snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن

location_on
تنکابن، خرم آباد، قلعه گردن، خیابان شهید خالدی، پلاک ۱۴۱

اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت در استان مازندران، شهرستان تنکابن در روستای قلعه گردن در سال ۱۳۹۷ افتتاح شده است. این اقامتگاه دارای ۳ اتاق ۱۵ و ۱۸ متری می‌باشد. اتاق های ۱۵ متری فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی است و بصورت مشترک داخل حیاط این اقامتگاه قرار گرفته شده و اتاق های ۱۸ متری دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می‌باشد. اتاق های اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت فاقد تخت خواب است و به صورت کف خواب ارائه می‌شوند. از امکانات این اقامتگاه می‌توان به اینترنت رایگان، سیستم سرمایش و گرمایشی و پارکینگ اختصاصی اشاره کرد. همچنین در این اقامتگاه غذاهای محلی سرو می‌شود. مهمانان اقامتگاه بومگردی باغ بهشت می‌توانند با هماهنگی قبلی از امکانات تورهای گردشگری استفاده نمایند. 

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین اقامتگاه بوم گردی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

مزیت های رزرو اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن:

در اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت امکان سفارش غذاهای محلی و لذیذ این شهر زیبا مانند ترشه تره، باقالی قاتوق، میرزا قاسمی، بورانی بادمجان و ...امکان پذیر است. همچنین می‌توانید از برنامه های این اقامتگاه بوم گردی مانند موسیقی محلی زنده (برای تورهای گردشگری)، رفتن به ارتفاعات دوهزار و سه هزار و طبیعت گردی استفاده کنید.

جاذبه های گردشگری اطراف اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن:

از جاذبه های گردشگری نزدیک به این اقامتگاه می‌توان به جنگل دوهزار، پارک ملی خشکه داران، آبشار سنگ بن و غار آبی دانیال اشاره کرد.

هزینه اقامت در اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن چقدر است؟

قیمت اتاق در اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن بستگی به فصلی که سفر می‌کنید و نوع تایپ اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید تایپ اتاق ها را با هم از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.

آدرس اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن:

اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت در تنکابن، روستای قلعه گردن، خیابان شهید خالدی، قرار دارد و یکی از اقامتگاه های بوم‌گردی با امکانات و کادر مجرب در تنکابن می‌باشد. اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن را بر روی نقشه و آدرس هتل در سایت اسنپ تریپ قابل مشاهده است.

قوانین کنسلی اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن:

اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن هم مانند دیگر اقامتگاه ها، جریمه ای را تخت عنوان جریمه کنسلی رزرو دارند. اسنپ تریپ بابت لغو رزرو هزینه ای دریافت نمی‌کند. چنانچه تمایل به کنسل کردن رزرو خود در اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن داشتید، پس از تماس شما با پشتیبانی اسنپ تریپ و پیگیری میزان جریمه کنسلی توسط پشتیبان های ما از هتل، آن را به اطلاع شما خواهند رساند.