snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه بوم گردی ورکانه همدان

location_on
۲۰ کیلومتری جنوب شرقی همدان، روستای ورکانه، ورودی روستا سمت چپ

اقامتگاه بوم گردی ورکانه همدان در روستای ۴۰۰ ساله ورکانه، معروف به روستای رنسانسی ایران به خاطر قرار گرفتن در کنار معادن سنگ، واقع شده است. اقامتگاه بوم گردی ورکانه در سال ۱۳۹۵ با تعداد ۴ اتاق در ۲ طبقه با طراحی سنتی تاسیس شد و اقامتی متفاوت را به سبک قدیمی برای مسافران فراهم می‌کند. در این اقامتگاه بوم‌گردی می‌توانید اتاق‌ها و سوئیت‌های دو تخته و چهار تخته را با امکانات رفاهی رزرو کنید و سفری متفاوت را به شهر همدان تجربه کنید.موقعیت مکانی اقامتگاه بوم گردی ورکانه همدان فاصله‌ی کمی را تا اماکن دیدنی روستای ورکانه ایجاد کرده است؛ تا خانه‌ی پدری پروفسور توفیق موسیوند، آرامگاه امام‌زاده غیب، محله‌ی تاریخی و قدیمی درب مسجد، گورستان روستای ورکانه، و قلعه‌ی مهری خانم فاصله کمی دارید. برای تفریح و کمی گشت و گذار در اطراف روستای ورکانه هم می‌توانید با ۱۵ دقیقه رانندگی به دریاچه سد اکباتان بروید. در طول اقامت خود در اقامتگاه بوم گردی ورکانه همدان می‌توانید با طی مسافتی ۲۵ کیلومتری به شهر همدان هم سر بزنید و از اماکن دیدنی و تاریخی همدان هم بازدید کنید. همچنین با خودرو از اقامتگاه بوم گردی ورکانه حدود ۳۰ دقیقه تا فرودگاه همدان و ترمینال مسافربری همدان راه دارید.

امکانات اقامتگاه بوم گردی

check_box
خدمات خانه‌داری
check_box
جعبه کمک های اولیه
check_box
کپسول آتش‌نشانی

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین اقامتگاه بوم گردی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.