امتیازدهی به هتل‌ها بر اساس «رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کرونا» ؛ امکان جدید اسنپ‌تریپ

۴ آذر ۱۳۹۹
رعایت پروتکل بهداشتی در هتل

با گذشت نزدیک به یک سال از شیوع ویروس کرونا، بخشی از دغدغه زندگی‌مان این شد که همزمان با تغییراتی که کرونا در جهان بوجود آورد بتوانیم سبک زندگی‌مان را تغییر دهیم. ما هم در اسنپ‌تریپ با این تغییرات همسو و هم مسیر شدیم تا بر اساس شرایط موجود باز هم بتوانیم بهترین خدمات سفر را ارائه دهیم. اگر در خانه ماندن و شکستن زنجیره‌ی انتقال بیماری در این ماه‌ها زیباترین مسئولیت اجتماعی ما شناخته شد، حالا در بخش گردشگری هم اطلاع‌رسانی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی مسئولیت اجتماعی هتل‌ها و ایرلاین‌ها شده.
در اسنپ‌تریپ برای اطمینان بیشتر مهمانان از اینکه “رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کرونا” توسط هتل‌ها انجام می‌شود، امکان جدیدی در قسمت نظرات و امتیاز هتل‌ها فراهم کردیم.
در ادامه بخوانید. ادامه مطلب

دسته:اخبارمهارتهای سفرهتل

جدیدترین شرایط پذیرش مسافر در کشورها را بخوانید

۲۶ آبان ۱۳۹۹
شرایط سفر به کشورهای خارجی

در دوران کرونا، به همان اندازه که در خانه ماندن و شکستن زنجیر‌ه‌ی شیوع بیماری مهم است، اینکه برنامه‌ریزی کنیم تا به سفرها و کارهای مهم و ضروری برسیم هم اهمیت دارد. برای انجام سفر ضروری علاوه بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی کافیست برنامه‌ریزی داشته باشیم و شرایط سفر به کشورها را برای سفر به کشور مقصدمان بدانیم.
شرایط پذیرش مسافرهای خارجی از روز اول شیوع کرونا تغییرات و بالا و پایین‌های زیادی داشته. برای اینکه دقیقا بدانید به کدام کشورها می‌توانید سفر کنید و شرایط اقامت در یک مقصد خارجی چیست، جدیدترین شرایط و تغییرات را در بلاگ اسنپ‌تریپ بخوانید. ادامه مطلب

دسته:اخبارجهانگردی

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛ سفر به میزبانی کتاب

۲۱ آبان ۱۳۹۹
روز کتابخوانی

اگر در حال خواندن این پست هستید احتمالا به کتاب علاقه دارید. اگر به کتاب علاقه دارید احتمالا همیشه در سفرها با خودتان یک کتاب می‌برید تا فرشته‌ی نجاتتان باشد از شلوغی و هیاهوی سفرهای خانوادگی یا خستگی سفرهای کاری.
کتاب همراه همیشگی سفرهای عاشقان کتاب است. اما در شهرهایی از دنیا، کتاب‌ها به جای همراهی، میزبانی می‌کنند. اگر همیشه با خودتان کتاب به سفر می‌برید بهتر است بدانید در نوعی از هتل‌ها که اصطلاحا به آن‌ها هتل کتابخانه گفته می‌شود، نیازی به همراه بردن کتاب‌ها ندارید. در اینجا کتاب‌ها شما را با خود به سفر می‌برند. خوابیدن میان بوی کاغذهای کتاب، رزرو کردن اتاق بر اساس موضوع کتاب‌های توی قفسه‌هایش و اتفاقات هیجان انگیز این ۵ هتل کتابخانه‌ی دنیا را به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی با هم بخوانیم. ادامه مطلب

دسته:جهانگردی

آیا می‌توانیم در دوران کرونا به سفر برویم؟

۱۰ آبان ۱۳۹۹
آیا در دوران کرونا سفر برویم؟

اینکه بالاخره در دوران کرونا می‌توانیم سفر برویم یا نه شاید سوال خیلی از سفردوستان و حتی کسانی باشد که مدت‌هاست در قرنطینه‌ی خانگی هستند. قرنطینه و نداشتن تفریحات و سرگرمی‌های قدیمی کم کم می‌تواند باعث خستگی و افسردگی شود. تا جایی که احتمالا عده‌ای تصمیم بگیرند کرونا را فراموش کنند و بدون رعایت پروتکل‌ها بزنند به دل جاده و سفری که ماه‌هاست انتظارش را کشیده بودند.
حضور کرونا طولانی شد و کم کم نزدیک به یک سال شد که مهمان ناخوانده‌ی جهان شده. حالا باید زندگی امن و سلامت در کنار کرونا را یاد بگیریم و اگر نیاز به سفر داریم به سفر هوشمندانه فکر کنیم.
اما آیا حالا می‌توانیم با خیال راحت سفر کنیم؟ ادامه مطلب

دسته:مهارتهای سفر

در کیش به جای هتل کجا برویم؟

۷ آبان ۱۳۹۹
اجاره ویلا در کیش


جزیره‌ی آب و آفتاب که بی شک یکی از جاذبه‌های گردشگری ایران است به خاطر میزبانی از گردشگران زیاد و رونق ۴ فصلی که دارد پر شده از هتل و اقامتگاه بومگردی و ویلا و سوئیت. با اجاره‌ ویلا در کیش با هر قیمت و هر امکاناتی در هر نقطه‌ای از کیش که بخواهید جایی برای اقامت پیدا خواهید کرد.
یکی از گزینه‌های دلچسب و آرامبخش اقامت در کیش، ویلاهای ساحلی هستند. اقامت در ویلا یعنی اقامت در خانه‌ی خودت اما لب دریای نیلگون خلیج فارس. کنار تجربه‌ی اقامت در هتل‌های لوکس و بی کم و کاست جزیره‌ی کیش شاید بد نباشد این بار اقامت در ویلا را تجربه کنید. ادامه مطلب

دسته:ایرانگردیمهارتهای سفر

تخفیف تست کرونا پیش از سفر برای اطمینان از سلامت

۲۳ مهر ۱۳۹۹
تخفیف تست کرونا پیش از سفر برای اطمینان از سلامت

ماه‌ها از آغاز شیوع ویروس کرونا گذشته و حالا به کمک اطلاعات و آموزش‌ها و همچنین با استفاده از ابزارهای آنلاین می‌توان گفت تا حدودی راه زندگی کردن در کنار این بیماری و انجام ضروریات زندگی در کنار مراقبت از خودمان را یاد گرفتیم. سفر ضروری هم به‌عنوان بخش حذف نشدنی زندگی، با تغییراتی همراه بوده. از تغییر در اقلام داخل چمدان به ماسک و الکل، تا توصیه‌های دارویی و غذایی در حین سفر.
از چندی پیش انجام تست کرونا پیش از سفر هم یکی از مراقبت‌های پیشنهاد شده برای آغاز هر سفر شد. برخی ایرلاین‌ها و کشورها هم شرط پذیرش مسافر را همراه داشتن تست کرونای منفی در پرواز خارجی اعلام کردند. ما در اسنپ‌تریپ با همکاری اسنپ‌دکتر که طرح تست کرونا در منزل را آغاز کرده، پیش از سفر به شما یک کد هدیه ۵۰ هزار تومانی انجام آزمایش کرونا PCR هدیه می‌دهیم تا از سلامت خود پیش از سفر مطمئن شوید. ادامه مطلب

دسته:اخبارپروازمهارتهای سفرهتل

ثبت نام

با ثبت نام در اسنپ تریپ! علاوه بر استفاده از خدمات گوناگون، از پیشنهادات ویژه اعضا مطلع خواهید شد.

بازگشت

ثبت نام شما با موفقیت کامل شد