اسنپ تریپ از رویداد “استارتاپ، جاده ابریشم” حمایت می کند

۱ آبان ۱۳۹۶
استارتاپ جاده ابریشم

شاید تا چند سال پیش عبارت “استارتاپ” به گوش هیچ ایرانی ای آشنا نبود. اما در سالهای گذشته، با بهبود زیرساختهای اینترنت کشور، جوانان بسیاری در سالهای تحصیل یا به محض فارغ التحصیلی، تلاش خود را برای راه اندازی کسب و کارهای نوپا آغاز می کنند. کسب و کارهایی که بسیاری شان با ایده های خلاقانه، تحولات بزرگی در زندگی روزمره ایرانیان ایجاد می کنند و حتی در مواردی، بازار بزرگ خارج از کشور را هدف قرار می دهند.

اسنپ تریپ هم در سال ۹۴ به لطف شکل گیری همین فضا شروع به کار کرد و حالا با گذشت دو سال از فعالیتش، شکل گیری و رشد خود را مدیون جامعه استارتاپی ایران، فعالان و تلاشگران آن می داند.

در شرایطی که بازیگران اصلی فناوری جهان همچون اپل، گوگل و آمازون، هر روز با ایجاد محدودیتهای بیشتر برای استارتاپ های ایرانی، پل های ارتباطی استارتاپهای ایران با جامعه جهانی را می بندند، اسنپ تریپ وظیفه خود می داند تا از هر تلاشی که برای باز کردن پنجره های تازه به بازارهای جهانی صورت می گیرد، حمایت کند.

از نگاه ما، رویداد “استارتاپ، جاده ابریشم” که با هدف معرفی استارتاپ های ایرانی به جامعه سرمایه گذاران خارجی و داخلی شکل گرفته، نمونه خوبی از این تلاش هاست. اسنپ تریپ افتخار دارد به عنوان حامی مالی در کنار برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در این رویداد بایستد. به این امید که این حرکت، زمینه ساز موفقیت استارتاپهای خوب ایرانی و پلی میان جامعه استارتاپی ایران و بازارهای بین المللی باشد.

دسته:اخبار

مطالب مرتبط :

ایرلاین‌های پیشرو در پروتکل‌های بهداشتی

ایرلاین‌های پیشرو در پروتکل‌های بهداشتی برای مقابله با کرونا

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در قطارهای بین شهری

اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در قطارهای بین شهری

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

نظری ثبت نشده

ارسال پاسخ

کد امنیتی *

ثبت نام

با ثبت نام در اسنپ تریپ! علاوه بر استفاده از خدمات گوناگون، از پیشنهادات ویژه اعضا مطلع خواهید شد.

بازگشت

ثبت نام شما با موفقیت کامل شد