بلیط هواپیما استانبول به تبریز

این قیمت‌ها برای مسافران ایرانی محاسبه شده است.

0 پرواز پیدا شد

  • مرتب شده براساس

  • کمترین قیمت

  • بیشترین قیمت

  • بیشترین تخفیف

  • زودترین زمان حرکت

  • دیرترین زمان حرکت

  • طولانی‌ترین مسافت

  • کوتاه‌ترین مسافت

برای این تاریخ پروازی پیدا نشد.

می‌توانید از گزینه‌های زیر استفاده کنید

یک روز زودتر

17 خرداد

یک روز دیرتر

19 خرداد

سوالات متداول بلیط هواپیما استانبول Tabriz

مزایای خرید بلیط هواپیما استانبول به تبریز از اسنپ‌تریپ چیست؟

بیشتر

در اسنپ‌تریپ، لیست پروازهای استانبول تبریز و اطلاعات مربوط به هرکدام را می‌توانید مشاهده و بررسی کنید. با فیلترهای متنوع مانند زمان حرکت، تعداد توقف، طولانی‌ترین یا کوتاه‌ترین مسیر، و ایرلاین، می‌توانید لیست را محدود تا بهترین پرواز را در کمترین زمان بخرید. قیمت بلیط استانبول به تبریز با تخفیف توسط ایرلاین‌های معتبر در اسنپ‌تریپ ارائه می‌شود. علاوه بر آن، خدمات پشتیبانی به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته در دسترس است.

چگونه بلیط هواپیما استانبول تبریز را با ارزان‌ترین قیمت می‌توان خرید؟

بیشتر

با استفاده از فیلتر قیمت، بودجه مورد نیازتان را برای سفر به تبریز مشخص کرده، و پروازهای در همان محدوده قیمتی را ببینید. همچنین در صفحه بلیط هواپیما استانبول به تبریز سایت اسنپ‌تریپ، با انتخاب گزینه کمترین قیمت، بلیط‌های ارزان برایتان نمایش داده می‌شوند. بلیط‌های لحظه آخری هم معمولا یکی از ارزان‌ترین نرخ هواپیمای استانبول تبریز را دارند. سعی کنید خرید بلیط را حداقل 1 تا 2 ماه قبل از سفر انجام دهید تا هزینه کمتری هم بپردازید.

مدت زمان پرواز استانبول تبریز چقدر است؟

بیشتر

از استانبول به مقصد تبریز پرواز مستقیم وجود دارد. پروازهای مستقیم بین 2 تا 3 ساعت طول می‌کشند. اگر در بین راه توقف داشته باشید، با توجه به ایرلاین، مدت زمان پرواز استانبول تبریز هم بیشتر خواهد بود. در سایت اسنپ‌تریپ جزئیات تعداد و زمان توقف را می‌توانید ببینید.

چه عواملی بر قیمت بلیط هواپیما از استانبول به تبریز اثر می‌گذارند؟

بیشتر

زمان و فصل سفر، ایرلاین و کلاس پرواز، سن مسافر، زمان حرکت، تعداد توقف‌ها، بلیط یک طرفه یا رفت و برگشت، سیستمی یا چارتری، از مواردی هستند که بر قیمت بلیط هواپیما تاثیر دارند.

کدام ایرلاین‌ها پرواز استانبول به تبریز را دارند؟

بیشتر

شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و خارجی پرواز استانبول تبریز را ارائه می‌دهند. ایرلاین‌های ایران ایرتور، ترکیش، معراج، و آتا برخی از ایرلاین‌های فعال در اسنپ‌تریپ برای پروازهای از استانبول به تبریز هستند.

پرواز استانبول به تبریز از کدام فرودگاه است و در چه فرودگاهی به زمین می‌نشیند؟

بیشتر

فرودگاه استانبول، در 50 کیلومتری مرکز شهر، مبدا سفر شماست. مقصد نهایی هم فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز در 10 کیلومتری شهر خواهد بود.

آیا بلیط هواپیما چارتری استانبول به تبریز را می‌توان تهیه کرد؟

بیشتر

بلیط هواپیما استانبول تبریز به صورت چارتری و سیستمی، توسط ایرلاین‌های معتبر داخلی و خارجی قابل خرید است. در قسمت اطلاعات مربوط به پرواز، بلیط هواپیما سیستمی استانبول تبریز یا چارتری را می‌توانید ببینید و خرید پرواز را انجام دهید.

شرایط و قوانین کنسلی بلیط پرواز استانبول تبریز چیست؟

بیشتر

درصد جریمه برای کنسلی بلیط هواپیما استانبول تبریز با توجه به قوانین ایرلاین و زمان درخواست مسافر، متفاوت است. در صورت سوال درباره مراحل و نحوه کنسل کردن بلیط هواپیما استانبول تبریز می‌توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته اسنپ‌تریپ تماس بگیرید.