بلیط هواپیما استانبول به تبریز

این قیمت‌ها برای مسافران ایرانی محاسبه شده است.

0 پرواز پیدا شد

  • مرتب شده براساس

  • کمترین قیمت

  • بیشترین قیمت

  • بیشترین تخفیف

  • زودترین زمان حرکت

  • دیرترین زمان حرکت

  • طولانی‌ترین مسافت

  • کوتاه‌ترین مسافت

برای این تاریخ پروازی پیدا نشد.

می‌توانید از گزینه‌های زیر استفاده کنید

یک روز زودتر

1 مرداد

یک روز دیرتر

3 مرداد

چه زمانی بلیط هواپیما استانبول تبریز را بخریم؟

بیشتر

توجه به شرایط آب و هوا از نکات قابل توجه قبل از هر سفر است. بهترین زمان سفر به استانبول فصل بهار و تابستان است. چرا که این فصول آب و هوای دلپذیر تری برای گردشگران دارد و فستیوال‌های مهمی برگزار می‌شود. اما اگر می‌خواهید سفر ارزان‌تر و کم‌‌هزینه‌تری داشته باشید، فصل پاییز زمان مناسبی برای سفر به استانبول است چرا که بلیط هواپیما استانبول تبریز  در این فصل ارزان‌تر از سایر ماه‌های سال است.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول تبریز

بیشتر

برای خرید بلیط هواپیما استانبول تبریز کافی است وارد سایت اسنپ تریپ شوید. با استفاده از فیلترهای قیمتی که در سایت نمایش داده شده، می‌توانید پروازهای محدوده قیمتی موردنظرتان را مشاهده کنید. مزایای خرید آنلاین  بلیط هواپیما استانبول تبریز این است که می‌توانید علاوه بر یک خرید امن و کاملا آنلاین، به صورت 24 ساعته با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید

چگونه ارزان‌ترین بلیط هواپیما استانبول تبریز را پیدا کنیم؟

بیشتر

یکی از راه‌های پیدا کردن بلیط هواپیمای استانبول تبریز این است که بلیط خود را به صورت چارتری از اسنپ‌تریپ بخرید. کافی است در قسمت فیلتر مربوطه، گزینه سیستمی یا چارتری را انتخاب کنید تا پروازهای مورد نظر از استانبول تبریز برایتان نشان داده شود.

پرواز استانبول تبریز از کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

بیشتر

پروازهای ترکیه به ایران تنوع زیادی دارد و بسیاری از ایرلاین‌های داخلی و خارجی در این مسیر پرتردد مسافران را بین دو کشور ایران و ترکیه جا به جا می‌کنند. از ایرلاین‌های پرتردد مسیر استانبول تبریز می‌توان ترکیش ایرلاین، آنادولوجت، ماوی گوک، ایرلاین فری برد و ماهان ایر را نام برد.

مدت زمان پرواز استانبول تبریز چقدر است؟

بیشتر

پرواز استانبول تبریز از فرودگاه آتاتورک تا فرودگاه بین‌المللی تبریز تقریبا 3 ساعت است. شرکت‌های هواپیمایی مختلفی در این مسیر هوایی فعالیت می‌کنند و بسته به نوع هواپیمایی قیمت بلیط در این مسیر متفاوت است.

پرواز استانبول تبریز از چه فرودگاه‌هایی انجام می‌شود؟

بیشتر

پروازهای رفت از استانبول تبریز، در ساعات مختلف از فرودگاه مدنی تبریز به فرودگاه آتاتورک استانبول صورت می‌گیرد و مدت زمان پرواز 2 ساعت و 40 دقیقه است.

سوالات متداول بلیط هواپیما استانبول تبریز

مزایای خرید بلیط هواپیما استانبول به تبریز از اسنپ‌تریپ چیست؟

بیشتر

در اسنپ‌تریپ، لیست پروازهای استانبول تبریز و اطلاعات مربوط به هرکدام را می‌توانید مشاهده و بررسی کنید. با فیلترهای متنوع مانند زمان حرکت، تعداد توقف، طولانی‌ترین یا کوتاه‌ترین مسیر، و ایرلاین، می‌توانید لیست را محدود تا بهترین پرواز را در کمترین زمان بخرید. قیمت بلیط استانبول به تبریز با تخفیف توسط ایرلاین‌های معتبر در اسنپ‌تریپ ارائه می‌شود. علاوه بر آن، خدمات پشتیبانی به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته در دسترس است.

چگونه بلیط هواپیما استانبول تبریز را با ارزان‌ترین قیمت می‌توان خرید؟

بیشتر

با استفاده از فیلتر قیمت، بودجه مورد نیازتان را برای سفر به تبریز مشخص کرده، و پروازهای در همان محدوده قیمتی را ببینید. همچنین در صفحه بلیط هواپیما استانبول به تبریز سایت اسنپ‌تریپ، با انتخاب گزینه کمترین قیمت، بلیط‌های ارزان برایتان نمایش داده می‌شوند. بلیط‌های لحظه آخری هم معمولا یکی از ارزان‌ترین نرخ هواپیمای استانبول تبریز را دارند. سعی کنید خرید بلیط را حداقل 1 تا 2 ماه قبل از سفر انجام دهید تا هزینه کمتری هم بپردازید.

مدت زمان پرواز استانبول تبریز چقدر است؟

بیشتر

از استانبول به مقصد تبریز پرواز مستقیم وجود دارد. پروازهای مستقیم بین 2 تا 3 ساعت طول می‌کشند. اگر در بین راه توقف داشته باشید، با توجه به ایرلاین، مدت زمان پرواز استانبول تبریز هم بیشتر خواهد بود. در سایت اسنپ‌تریپ جزئیات تعداد و زمان توقف را می‌توانید ببینید.

چه عواملی بر قیمت بلیط هواپیما از استانبول به تبریز اثر می‌گذارند؟

بیشتر

زمان و فصل سفر، ایرلاین و کلاس پرواز، سن مسافر، زمان حرکت، تعداد توقف‌ها، بلیط یک طرفه یا رفت و برگشت، سیستمی یا چارتری، از مواردی هستند که بر قیمت بلیط هواپیما تاثیر دارند.

کدام ایرلاین‌ها پرواز استانبول به تبریز را دارند؟

بیشتر

شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و خارجی پرواز استانبول تبریز را ارائه می‌دهند. ایرلاین‌های ایران ایرتور، ترکیش، معراج، و آتا برخی از ایرلاین‌های فعال در اسنپ‌تریپ برای پروازهای از استانبول به تبریز هستند.

پرواز استانبول به تبریز از کدام فرودگاه است و در چه فرودگاهی به زمین می‌نشیند؟

بیشتر

فرودگاه استانبول، در 50 کیلومتری مرکز شهر، مبدا سفر شماست. مقصد نهایی هم فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز در 10 کیلومتری شهر خواهد بود.

آیا بلیط هواپیما چارتری استانبول به تبریز را می‌توان تهیه کرد؟

بیشتر

بلیط هواپیما استانبول تبریز به صورت چارتری و سیستمی، توسط ایرلاین‌های معتبر داخلی و خارجی قابل خرید است. در قسمت اطلاعات مربوط به پرواز، بلیط هواپیما سیستمی استانبول تبریز یا چارتری را می‌توانید ببینید و خرید پرواز را انجام دهید.

شرایط و قوانین کنسلی بلیط پرواز استانبول تبریز چیست؟

بیشتر

درصد جریمه برای کنسلی بلیط هواپیما استانبول تبریز با توجه به قوانین ایرلاین و زمان درخواست مسافر، متفاوت است. در صورت سوال درباره مراحل و نحوه کنسل کردن بلیط هواپیما استانبول تبریز می‌توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته اسنپ‌تریپ تماس بگیرید.