snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

خانه مسافر همتا مشهد

location_on
مشهد، خیابان امام رضا، امام رضا ۳

خانه مسافر همتا مشهد در نزدیکی حرم امام رضا و خیابان معروف امام رضا مشهد واقع شده است. خانه مسافر همتا مشهد از سال ۱۳۹۳ با تعداد ۱۸ اتاق در ساختمانی ۴ طبقه آغاز به کار کرد و در سال ۱۳۹۷ بازسازی خود را انجام داده است. در زمان سفر به شهر مشهد می‌توانید سوئیت و اتاق‌هایی دو تخته، سه تخته، چهار تخته، و پنج تخته را رزرو کنید و اقامتی آرام را در خانه مسافر همتا تجربه کنید. اتاق‌های تمیز خانه مسافر و برخورد صمیمی کارکنان، باعث می‌شود تا احساس راحتی داشته باشید.با حدود ۱۰ دقیقه پیاده‌روی از خانه مسافر همتا مشهد در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید به حرم امام رضا برای زیارت بروید. برای صرف غذا در شهر مشهد می‌توانید به رستوران کریم پسران و یا رستوران رضایی بروید. در صورتی که خواستید به مراکز خرید بروید و سوغات مشهد را تهیه کنید، بازار رضا، بازار هفده شهریور، و مجتمع تجاری زیست خاور با ۵ تا ۱۵ دقیقه رانندگی از خانه مسافر همتا مشهد در دسترس شما هستند. برای بازدید از باغ نادری و گشت و گذار در کوهسنگی، با خودرو حدود ۱۵ دقیقه راه دارید. ایستگاه اتوبوس و مترو هم در چند قدمی خانه مسافر قرار دارند.

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین خانه مسافر

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه