• تهران
  استان تهران
 • مشهد
  استان خراسان رضوی
 • شیراز
  استان فارس
 • کیش
  استان هرمزگان
 • اصفهان
  استان اصفهان
 • تبریز
  استان آذربایجان شرقی

اقامتگاه بوم گردی خوش بوم فومن

آدرس اقامتگاه بوم گردی خوش بوم فومن

"فومن، روستای خشکنودهان، کوچه شهید شیرزاد."
مشاهده موقعیت هتل روی نقشه

نظرات کاربران

برای ثبت نظر درباره این هتل ابتدا در سایت اسنپ‌تریپ ثبت‌نام کنید و وارد سایت شوید

درباره اقامتگاه بوم گردی خوش بوم فومن

بیشتر بخوانید
اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم با فاصله 8 کیلومتری از شهر فومن قرار گرفته شده است. اتاق این اقامتگاه با ظرفیت دونفره است و سرویس آن بصورت کف خواب (تشک و پتو) می‌باشد. اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم به سبک معماری گیلکی ساخته شده است. از مزیت های اقامتگاه خوش بوم فومن می‌توان به قرار گرفتن آن در فضایی سرسبز و با چشم انداز کوه های ماسوله اشاره کرد. با اقامت در خانه خوش بوم می‌توانید از غذاهای محلی با طعم بی نظیر استفاده کنید. جاذبه های دیدنی و گردشگری زیادی در اطراف اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم فومن قرار گرفته شده است. قلعه رودخان، جاذبه های ماسوله و ماسال و آبشار لارچشمه از جاذبه های نزدیک به این اقامتگاه می‌باشد. اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم فومن را می‌توانید بصورت آنلاین از سایت اسنپ تریپ رزرو کنید. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی خوش بوم فومن

مشاهده بیشتر

رزرو اتاق در اقامتگاه بوم گردی خوش بوم فومن

برای رزرو اتاق ابتدا تاریخ ورود و خروج‌تان را مشخص کنید.
به مدت 1 شب

برچسب‌های این اقامتگاه

خدمات و امکانات اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم فومن:

اینترنت رایگان، پارکینگ روباز و اجرای موسیقی محلی در کنار آتش در شب از ویژگی های این اقامتگاه می‌باشد. همچنین در این اقامتگاه انواع غذاهای محلی نظیر میرزاقاسمی، نان محلی، ترشه تره، ماهی و... برای مسافرین آماده سازی می‌شود.

بیشتر

جاذبه های گردشگری و تفریحی در نزدیکی اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم فومن:

پارک فومن، قلعه رودخان که یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری این شهر محسوب میشود در فاصله کمی با این اقامتگاه قرار گرفته شده است. از دیگر مکان های دیدنی میتوان به غار خون فوشه، آبشار لارچشمه، شهرک تاریخی ماسوله و ییلاق آندره اشاره کرد.

بیشتر

فاصله اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم فومن تا مکان های مهم شهر:

فاصله تا مرکز شهر فومن 17 دقیقه، تا مرکز شهر رشت 47 دقیقه، تا فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت 56 دقیقه، تا ایستگاه راه آهن رشت 53 دقیقه، پایانه مسافربری رشت 53 دقیقه با خودرو می‌باشد.

بیشتر

هزینه اقامت در اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم فومن:

قیمت اتاق در اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم فومن بستگی به فصل، تاریخ سفر و نوع اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید هتل و اقامتگاه های این شهر را با هم از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.

بیشتر

شرایط کنسلی رزرو در اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم فومن:

در قسمت قوانین انصراف از رزرو، شرایط کنسلی رزرو این اقامتگاه ذکر شده است. برای ثبت درخواست لغو رزرو با پشتیبانی می‌توانید تماس بگیرید. اسنپ تریپ برای کنسلی رزرو اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم فومن هزینه ای دریافت نمی‌کند و میزان جریمه با در نظر گرفتن تاریخ کنسلی و قوانین اقامتگاه تعیین می‌شود.

بیشتر