تهران

Yerevan

12 بهمن

در انتخاب مسافرها دقت کنید، در مراحل بعد افزودن مسافر و تغییر گروه سنی ممکن نیست.

 • 1
 • 0
 • 0

جستجو

فیلترها

حذف فیلترها

زمان حرکت

پرواز رفت

بامداد

۰۰:۰۰ الی ۰۴:۵۹

صبح

۰۵:۰۰ الی ۱۱:۵۹

بعد‌از‌ظهر

۱۲:۰۰ الی ۱۷:۵۹

شب

۱۸:۰۰ الی ۲۳:۵۹

تعداد توقف

بدون توقف

حداکثر ۱ توقف

بر اساس قیمت

تا 13,000,000 تومان

از 12,000,000 تومان

ایرلاین

Qatar Airways

از 12,712,600 تومان

بلیط هواپیما تهران به ایروان

این قیمت‌ها برای مسافران ایرانی محاسبه شده است.

1 پرواز پیدا شد

 • مرتب شده براساس

 • کمترین قیمت

 • بیشترین قیمت

 • بیشترین تخفیف

 • زودترین زمان حرکت

 • دیرترین زمان حرکت

 • طولانی‌ترین مسافت

 • کوتاه‌ترین مسافت

Qatar Airways

22:55

Tehran

24 ساعت 30 دقیقه

23:55

Yerevan

12 بهمن

سیستمی

برای 1 نفر

12,712,600

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

9

چگونه می‌توان بلیط هواپیما تهران ایروان را با ارزان‌ترین قیمت خرید؟

بیشتر

با استفاده از فیلترهای گوناگون سایت اسنپ‌تریپ، مانند زمان حرکت، تعداد توقف، بیشترین تخفیف، و ایرلاین، می‌توانید لیست پروازهای تهران ایروان را به دلخواه مرتب و مشاهده کنید. با استفاده از فیلتر قیمتی می‌توانید بودجه مورد نیازتان را برای سفر به ایروان مشخص کرده و بلیط‌های در همان محدوده قیمتی را ببینید. علاوه بر آن، با انتخاب گزینه‌هایی مانند کمترین قیمت یا بیشترین تخفیف، بلیط هواپیما تهران ایروان از ارزان‌ترین قیمت برایتان نمایش داده می‌شود. در صورتی که سفری برنامه‌ریزی نشده برایتان پیش آمد، حتما بلیط لحظه آخری تهران ایروان را چک کنید تا ارزان‌ترین پرواز و ایرلاین را بخرید.

مزایای خرید بلیط هواپیما تهران به ایروان از اسنپ‌تریپ چیست؟

بیشتر

بهترین قیمت برای بلیط هواپیما تهران ایروان و معتبرترین ایرلاین‌ها، در سایت اسنپ‌تریپ ارائه می‌شود. علاوه بر آن، خدمات پشتیبانی به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته در دسترس است. خرید بلیط آنلاین هواپیما از اسنپ‌تریپ به زمان زیادی احتیاج ندارد و با وارد کردن اطلاعات در چند دقیقه، خرید بلیط هواپیما تهران ایروان کامل می‌شود. تمام اطلاعات مربوط به پرواز، از جمله قوانین و شرایط کنسلی را هم در اسنپ‌تریپ می‌توانید بخوانید.

آیا سفر به ایروان به ویزا نیاز دارد؟

بیشتر

ارمنستان از جمله کشورهایی است که مسافران ایرانی برای سفر به ویزا نیاز ندارند و تنها همراه داشتن پاسپورت معتبر در زمان ورود کافیست.

مدت زمان پرواز تهران ایروان چقدر است؟

بیشتر

پرواز مستقیم تهران به ایروان حدود 1 ساعت و 30 دقیقه تا 2 ساعت طول می‌کشد. با توجه به توقف در بین مسیر، مدت زمان پرواز هم تغییر خواهد کرد که اطلاعات مربوطه را در سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید مشاهده کنید.

قیمت بلیط هواپیما از تهران به ایروان چقدر است؟

بیشتر

زمان و فصل سفر، تعداد توقف‌ها، ایرلاین و کلاس پرواز، بلیط یک طرفه یا رفت و برگشت، سیستمی یا چارتری بودن، و روز و ساعت پرواز، بر قیمت بلیط هواپیما تهران ایروان اثر دارند. هر چه نزدیک‌تر به تاریخ مورد نظرتان خرید بلیط هواپیما تهران ایروان را انجام دهید، میزان هزینه پرداختی شما افزایش می‌یابد. تعداد توقف‌ها در پروازهای خارجی هم یکی دیگر از عوامل ارزان یا گران بودن قیمت بلیط هواپیماست که در اسنپ‌تریپ می‌توانید آن را بررسی کنید.

آیا باید بلیط رفت و برگشت ایروان را همزمان خرید؟

بیشتر

الزامی برای خرید بلیط هواپیما تهران ایروان رفت و برگشت، وجود ندارد. شما می‌توانید با انتخاب گزینه یک طرفه یا دو طرفه، پروازهای ایروان را ببینید که قیمت‌های متفاوتی دارند.

برای پرواز ایروان به کدام فرودگاه بروم و فاصله فرودگاه ایروان تا مرکز شهر چقدر است؟

بیشتر

پروازهای خارجی از تهران، از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی صورت می‌گیرد که در 50 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد. فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس هم با 20 دقیقه رانندگی از مرکز شهر ایروان، مقصد شما خواهد بود.

کدام ایرلاین‌ها پرواز تهران به ایروان دارند؟

بیشتر

شرکت‌های هواپیمایی آرمنیا ایر، آرمنیا ایروز، قطر، امارات، فلای دبی، و لوفت‌هانزا، بلیط هواپیما تهران به ایروان را دارند. در سایت اسنپ‌تریپ، ایرلاین مورد نظرتان را انتخاب و لیست پروازهای مرتبط را مشاهده کنید.

چگونه می‌توان بلیط پرواز تهران ایروان را کنسل کرد؟

بیشتر

با توجه به قوانین ایرلاین، میزان و درصد جریمه کنسلی بلیط هواپیما تهران ایروان متفاوت است و با نزدیک‌تر شدن به تاریخ بلیط خریداری شده، این مبلغ افزایش می‌یابد. در صورت سوال و یا ابهام درباره کنسل کردن بلیط هواپیما تهران ایروان می‌توانید با تیم پشتیبانی اسنپ‌تریپ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.