیار ارزان است و اگر شرایط خرید بلیط چارتر هواپیما را داشته باشید می‌توانید با خیال راحت از قیمت بلیط هواپیما خریدتان را انجام دهید.

در اینجا درباره بلیط چارتر هواپیما بیشتر بخوانید تا انتخاب بهتری داشته باشید.

کلاس پروازی ؛ درجه یک، تجاری و یا اقتصادی

کلاس پروازی صندلی‌ای که انتخاب می‌کنید هم از عوامل اصلی موثر در قیمت بلیط هواپیماست. در هواپیماها صندلی‌ها بر اساس جایگاه قرارگیری و امکانات و خدمات به سه دسته تقسیم می‌شوند. طبیعتا با انتخاب کلاس پروازی درجه یک یا First Class امکانات و خدمات رفاهی بیشتری در اختیار دارید اما قیمت بلیط هواپیما هم نرخ بالاتری خواهد داشت. در کلاس پروازی تجاری یا Business Class قیمت بلیط هواپیما کمی از فرست کلاس پایینتر است و طبیعتا امکانات رفاهی‌ای که دریافت می‌کنید بسیار عالی است اما نه به اندازه امکانات صندلی‌های کلاس درجه یک. در کلاس پروازی اقتصادی یا Economy Class هم همانطور که از اسمش مشخص است اقتصادی ترین هزینه را برای خرید بلیط هواپیما خواهید پرداخت.

نوع پرواز و ایرلاین ؛ انواع شرکت هواپیمایی و نوع هواپیما

با توجه به اینکه شرکت هواپیمایی ارائه دهنده‌ی بلیطتان چه شرکتی است و شما سوار بر چه نوع هواپیمایی خواهید شد، قیمت بلیط هواپیما هم تغییر می‌کند. با شناخت بهتر ایرلاین‌ها و قیمت‌هایشان یا شناخت نوع هواپیماهایی که لوکس‌تر یا اقتصادی‌تر هستند می‌توانید تسلط بیشتری روی قیمت بلیط هواپیما داشته باشید و هوشمندانه خرید کنید.

نوع مسافر ؛ کودک یا بزرگسال

بسته به اینکه بلیط هواپیما را برای کودک خریداری می‌کنید یا برای بزرگسال، قیمت بلیط هم تغییر خواهد کرد. البته همانطور که گفته شد در بلیط‌های چارتر هواپیما قیمت بلیط هواپیما برای بزرگسالان و کودکان یکسان است. اما اگر بلیط سیستمی می‌خرید به یاد داشته باشید که قیمت بلیط برای نوزادان و کودکان کمتر از بزرگسالان است و اگر با چند کودک و نوزاد سفر می‌کنید می‌توانید بهترین قیمت بلیط هواپیما را پیدا کنید.

زمان سفر ؛ شلوغی و خلوتی مسیرهای هوایی

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت بلیط هواپیما زمان سفر شماست. صنعت گردشگری و بازار خرید و فروش بلیط همواپیما هم همچون هر صنعت و تجارت دیگری با افزایش تقاضا و کاهش عرضه، افزایش قیمت خواهد داشت. بنابراین اگر در زمان‌های اوج سفر تصمیم به خرید بلیط هواپیما بگیرید احتمالا قیمت بلیط هواپیما خیلی تحت کنترل شما نخواهد بود. اما اگر هوشمندانه سفر کنید و زمانی را برای سفر انتخاب کنید که اوج افزایش تقاضا برای خرید بلیط هواپیما نباشد، می‌توانید بهترین قیمت بلیط را پیدا کنید.

با رعایت این نکات و با استفاده از تقویم قیمتی اسنپ‌تریپ و رصد قیمت‌های بلیط هواپیما در تاریخ‌های مختلف در وبسایت اسنپ‌تریپ می‌توانید بهترین قیمت بلیط هواپیما را پیدا کنید و خرید به‌صرفه‌ای داشته باشید.

قیمت بلیط هواپیما خارجی

اگر به دنبال قیمت بلیط پروازهای خارجی مانند بلیط پرواز به استانبول یا قیمت بلیط هواپیمای دوبی هستید، می‌توانید با دانلود اپلیکیشن اسنپ‌تریپ بر روی تلفن همراه اندروید خود، بلیط پرواز خارجی مد نظر خود را با بهترین قیمت خریداری کنید.

سوالات متدوال درباره قیمت بلیط هواپیما

تقویم قیمتی بلیط هواپیما در وبسایت اسنپ‌تریپ قیمت تمام روزهای قبل و بعد از تاریخ انتخابی شما را نشانتان می‌دهد و با دیدن قیمت‌ها در روزهای مختلف، انتخاب با خودتان است. با دیدن تمام قیمت‌ها در کنار هم می‌توانید بهترین روز را برای سفرتان انتخاب کنید.

همانطور که گفته شد با شناخت عوامل موثر بر قیمت بلیط هواپیما می‌توانید بهترین بلیط هواپیما را بخرید. اگر اهل سفر هستید پیشنهاد ما این است که حتما این عوامل را بشناسید و برای خرید بلیط هواپیما با بهترین قیمت استفاده کنید. برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما از اسنپ‌تریپ این صفحه را ببینید.

در بلیط‌های چارتر هواپیما قیمت بلیط هواپیما برای کودکان و بزرگسالان یکسان است و فقط نرخ بلیط هواپیمای نوزادان متفاوت است. در خرید بلیط‌های سیستمی نرخ بلیط نوزاد و کودک و بزرگسال با هم متفاوت است. در وبسایت اسنپ‌تریپ پس از جست‌وجوی بلیط مقصد مورد نظرتان با کلیک روی اطلاعات بیشتر قیمت نوزاد و کودک و بزرگسال را برای بلیطتان ببینید.

نوع پرواز، کلاس پروازی، نوع ایرلاین یا شرکت هواپیمایی، نوع هواپیما، زمان پرواز، سن مسافر تعدادی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط هواپیما هستند.

ثبت نام

 • حساب کاربری دارید؟
بازگشت

ثبت نام شما با موفقیت کامل شد

با ثبت‌نام در اسنپ تریپ و خرید از سایت یا اپلیکیشن امتیاز همراهی بگیرید، امتیازهایتان را به تخفیف تبدیل کنید و سفر ارزان‌تری داشته باشید.

باشگاه همراهان اسنپ تریپ