• تهران
  استان تهران
 • مشهد
  استان خراسان رضوی
 • شیراز
  استان فارس
 • کیش
  استان هرمزگان
 • اصفهان
  استان اصفهان
 • تبریز
  استان آذربایجان شرقی

اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن

آدرس اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن

"تنکابن، خرم آباد، قلعه گردن، خیابان شهید خالدی، پلاک 141."
مشاهده موقعیت هتل روی نقشه

نظرات کاربران

برای ثبت نظر درباره این هتل ابتدا در سایت اسنپ‌تریپ ثبت‌نام کنید و وارد سایت شوید

درباره اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن

بیشتر بخوانید
اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت در استان مازندران، شهرستان تنکابن در روستای قلعه گردن در سال 1397 افتتاح شده است. این اقامتگاه دارای 3 اتاق 15 و 18 متری می‌باشد. اتاق های 15 متری فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی است و بصورت مشترک داخل حیاط این اقامتگاه قرار گرفته شده و اتاق های 18 متری دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می‌باشد. اتاق های اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت فاقد تخت خواب است و به صورت کف خواب ارائه می‌شوند. از امکانات این اقامتگاه می‌توان به اینترنت رایگان، سیستم سرمایش و گرمایشی و پارکینگ اختصاصی اشاره کرد. همچنین در این اقامتگاه غذاهای محلی سرو می‌شود. مهمانان اقامتگاه بومگردی باغ بهشت می‌توانند با هماهنگی قبلی از امکانات تورهای گردشگری استفاده نمایند. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن

مشاهده بیشتر

رزرو اتاق در اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن

برای رزرو اتاق ابتدا تاریخ ورود و خروج‌تان را مشخص کنید.
به مدت 1 شب

برچسب‌های این اقامتگاه

هتل های پیشنهادی تنکابن

سایر هتل های تنکابن

مزیت های رزرو اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن:

در اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت امکان سفارش غذاهای محلی و لذیذ این شهر زیبا مانند ترشه تره، باقالی قاتوق، میرزا قاسمی، بورانی بادمجان و ...امکان پذیر است. همچنین می‌توانید از برنامه های این اقامتگاه بوم گردی مانند موسیقی محلی زنده (برای تورهای گردشگری)، رفتن به ارتفاعات دوهزار و سه هزار و طبیعت گردی استفاده کنید.

بیشتر

جاذبه های گردشگری اطراف اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن:

از جاذبه های گردشگری نزدیک به این اقامتگاه می‌توان به جنگل دوهزار، پارک ملی خشکه داران، آبشار سنگ بن و غار آبی دانیال اشاره کرد.

بیشتر

هزینه اقامت در اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن چقدر است؟

قیمت اتاق در اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن بستگی به فصلی که سفر می‌کنید و نوع تایپ اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید تایپ اتاق ها را با هم از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.

بیشتر

آدرس اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن:

اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت در تنکابن، روستای قلعه گردن، خیابان شهید خالدی، قرار دارد و یکی از اقامتگاه های بوم‌گردی با امکانات و کادر مجرب در تنکابن می‌باشد. اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن را بر روی نقشه و آدرس هتل در سایت اسنپ تریپ قابل مشاهده است.

بیشتر

قوانین کنسلی اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن:

اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن هم مانند دیگر اقامتگاه ها، جریمه ای را تخت عنوان جریمه کنسلی رزرو دارند. اسنپ تریپ بابت لغو رزرو هزینه ای دریافت نمی‌کند. چنانچه تمایل به کنسل کردن رزرو خود در اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن داشتید، پس از تماس شما با پشتیبانی اسنپ تریپ و پیگیری میزان جریمه کنسلی توسط پشتیبان های ما از هتل، آن را به اطلاع شما خواهند رساند.

بیشتر