بلیط هواپیما تفلیس به تهران

این قیمت‌ها برای مسافران ایرانی محاسبه شده است.

0 پرواز پیدا شد

  • مرتب شده براساس

  • کمترین قیمت

  • بیشترین قیمت

  • بیشترین تخفیف

  • زودترین زمان حرکت

  • دیرترین زمان حرکت

  • طولانی‌ترین مسافت

  • کوتاه‌ترین مسافت

برای این تاریخ پروازی پیدا نشد.

می‌توانید از گزینه‌های زیر استفاده کنید

یک روز زودتر

1 تیر

یک روز دیرتر

3 تیر

چه زمانی بلیط هواپیما تفلیس تهران را بخریم؟

بیشتر

از آنجایی‌که تفلیس در بیشتر ماه‌های سال دیدنی است، بهترین زمان سفر به تفلیس فصل بهار و پاییز است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت اسنپ تریپ در بهار و پاییز بلیط هواپیما تفلیس تهران را با قیمتی ارزان و مناسب بخرید و راهی سفر شوید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تفلیس تهران

بیشتر

برای خرید بلیط هواپیما تفلیس به تهران کافی است وارد سایت اسنپ تریپ شوید. با استفاده از فیلترهای قیمتی که در سایت نمایش داده شده، می‌توانید پروازهای محدوده قیمتی موردنظرتان را مشاهده کنید. مزایای خرید آنلاین بلیط هواپیما تفلیس به تهران این است که می‌توانید علاوه بر یک خرید امن و کاملا آنلاین، به صورت 24 ساعته با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید

پرواز تفلیس تهران از کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

بیشتر

از ایرلاین‌های پرتردد مسیر تفلیس به تهران می‌توان هواپیمایی وارش و آتا را نام برد.

مدت زمان پرواز تفلیس تهران چقدر است؟

بیشتر

مدت زمان پرواز تفلیس تهران حدودا 1 ساعت و 31 دقیقه است.

پرواز تفلیس تهران از چه فرودگاه‌هایی انجام می‌شود؟

بیشتر

تمامی پروازها به مقصد تفلیس در فرودگاه بین المللی تفلیس (TBS) به زمین می‌نشینند.

سوالات متداول بلیط هواپیما تفلیس تهران

مزایای خرید بلیط هواپیما تفلیس به تهران از اسنپ‌تریپ چیست؟

بیشتر

بهترین قیمت بلیط هواپیما تفلیس تهران با معتبرترین ایرلاین‌ها، در سایت اسنپ‌تریپ ارائه می‌شود. تمام اطلاعات مربوط به پرواز، از جمله قوانین و شرایط کنسلی را هم در اسنپ‌ تریپ می‌توانید بخوانید. خرید بلیط آنلاین هواپیما از اسنپ‌تریپ به زمان زیادی احتیاج ندارد و با وارد کردن اطلاعات در چند دقیقه، خرید بلیط هواپیما تفلیس تهران کامل می‌شود. علاوه بر آن، خدمات پشتیبانی به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته در دسترس است.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما تفلیس تهران را با ارزان‌ترین قیمت خرید؟

بیشتر

با استفاده از فیلترهای گوناگون سایت اسنپ‌تریپ، مانند؛ زمان حرکت، بیشترین تخفیف، تعداد توقف، و ایرلاین، می‌توانید لیست پروازهای تفلیس تهران را به دلخواه مرتب کنید. با استفاده از فیلتر قیمتی می‌توانید بودجه مورد نیازتان را برای سفر به تهران مشخص کرده و بلیط‌های در همان محدوده قیمتی را ببینید. در صورتی که سفری برنامه‌ریزی نشده برایتان پیش آمد، حتما بلیط لحظه آخری تفلیس تهران را چک کنید تا ارزان‌ترین پرواز و ایرلاین را بخرید. علاوه بر آن، با انتخاب گزینه‌هایی مانند کمترین قیمت یا بیشترین تخفیف، بلیط هواپیما تفلیس تهران از ارزان‌ترین قیمت برایتان نمایش داده می‌شود.

مدت زمان پرواز تفلیس تهران چقدر است؟

بیشتر

پرواز مستقیم تفلیس به تهران حدود 3 ساعت طول می‌کشد. با توجه به توقف در بین مسیر، مدت زمان پرواز هم تغییر می‌کند که اطلاعات مربوط به آن را در سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید ببینید. از فیلتر طولانی‌ترین و کوتاه‌ترین مسافت برای پیدا کردن پرواز مورد نظرتان می‌توانید استفاده کنید.

کدام ایرلاین‌ها پرواز تفلیس به تهران دارند؟

بیشتر

شرکت‌های هواپیمایی پگاسوس، قطر، ترکیش، امارات، فلای دبی، و لوفت‌هانزا، بلیط هواپیما تفلیس به تهران را دارند. در سایت اسنپ‌تریپ، ایرلاین مورد نظرتان را انتخاب و لیست پروازهای مرتبط را مشاهده کنید.

قیمت بلیط هواپیما از تفلیس به تهران چقدر است؟

بیشتر

ایرلاین و کلاس پرواز، زمان و فصل سفر، تعداد توقف‌ها، بلیط یک طرفه یا رفت و برگشت، سیستمی یا چارتری بودن، و روز و ساعت پرواز، بر قیمت بلیط هواپیما تفلیس تهران اثر دارند. هر چه نزدیک‌تر به تاریخ مورد نظرتان بلیط هواپیما تفلیس تهران را بخرید، میزان هزینه پرداختی شما افزایش می‌یابد. تعداد توقف‌ها در پروازهای خارجی هم یکی دیگر از عوامل ارزان یا گران بودن قیمت بلیط هواپیماست که در اسنپ‌تریپ می‌توانید آن را بررسی کنید.

آیا باید بلیط رفت و برگشت تهران را همزمان خرید؟

بیشتر

الزامی برای خرید بلیط هواپیما تفلیس تهران رفت و برگشت، وجود ندارد. شما می‌توانید با انتخاب گزینه یک طرفه یا دو طرفه، پروازهای تهران را ببینید که قیمت‌های متفاوتی دارند.

برای پرواز تهران به کدام فرودگاه بروم و فاصله فرودگاه تا مرکز شهر چقدر است؟

بیشتر

فرودگاه بین‌المللی تفلیس در 20 کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته. پرواز تفلیس به تهران هم در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی در 50 کیلومتری تهران به زمین خواهد نشست.

چگونه می‌توان بلیط پرواز تفلیس تهران را کنسل کرد؟

بیشتر

با توجه به قوانین ایرلاین، میزان و درصد جریمه کنسلی بلیط هواپیما تفلیس تهران متفاوت است و با نزدیک‌تر شدن به تاریخ بلیط خریداری شده، این مبلغ افزایش می‌یابد. در صورت سوال و یا ابهام درباره کنسل کردن بلیط هواپیما تفلیس تهران می‌توانید با تیم پشتیبانی اسنپ‌تریپ تماس بگیرید.