services

درباره اسنپ‌تریپ

قصه‌ی ما از آنجا شروع شد که سال ۱۳۹۴ چند جوانی که دغدغه‌ی گردشگری را داشتند پین‌تاپین را راه انداختند. روزها از پی هم گذشت و خدمات پین تاپین از امکان رزرو هتل داخلی فراتر رفت. حالا ما آماده بودیم به گروه اسنپ پیوند بخوریم و با ارائه میلیون‌ها سفر داخلی و خارجی با نام اسنپ تریپ همراه سفرهای شما باشیم.

تیم ما در اسنپ تریپ با توسعه مداوم وب سایت و اپلیکیشن در جهت دسترسی آسان به خدمات سفر تلاش می کند. شبکه گسترده ارتباطی ما با هتل داران و تامین کنندگان پرواز، اتوبوس و قطار ، سفر و اقامت ایمن و مقرون به صرفه شما را رقم زده است.


بهترین قیمت بلیت هواپیما، قطار، اتوبوس و رزرو هتل، در کنار دسترسی راحت و آنلاین برای خرید توانسته از مزیت‌های اصلی اسنپ‌تریپ برای خلق یک تجربه‌ی موفق خرید خدمات سفر باشد. اسنپ‌تریپ با امکان نظردهی مسافران پس از اقامتشان بستری فراهم کرده است تا بتوانید به راحتی و قبل از رزرو هتل و یا اقامتگاه خود بهترین انتخاب را داشته باشید.


امکان کنسلی رایگان در بسیاری از پرواز‌ها و هتل‌ها، در کنار پشتیبانی ۲۴ ساعته در هر مرحله‌ی سفر، از دیگر امکانات اسنپ‌تریپ است که می‌تواند به شما اطمینان دهد سفر آرامی را در پیش خواهید داشت.


همچنین ما در اسنپ‌تریپ فراهم کننده‌ی سفرهای تجاری برای بسیاری از شرکت‌ها هستیم. تضمین پایین‌ترین قیمت، تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه شرکت‌ها و سازمان‌ها، پرداخت مدت‌دار و اعتباری، ادمین اختصاصی برای هر شرکت، رزرو پشتیبانی ۲۴ساعته، ارائه فاکتور رسمی با درج ارزش افزوده از جمله خدماتی هستند که شرکت‌ها و سازمان‌های طرف‌ قرارداد اسنپ‌تریپ از آن‌ها بهره‌مند می‌شوند.