بلیط هواپیما استانبول به تهران

این قیمت‌ها برای مسافران ایرانی محاسبه شده است.

24 پرواز پیدا شد

  • مرتب شده براساس

  • کمترین قیمت

  • بیشترین قیمت

  • بیشترین تخفیف

  • زودترین زمان حرکت

  • دیرترین زمان حرکت

  • طولانی‌ترین مسافت

  • کوتاه‌ترین مسافت

Meraj Air airline logo

Meraj Air

Istanbul

3 ساعت

Tehran

9 مهر

چارتری

برای 1 نفر

1,967,160

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

5

Qeshm Air airline logo

Qeshm Air

Istanbul

3 ساعت

Tehran

9 مهر

چارتری

برای 1 نفر

1,994,050

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

4

Mahan Air airline logo

Mahan Air

Istanbul

3 ساعت

Tehran

9 مهر

سیستمی
3%

برای 1 نفر

3,097,800

3,017,059

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

9

Mahan Air airline logo

Mahan Air

Istanbul

3 ساعت

Tehran

9 مهر

سیستمی
3%

برای 1 نفر

3,097,800

3,017,059

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

9

Turkish Airlines airline logo

Turkish Airlines

Istanbul

28 ساعت 15 دقیقه

Tehran

9 مهر

سیستمی

برای 1 نفر

12,817,744

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

9

چه زمانی بلیط هواپیما استانبول تهران را بخریم؟

بیشتر

توجه به شرایط آب و هوا از نکات قابل توجه قبل از هر سفری است. بهترین زمان سفر به استانبول فصل بهار و تابستان است. چرا که این فصول آب و هوای دلپذیرتری برای گردشگران دارد و فستیوال‌های مهمی برگزار می‌شود. اما اگر می‌خواهید سفر ارزان‌تر و کم‌‌هزینه‌تری داشته باشید، فصل پاییز زمان مناسبی برای سفر به استانبول است چرا که بلیط هواپیما استانبول تهران در این فصل ارزان‌تر از سایر ماه‌های سال است.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول تهران

بیشتر

برای خرید بلیط هواپیما استانبول تهران  کافی است وارد سایت اسنپ تریپ شوید. با استفاده از فیلترهای قیمتی که در سایت نمایش داده شده، می‌توانید پروازهای محدوده قیمتی موردنظرتان را مشاهده کنید. مزایای خرید آنلاین  بلیط هواپیما استانبول تهران این است که می‌توانید علاوه بر یک خرید امن و کاملا آنلاین، به صورت 24 ساعته با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

چگونه ارزان ترین بلیط هواپیما استانبول تهران را پیدا کنیم؟

بیشتر

یکی از راه‌های پیدا کردن بلیط هواپیمای استانبول تهران این است که بلیط خود را به صورت چارتری از اسنپ‌تریپ بخرید. کافی است در قسمت فیلتر مربوطه، گزینه سیستمی یا چارتری را انتخاب کنید تا پروازهای مورد نظر از استانبول به تهران برایتان نشان داده شود.

پرواز استانبول تهران از کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

بیشتر

پروازهای ایران به ترکیه تنوع زیادی دارد و بسیاری از ایرلاین‌های داخلی و خارجی در این مسیر پرتردد مسافران را بین دو کشور ایران و ترکیه جا به جا می‌کنند. از ایرلاین‌های پرتردد مسیر استانبول تهران می‌توان ترکیش ایرلاین، آنادولوجت، ماوی گوک، ایرلاین فری برد و ماهان ایر را نام برد.

مدت زمان پرواز استانبول تهران چقدر است؟

بیشتر

پرواز استانبول تهران از فرودگاه آتاتورک تا فرودگاه امام‌خمینی تقریبا 3 ساعت است. شرکت‌های هواپیمایی مختلفی در این مسیر هوایی فعالیت می‌کنند و بسته به نوع هواپیمایی قیمت بلیط در این مسیر متفاوت است.

پرواز استانبول تهران از چه فرودگاه‌هایی انجام می‌شود؟

بیشتر

پروازهای برگشت از استانبول به تهران، هفته‌ای 7 پرواز در همه روزها و در ساعات مختلف از فرودگاه آتاتورک استانبول به فرودگاه امام خمینی صورت می‌گیرد و مدت زمان پرواز 3 ساعت و 30 دقیقه می‌باشد.

سوالات متداول بلیط هواپیما استانبول تهران

خرید بلیط هواپیما استانبول به تهران از اسنپ‌تریپ چه مزایایی دارد؟

بیشتر

در اسنپ‌تریپ، لیست پروازهای استانبول تهران و اطلاعات مربوط به هرکدام را می‌توانید مشاهده و بررسی کنید. قیمت بلیط استانبول به تهران با تخفیف توسط ایرلاین‌های معتبر در اسنپ‌تریپ ارائه می‌شود. با فیلترهای متنوعی مثل زمان حرکت، طولانی‌ترین یا کوتاه‌ترین مسیر، تعداد توقف، و ایرلاین، می‌توانید لیست پروازها را محدود کنید تا بهترین گزینه را در وقت کمتری پیدا کنید. پس از مقایسه زمان حرکت پرواز، قیمت، و ایرلاین، بلیط استانبول به تهران را با چند کلیک ساده بخرید. علاوه بر آن، خدمات پشتیبانی به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته در دسترس است.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما استانبول تهران را با ارزان‌ترین قیمت خرید؟

بیشتر

در صفحه بلیط هواپیما استانبول به تهران اسنپ‌تریپ، بر روی گزینه کمترین قیمت که بزنید، بلیط‌های ارزان برایتان نمایش داده می‌شوند. با استفاده از فیلتر قیمت، بودجه مورد نیازتان را برای سفر به تهران مشخص کرده، و پروازهای در همان محدوده قیمتی را ببینید. با توجه به زمان حرکت و تعداد توقف‌ها، نرخ بلیط هواپیما تهران فرق می‌کند؛ در بسیاری از مواقع پروازهایی که دیروقت حرکت می‌کند و مسیر طولانی‌تری دارند، قیمت کمتری دارند. بلیط‌های لحظه آخری هم معمولا یکی از ارزان‌ترین نرخ هواپیمای استانبول تهران را دارند.

مدت زمان پرواز استانبول تهران چقدر است؟

بیشتر

از استانبول به مقصد تهران پرواز مستقیم وجود دارد و بین 3 ساعت تا 3 ساعت و 30 دقیقه طول می‌کشد. اگر در بین راه توقف داشته باشید، مدت زمان پرواز استانبول تهران با توجه به ایرلاین، از 5 ساعت تا 30 ساعت متغیر است. در سایت اسنپ‌تریپ جزئیات تعداد توقف‌ها و زمان توقف را هم می‌توانید ببینید.

کدام ایرلاین‌ها پرواز استانبول به تهران دارند؟

بیشتر

بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و خارجی پرواز استانبول تهران را ارائه می‌دهند. ایرلاین‌های ایران ایر، قشم ایر، ایران ایرتور، معراج، آسمان، ماهان، برخی از شرکت‌های ایرانی ارائه دهنده پرواز در این مسیر هوایی هستند. بلیط هواپیما استانبول به تهران توسط شرکت‌های هواپیمایی خارجی مانند ترکیش، پگاسوس، قطر، امارات، لوفت‌هانزا، و فلای دبی هم به فروش می‌رسد. در اکثر پروازهای استانبول تهران با ایرلاین‌های خارجی، 1 توقف خواهید داشت که آن را در اسنپ‌تریپ می‌توانید ببینید.

چه عواملی بر قیمت بلیط هواپیما از استانبول به تهران اثر دارد؟

بیشتر

ایرلاین و کلاس پرواز، زمان و فصل سفر، سن مسافر، تعداد توقف‌ها، زمان حرکت، بلیط یک طرفه یا رفت و برگشت، سیستمی یا چارتری، از مواردی هستند که بر قیمت بلیط هواپیما تاثیر می‌گذارند. هر چه نزدیک‌تر به تاریخ پرواز، بلیط هواپیما استانبول به تهران را بخرید، معمولا قیمت بیشتری بابت آن خواهید پرداخت.

آیا بلیط هواپیما چارتری استانبول به تهران را می‌توان تهیه کرد؟

بیشتر

بلیط هواپیما استانبول تهران به صورت چارتری و سیستمی و توسط ایرلاین‌های معتبر داخلی و خارجی ارائه می‌شود. در قسمت اطلاعات مربوط به پرواز، بلیط هواپیما سیستمی استانبول تهران یا چارتری را می‌توانید ببینید و خرید پرواز را انجام دهید.

پرواز استانبول به تهران از کدام فرودگاه است و در چه فرودگاهی به زمین می‌نشیند؟

بیشتر

فرودگاه استانبول، مبدا سفر شما به تهران است. از مرکز شهر استانبول تا فرودگاه 40 دقیقه طول می‌کشد. پروازهای از مبدا استانبول، مقصدشان فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران هستند. فاصله فرودگاه امام خمینی تا مرکز شهر تهران هم حدود 50 کیلومتر یا 1 ساعت است.

شرایط کنسلی بلیط پرواز استانبول تهران چیست؟

بیشتر

درصد جریمه کنسلی بلیط هواپیما استانبول تهران با توجه به قوانین ایرلاین و زمان درخواست لغو، متفاوت است. و با نزدیک‌تر شدن درخواست لغو به تاریخ پرواز، درصد آن افزایش می‌یابد. در صورت سوال درباره مراحل و نحوه کنسل کردن بلیط هواپیما استانبول تهران می‌توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته اسنپ‌تریپ تماس بگیرید.