snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل یاس بندر انزلی

starstarstarstar
۴ ستاره
starstarstarstar
۴ ستاره
location_on
بندر انزلی، کیلومتر ۱۲ جاده انزلی به آستارا، روستای سنگاچین

هتل یاس بندرانزلی در کیلومتر ۱۲ جاده انزلی به آستارا و سواحل زیبای روستای سنگاچین قرار گرفته. این هتل در ابتدای سال ۱۳۹۸ شروع به کار کرده و در ۵ بلوک، ۲۰ واحد اقامتی دارد.  همه این ۲۰ واحد، دارای تراسی با چشم‌انداز دریا هستند و شما بسته به تعدادتان، می‌توانید در واحدهای ۸۵ یا ۱۲۰ متری آن اقامت کنید. هتل یاس ، جدا از ساحل اختصاصی، همه جور امکاناتی برای تفریح دارد. قایق موتوری، جت اسکی، زمین بازی کودکان، زمین ورزش و سرگرمی بزرگسالان، زمین والیبال ساحلی، کافی‌شاپ ساحلی با چشم‌انداز دریا، فروشگاه صنایع‌دستی و سوپرمارکت، بخشی از امکانات این هتل است. تماشای غروب از روف‌گاردن هتل یاس لذت‌بخش خواهد بود و اگر نخواستید در خود هتل بمانید با ۱۲ کیلومتر رانندگی می‌توانید به بندرانزلی برسید.

امکانات هتل

check_box
سالن همایش
check_box
نمازخانه
check_box
آسانسور
check_box
رمپ
check_box
کپسول آتش‌نشانی در راهرو

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین هتل

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۰۰:۰۰ قبل از ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت اعلام کنسلی تا ۷۲ ساعت قبل از تحویل اتاق، ۱۰ درصد شب اول رزرو به عنوان جریمه کسر می‌شود.
check
در صورت اعلام کنسلی ۴۸ ساعت قبل از تحویل اتاق، ۲۰ درصد شب اول رزرو به عنوان جریمه کسر می‌شود.
check
در صورت اعلام کنسلی ۲۴ ساعت قبل از تحویل اتاق، ۳۰ درصد شب اول رزرو به عنوان جریمه کسر می‌شود.
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

امکانات و خدمات هتل یاس بندرانزلی:

سالن همایش، سالن اجتماعات، سالن بیلیارد، پارکینگ روباز و فضای بازی کودکان از امکانات هتل یاس بندرانزلی است. خدمات تور، روم سرویس، تاکسی سرویس، آسانسور و دستگاه واکس کفش از دیگر امکانات این هتل می‌باشد که می‌توان به آن اشاره کرد .

فاصله هتل یاس تا بازارهای شهر بندرانزلی:

بازار پردیس با فاصله ۳ دقیقه از هتل یاس بندرانزلی با خودرو قرارگرفته شده است. همچنین بازار کاسپین بندرانزلی که یکی از بزرگ ترین بازار‌های این شهر می‌باشد با خودرو ۳ دقیقه از هتل یاس بندرانزلی راه است. همچنین بازار آسیای میانه که به بازار ساحلی معروف است و درکنار ساحل قرار گرفته حدود ۹ دقیقه با خودرو فاصله است.

از هتل یاس بندرانزلی تا تالاب انزلی و پل بزرگ غازیان چقدر فاصله است؟

تالاب انزلی در جنوب غربی بندرانزلی قرار گرفته شده است. این تالاب یکی از زیباترین و مهم‌ترین تالاب های کشور می‌باشد. فاصله آن تا این هتل ۳۶ دقیقه با خودرو است. پل بزرگ غازیان روی رودخانه انزلی بین غازیان و میان پشته و در مسیر ارتباطی تهران – رشت قرار دارد و جزو پل های تاریخی ایران به ثبت رسیده است. فاصله این پل تا هتل یاس بندرانزلی ۷ دقیقه با خودرو می‌باشد.

فاصله هتل یاس تا مکان‌های مهم شهر انزلی:

ایستگاه اتوبوس تالش ۳ دقیقه، بیمارستان شهید بهشتی ۷ دقیقه، پایانه مسافربری ۱۲ دقیقه با خودرو از هتل یاس بندرانزلی فاصله دارد.

شرایط کنسلی رزرو در هتل یاس بندرانزلی:

در قسمت قوانین انصراف از رزرو، شرایط کنسلی رزرو این هتل ذکر شده است. برای ثبت درخواست لغو رزرو با پشتیبانی می‌توانید تماس بگیرید. اسنپ تریپ برای کنسلی رزرو هتل یاس بندرانزلی هزینه ای دریافت نمی‌کند و میزان جریمه با در نظر گرفتن تاریخ کنسلی و قوانین اقامتگاه تعیین می‌شود.