بلیط هواپیما تهران به استانبول

این قیمت‌ها برای مسافران ایرانی محاسبه شده است.

8 پرواز پیدا شد

  • مرتب شده براساس

  • کمترین قیمت

  • بیشترین قیمت

  • بیشترین تخفیف

  • زودترین زمان حرکت

  • دیرترین زمان حرکت

  • طولانی‌ترین مسافت

  • کوتاه‌ترین مسافت

Qatar Airways

Tehran

20 ساعت 20 دقیقه

Istanbul

17 خرداد

سیستمی
3%

برای 1 نفر

17,400,200

16,782,952

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

7

Qatar Airways

Tehran

14 ساعت 55 دقیقه

Istanbul

17 خرداد

سیستمی
4%

برای 1 نفر

48,078,600

45,889,655

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

5

Qatar Airways

Tehran

13 ساعت 30 دقیقه

Istanbul

17 خرداد

سیستمی
4%

برای 1 نفر

48,078,600

45,889,655

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

6

Qatar Airways

Tehran

30 ساعت 20 دقیقه

Istanbul

17 خرداد

سیستمی
4%

برای 1 نفر

48,217,800

46,028,855

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

6

Qatar Airways

Tehran

25 ساعت 40 دقیقه

Istanbul

17 خرداد

سیستمی
4%

برای 1 نفر

48,217,800

46,028,855

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

6

بلیت تهران استانبول

بیشتر

ارزانترین و بهترین بلیت های تهران استانبول

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران استانبول

چگونه بلیط هواپیما تهران استانبول را با بهترین قیمت بخرم؟

بیشتر

فیلترهای گوناگون سایت اسنپ‌تریپ، امکان دسته‌بندی بلیط‌های هواپیما تهران به استانبول را به شما می‌دهد. با استفاده از فیلتر قیمتی می‌توانید بودجه مورد نیازتان را برای سفر به استانبول مشخص کنید و پروازهای در همان محدوده قیمتی را ببینید. علاوه بر آن، با انتخاب گزینه‌هایی مانند کمترین قیمت یا بیشترین تخفیف، بلیط هواپیما تهران استانبول از ارزانترین قیمت برایتان نشان داده می‌شود.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران به استانبول از اسنپ تریپ چه مزیتی دارد؟

بیشتر

اسنپ‌تریپ بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول را با معتبرترین ایرلاین‌ها ارائه می‌کند. علاوه بر آن به خدمات پشتیبانی به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته دسترسی دارید. برای خرید بلیط آنلاین هواپیما از اسنپ‌تریپ هم به زمان زیادی احتیاج ندارید و با وارد کردن اطلاعات در چند دقیقه، بلیط هواپیما تهران استانبول را می‌توانید خریداری کنید.

آیا برای سفر به استانبول به ویزا نیاز دارم؟

بیشتر

اگر به قصد گردشگری و توریستی به استانبول سفر می‌کنید نیازی به ویزا نخواهید داشت. اما برای سفرهای کاری و طولانی مدت بایستی پیش از سفر درخواست ویزا داده و با ویزا وارد استانبول شوید.

پرواز تهران استانبول چقدر طول می‌کشد؟

بیشتر

مسافت و فاصله هوایی تهران استانبول حدود 2040 کیلومتر است که با توجه به شرایط جوی، مدت زمان پرواز هم تغییر می‌کند. اما به طور معمول پرواز تهران به استانبول بین 3 ساعت تا 3 ساعت و نیم طول می‌کشد.

چگونه بلیط هواپیما چارتری تهران استانبول را تهیه کنم؟

بیشتر

بلیط هواپیما تهران استانبول را به صورت چارتری و سیستمی از سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید تهیه کنید. تنها کافیست در قسمت فیلتر مربوطه، گزینه سیستمی یا چارتری را انتخاب کنید تا پروازهای مورد نظر از تهران به استانبول برایتان نشان داده شود.

چه عواملی بر قیمت بلیط هواپیما از تهران به استانبول تاثیر گذار است؟

بیشتر

زمان و فصل سفر، ایرلاین و کلاس پرواز، سیستمی یا چارتری بودن، بلیط یک طرفه یا رفت و برگشت، و روز و ساعت پرواز تهران به استانبول بر قیمت بلیط اثر دارند. به همین دلیل هر چه نزدیکتر به تاریخ مورد نظرتان خرید بلیط هواپیما تهران استانبول را انجام دهید، میزان هزینه پرداختی شما افزایش می‌یابد. تعداد توقف‌ها در پروازهای خارجی هم یکی دیگر از عوامل ارزان یا گران بودن قیمت بلیط هواپیماست.

برای پرواز تهران به استانبول به کدام فرودگاه بروم؟

بیشتر

پروازهای تهران به استانبول از فرودگاه امام خمینی تهران صورت می‌گیرد و در فرودگاه جدید استانبول به زمین می‌نشیند. فرودگاه امام خمینی در 50 کیلومتری مرکز شهر تهران و فرودگاه استانبول در 40 کیلومتری میدان تقسیم و مرکز شهر قرار گرفته است.

کارت پرواز تهران استانبول را از کجا بگیریم؟

بیشتر

پس از ورود به فرودگاه امام خمینی و رد شدن از گیت‌های امنیتی، می‌توانید از طریق اطلاعات فرودگاه یا تابلوهای اطلاعات به محل تحویل چمدان و صدور کارت پرواز تهران استانبول بروید. پس از ارائه مدارک شناسایی و پاسپورت، کارت پرواز تهران به استانبول برای شما صادر می‌شود.

کدام ایرلاین‌ها پرواز تهران به استانبول دارند؟

بیشتر

شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و خارجی پرواز از تهران به استانبول دارند. ایرلاین‌های ایران ایر، ماهان، قشم ایر، و معراج برخی از شرکت‌های ایرانی ارائه دهنده پرواز در این مسیر هوایی هستند. بلیط هواپیما تهران استانبول توسط شرکت‌های هواپیمایی ترکیش، پگاسوس، لوفت‌هانزا، امارات، و قطر هم به فروش می‌رسد.

شرایط کنسلی بلیط پرواز تهران استانبول چیست؟

بیشتر

با توجه به قوانین ایرلاین، میزان و درصد جریمه کنسلی بلیط هواپیما تهران استانبول متفاوت است. با نزدیکتر شدن به تاریخ بلیط خریداری شده هم این مبلغ افزایش می‌یابد. در صورت سوال و یا ابهام درباره کنسل کردن بلیط هواپیما تهران استانبول می‌توانید با تیم پشتیبانی اسنپ‌تریپ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.