snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه بوم گردی خوش بوم فومن

location_on
فومن، روستای خشکنودهان، کوچه شهید شیرزاد

اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم با فاصله ۸ کیلومتری از شهر فومن قرار گرفته شده است. اتاق این اقامتگاه با ظرفیت دونفره است و سرویس آن بصورت کف خواب (تشک و پتو) می‌باشد. اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم به سبک معماری گیلکی ساخته شده است. از مزیت های اقامتگاه خوش بوم فومن می‌توان به قرار گرفتن آن در فضایی سرسبز و با چشم انداز کوه های ماسوله اشاره کرد. با اقامت در خانه خوش بوم می‌توانید از غذاهای محلی با طعم بی نظیر استفاده کنید. جاذبه های دیدنی و گردشگری زیادی در اطراف اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم فومن قرار گرفته شده است. قلعه رودخان، جاذبه های ماسوله و ماسال و آبشار لارچشمه از جاذبه های نزدیک به این اقامتگاه می‌باشد. اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم فومن را می‌توانید بصورت آنلاین از سایت اسنپ تریپ رزرو کنید. 

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین اقامتگاه بوم گردی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

خدمات و امکانات اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم فومن:

اینترنت رایگان، پارکینگ روباز و اجرای موسیقی محلی در کنار آتش در شب از ویژگی های این اقامتگاه می‌باشد. همچنین در این اقامتگاه انواع غذاهای محلی نظیر میرزاقاسمی، نان محلی، ترشه تره، ماهی و... برای مسافرین آماده سازی می‌شود.

جاذبه های گردشگری و تفریحی در نزدیکی اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم فومن:

پارک فومن، قلعه رودخان که یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری این شهر محسوب میشود در فاصله کمی با این اقامتگاه قرار گرفته شده است. از دیگر مکان های دیدنی میتوان به غار خون فوشه، آبشار لارچشمه، شهرک تاریخی ماسوله و ییلاق آندره اشاره کرد.

فاصله اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم فومن تا مکان های مهم شهر:

فاصله تا مرکز شهر فومن ۱۷ دقیقه، تا مرکز شهر رشت ۴۷ دقیقه، تا فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت ۵۶ دقیقه، تا ایستگاه راه آهن رشت ۵۳ دقیقه، پایانه مسافربری رشت ۵۳ دقیقه با خودرو می‌باشد.

هزینه اقامت در اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم فومن:

قیمت اتاق در اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم فومن بستگی به فصل، تاریخ سفر و نوع اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید هتل و اقامتگاه های این شهر را با هم از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.

شرایط کنسلی رزرو در اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم فومن:

در قسمت قوانین انصراف از رزرو، شرایط کنسلی رزرو این اقامتگاه ذکر شده است. برای ثبت درخواست لغو رزرو با پشتیبانی می‌توانید تماس بگیرید. اسنپ تریپ برای کنسلی رزرو اقامتگاه بوم‌گردی خوش بوم فومن هزینه ای دریافت نمی‌کند و میزان جریمه با در نظر گرفتن تاریخ کنسلی و قوانین اقامتگاه تعیین می‌شود.