بلیط هواپیما استانبول به تهران

این قیمت‌ها برای مسافران ایرانی محاسبه شده است.

25 پرواز پیدا شد

  • مرتب شده براساس

  • کمترین قیمت

  • بیشترین قیمت

  • بیشترین تخفیف

  • زودترین زمان حرکت

  • دیرترین زمان حرکت

  • طولانی‌ترین مسافت

  • کوتاه‌ترین مسافت

Qeshm Air

Istanbul

3 ساعت

Tehran

15 خرداد

چارتری

برای 1 نفر

6,297,000

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

5

Turkish Airlines

Istanbul

28 ساعت 15 دقیقه

Tehran

15 خرداد

سیستمی

برای 1 نفر

13,500,000

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

9

Turkish Airlines

Istanbul

28 ساعت 15 دقیقه

Tehran

15 خرداد

سیستمی

برای 1 نفر

13,500,000

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

9

Turkish Airlines

Istanbul

28 ساعت 15 دقیقه

Tehran

15 خرداد

سیستمی

برای 1 نفر

13,500,000

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

9

Turkish Airlines

Istanbul

28 ساعت 55 دقیقه

Tehran

15 خرداد

سیستمی

برای 1 نفر

13,971,088

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

9

سوالات متداول بلیط هواپیما استانبول تهران

خرید بلیط هواپیما استانبول به تهران از اسنپ‌تریپ چه مزایایی دارد؟

بیشتر

در اسنپ‌تریپ، لیست پروازهای استانبول تهران و اطلاعات مربوط به هرکدام را می‌توانید مشاهده و بررسی کنید. قیمت بلیط استانبول به تهران با تخفیف توسط ایرلاین‌های معتبر در اسنپ‌تریپ ارائه می‌شود. با فیلترهای متنوعی مثل زمان حرکت، طولانی‌ترین یا کوتاه‌ترین مسیر، تعداد توقف، و ایرلاین، می‌توانید لیست پروازها را محدود کنید تا بهترین گزینه را در وقت کمتری پیدا کنید. پس از مقایسه زمان حرکت پرواز، قیمت، و ایرلاین، بلیط استانبول به تهران را با چند کلیک ساده بخرید. علاوه بر آن، خدمات پشتیبانی به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته در دسترس است.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما استانبول تهران را با ارزان‌ترین قیمت خرید؟

بیشتر

در صفحه بلیط هواپیما استانبول به تهران اسنپ‌تریپ، بر روی گزینه کمترین قیمت که بزنید، بلیط‌های ارزان برایتان نمایش داده می‌شوند. با استفاده از فیلتر قیمت، بودجه مورد نیازتان را برای سفر به تهران مشخص کرده، و پروازهای در همان محدوده قیمتی را ببینید. با توجه به زمان حرکت و تعداد توقف‌ها، نرخ بلیط هواپیما تهران فرق می‌کند؛ در بسیاری از مواقع پروازهایی که دیروقت حرکت می‌کند و مسیر طولانی‌تری دارند، قیمت کمتری دارند. بلیط‌های لحظه آخری هم معمولا یکی از ارزان‌ترین نرخ هواپیمای استانبول تهران را دارند.

مدت زمان پرواز استانبول تهران چقدر است؟

بیشتر

از استانبول به مقصد تهران پرواز مستقیم وجود دارد و بین 3 ساعت تا 3 ساعت و 30 دقیقه طول می‌کشد. اگر در بین راه توقف داشته باشید، مدت زمان پرواز استانبول تهران با توجه به ایرلاین، از 5 ساعت تا 30 ساعت متغیر است. در سایت اسنپ‌تریپ جزئیات تعداد توقف‌ها و زمان توقف را هم می‌توانید ببینید.

کدام ایرلاین‌ها پرواز استانبول به تهران دارند؟

بیشتر

بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و خارجی پرواز استانبول تهران را ارائه می‌دهند. ایرلاین‌های ایران ایر، قشم ایر، ایران ایرتور، معراج، آسمان، ماهان، برخی از شرکت‌های ایرانی ارائه دهنده پرواز در این مسیر هوایی هستند. بلیط هواپیما استانبول به تهران توسط شرکت‌های هواپیمایی خارجی مانند ترکیش، پگاسوس، قطر، امارات، لوفت‌هانزا، و فلای دبی هم به فروش می‌رسد. در اکثر پروازهای استانبول تهران با ایرلاین‌های خارجی، 1 توقف خواهید داشت که آن را در اسنپ‌تریپ می‌توانید ببینید.

چه عواملی بر قیمت بلیط هواپیما از استانبول به تهران اثر دارد؟

بیشتر

ایرلاین و کلاس پرواز، زمان و فصل سفر، سن مسافر، تعداد توقف‌ها، زمان حرکت، بلیط یک طرفه یا رفت و برگشت، سیستمی یا چارتری، از مواردی هستند که بر قیمت بلیط هواپیما تاثیر می‌گذارند. هر چه نزدیک‌تر به تاریخ پرواز، بلیط هواپیما استانبول به تهران را بخرید، معمولا قیمت بیشتری بابت آن خواهید پرداخت.

آیا بلیط هواپیما چارتری استانبول به تهران را می‌توان تهیه کرد؟

بیشتر

بلیط هواپیما استانبول تهران به صورت چارتری و سیستمی و توسط ایرلاین‌های معتبر داخلی و خارجی ارائه می‌شود. در قسمت اطلاعات مربوط به پرواز، بلیط هواپیما سیستمی استانبول تهران یا چارتری را می‌توانید ببینید و خرید پرواز را انجام دهید.

پرواز استانبول به تهران از کدام فرودگاه است و در چه فرودگاهی به زمین می‌نشیند؟

بیشتر

فرودگاه استانبول، مبدا سفر شما به تهران است. از مرکز شهر استانبول تا فرودگاه 40 دقیقه طول می‌کشد. پروازهای از مبدا استانبول، مقصدشان فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران هستند. فاصله فرودگاه امام خمینی تا مرکز شهر تهران هم حدود 50 کیلومتر یا 1 ساعت است.

شرایط کنسلی بلیط پرواز استانبول تهران چیست؟

بیشتر

درصد جریمه کنسلی بلیط هواپیما استانبول تهران با توجه به قوانین ایرلاین و زمان درخواست لغو، متفاوت است. و با نزدیک‌تر شدن درخواست لغو به تاریخ پرواز، درصد آن افزایش می‌یابد. در صورت سوال درباره مراحل و نحوه کنسل کردن بلیط هواپیما استانبول تهران می‌توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته اسنپ‌تریپ تماس بگیرید.