snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه بوم گردی سرای صالح برزک

location_on
برزک، محله مصلی، جنب اداره گاز

اقامتگاه بوم‌گردی سرای صالح برزک در یکی از قدیمی‌ترین محلات شهر برزک یعنی محله مصلی ساخته شده است. بنای این اقامتگاه حدود ۱۰۰ سال قدمت دارد و در سال ۱۳۹۵ بازسازی و مرمت و احیا شده است. اقامتگاه ۳ طبقه است و ۵ باب سوئیت دارد. اگر از اقامت در خانه‌های قدیمی لذت می‌برید اقامتگاه بوم‌گردی سرای صالح انتخاب خوبی برایتان خواهد بود. خوابیدن روی لحاف و تشک‌های سنتی و نشستن در تراس زیبای اقامتگاه بوم‌گردی سرای صالح با چشم‌اندازی به کوه و دشت‌های برزک اقامتتان را جذاب‌تر خواهد کرد. اگر دوست داشته باشید که ناهار و شام را در همین اقامتگاه صرف کنید کافی‌ست با هتل هماهنگ کنید و اگر خودتان اهل آشپزی هستید به جای اتاق، سوییت‌های اقامتگاه بوم‌گردی سرای صالح را انتخاب کنید تا امکانات آشپزی در اختیارتان باشد.با رزرو اقامتگاه بوم‌گردی سرای صالح برزک می‌توانید با ۷ دقیقه پیاده‌روی به چشمه احمدآباد برسند. آسیاب آبی فعال و موزه مردم‌شناسی برزک از دیگر جاذبه‌هایی هستند که با اقامت در اقامتگاه بوم‌گردی سرای صالح در دسترستان خواهند بود. برزک پر است از چشمه‌های پرآب و باغ‌های آلو و گلابی و انگور و گل سرخ و درختان گردو و چنار. بنابراین خیالتان بابت یک استراحت دلچسب در در محیطی آرام راحت باشد.

امکانات اقامتگاه بوم گردی

check_box
اینترنت رایگان و نامحدود در لابی
check_box
تاکسی سرویس
check_box
اطفای حریق

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین اقامتگاه بوم گردی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.