بلیط هواپیما تهران به ایروان

این قیمت‌ها برای مسافران ایرانی محاسبه شده است.

0 پرواز پیدا شد

  • مرتب شده براساس

  • کمترین قیمت

  • بیشترین قیمت

  • بیشترین تخفیف

  • زودترین زمان حرکت

  • دیرترین زمان حرکت

  • طولانی‌ترین مسافت

  • کوتاه‌ترین مسافت

برای این تاریخ پروازی پیدا نشد.

می‌توانید از گزینه‌های زیر استفاده کنید

یک روز زودتر

6 آذر

یک روز دیرتر

8 آذر

چه زمانی بلیط هواپیما تهران ایروان را بخریم؟

بیشتر

توجه به شرایط آب و هوا از نکات قابل توجه قبل از هر سفر است. بهترین زمان سفر به ایروان فصل تابستان است. چرا که در تابستان فستیوال‌های مهمی برگزار می‌شود. اما اگر می‌خواهید سفر ارزان‌تر و کم‌‌هزینه‌تری داشته باشید، فصل پاییز زمان مناسبی برای سفر به ایروان است چرا که بلیط هواپیما تهران ایروان در این فصل ارزان‌تر از سایر ماه‌های سال است.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران ایروان

بیشتر

برای خرید بلیط هواپیما تهران ایروان کافی است وارد سایت اسنپ تریپ شوید. با استفاده از فیلترهای قیمتی که در سایت نمایش داده شده، می‌توانید پروازهای محدوده قیمتی موردنظرتان را مشاهده کنید. مزایای خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران ایروان این است که می‌توانید علاوه بر یک خرید امن و کاملا آنلاین، به صورت 24 ساعته با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

چگونه ارزان ترین بلیط هواپیما تهران ایروان را پیدا کنیم؟

بیشتر

یکی از راه‌های پیدا کردن بلیط هواپیمای تهران ایروان این است که بلیط خود را به صورت چارتری از اسنپ‌تریپ بخرید. کافی است در قسمت فیلتر مربوطه، گزینه سیستمی با چارتری را انتخاب کنید تا پروازهای مورد نظر از تهران ایروان برایتان نشان داده شود.

پرواز تهران ایروان از کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

بیشتر

در حال حاضر پروازهای تهران ایروان توسط هواپیمایی قطر، امارات ایرویز، ایرفلوت و فلای دبی انجام می‌شود. شما می‌توانید بلیط هواپیمای تهران ایروان را با بهترین قیمت از اسنپ‌تریپ بخرید.

مدت زمان پرواز تهران ایروان چقدر است؟

بیشتر

مدت زمان پرواز تهران ایروان به طور متوسط 1 ساعت و 30 دقیقه است. 

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران ایروان

چگونه می‌توان بلیط هواپیما تهران ایروان را با ارزان‌ترین قیمت خرید؟

بیشتر

با استفاده از فیلترهای گوناگون سایت اسنپ‌تریپ، مانند زمان حرکت، تعداد توقف، بیشترین تخفیف، و ایرلاین، می‌توانید لیست پروازهای تهران ایروان را به دلخواه مرتب و مشاهده کنید. با استفاده از فیلتر قیمتی می‌توانید بودجه مورد نیازتان را برای سفر به ایروان مشخص کرده و بلیط‌های در همان محدوده قیمتی را ببینید. علاوه بر آن، با انتخاب گزینه‌هایی مانند کمترین قیمت یا بیشترین تخفیف، بلیط هواپیما تهران ایروان از ارزان‌ترین قیمت برایتان نمایش داده می‌شود. در صورتی که سفری برنامه‌ریزی نشده برایتان پیش آمد، حتما بلیط لحظه آخری تهران ایروان را چک کنید تا ارزان‌ترین پرواز و ایرلاین را بخرید.

مزایای خرید بلیط هواپیما تهران به ایروان از اسنپ‌تریپ چیست؟

بیشتر

بهترین قیمت برای بلیط هواپیما تهران ایروان و معتبرترین ایرلاین‌ها، در سایت اسنپ‌تریپ ارائه می‌شود. علاوه بر آن، خدمات پشتیبانی به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته در دسترس است. خرید بلیط آنلاین هواپیما از اسنپ‌تریپ به زمان زیادی احتیاج ندارد و با وارد کردن اطلاعات در چند دقیقه، خرید بلیط هواپیما تهران ایروان کامل می‌شود. تمام اطلاعات مربوط به پرواز، از جمله قوانین و شرایط کنسلی را هم در اسنپ‌تریپ می‌توانید بخوانید.

آیا سفر به ایروان به ویزا نیاز دارد؟

بیشتر

ارمنستان از جمله کشورهایی است که مسافران ایرانی برای سفر به ویزا نیاز ندارند و تنها همراه داشتن پاسپورت معتبر در زمان ورود کافیست.

مدت زمان پرواز تهران ایروان چقدر است؟

بیشتر

پرواز مستقیم تهران به ایروان حدود 1 ساعت و 30 دقیقه تا 2 ساعت طول می‌کشد. با توجه به توقف در بین مسیر، مدت زمان پرواز هم تغییر خواهد کرد که اطلاعات مربوطه را در سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید مشاهده کنید.

قیمت بلیط هواپیما از تهران به ایروان چقدر است؟

بیشتر

زمان و فصل سفر، تعداد توقف‌ها، ایرلاین و کلاس پرواز، بلیط یک طرفه یا رفت و برگشت، سیستمی یا چارتری بودن، و روز و ساعت پرواز، بر قیمت بلیط هواپیما تهران ایروان اثر دارند. هر چه نزدیک‌تر به تاریخ مورد نظرتان خرید بلیط هواپیما تهران ایروان را انجام دهید، میزان هزینه پرداختی شما افزایش می‌یابد. تعداد توقف‌ها در پروازهای خارجی هم یکی دیگر از عوامل ارزان یا گران بودن قیمت بلیط هواپیماست که در اسنپ‌تریپ می‌توانید آن را بررسی کنید.

آیا باید بلیط رفت و برگشت ایروان را همزمان خرید؟

بیشتر

الزامی برای خرید بلیط هواپیما تهران ایروان رفت و برگشت، وجود ندارد. شما می‌توانید با انتخاب گزینه یک طرفه یا دو طرفه، پروازهای ایروان را ببینید که قیمت‌های متفاوتی دارند.

برای پرواز ایروان به کدام فرودگاه بروم و فاصله فرودگاه ایروان تا مرکز شهر چقدر است؟

بیشتر

پروازهای خارجی از تهران، از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی صورت می‌گیرد که در 50 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد. فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس هم با 20 دقیقه رانندگی از مرکز شهر ایروان، مقصد شما خواهد بود.

کدام ایرلاین‌ها پرواز تهران به ایروان دارند؟

بیشتر

شرکت‌های هواپیمایی آرمنیا ایر، آرمنیا ایروز، قطر، امارات، فلای دبی، و لوفت‌هانزا، بلیط هواپیما تهران به ایروان را دارند. در سایت اسنپ‌تریپ، ایرلاین مورد نظرتان را انتخاب و لیست پروازهای مرتبط را مشاهده کنید.

چگونه می‌توان بلیط پرواز تهران ایروان را کنسل کرد؟

بیشتر

با توجه به قوانین ایرلاین، میزان و درصد جریمه کنسلی بلیط هواپیما تهران ایروان متفاوت است و با نزدیک‌تر شدن به تاریخ بلیط خریداری شده، این مبلغ افزایش می‌یابد. در صورت سوال و یا ابهام درباره کنسل کردن بلیط هواپیما تهران ایروان می‌توانید با تیم پشتیبانی اسنپ‌تریپ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.