بلیط هواپیما تبریز به استانبول

این قیمت‌ها برای مسافران ایرانی محاسبه شده است.

0 پرواز پیدا شد

  • مرتب شده براساس

  • کمترین قیمت

  • بیشترین قیمت

  • بیشترین تخفیف

  • زودترین زمان حرکت

  • دیرترین زمان حرکت

  • طولانی‌ترین مسافت

  • کوتاه‌ترین مسافت

برای مشاهده نتایج، بعد از اعمال تغییرات دلخواه، لطفا جستجو کنید.

چه زمانی بلیط هواپیما تبریز استانبول را بخریم؟

بیشتر

توجه به شرایط آب و هوا از نکات قابل توجه قبل از هر سفر است. بهترین زمان سفر به استانبول فصل بهار و تابستان است. چرا که این فصول آب و هوای دلپذیر تری برای گردشگران دارد و فستیوال‌های مهمی برگزار می‌شود. اما اگر می‌خواهید سفر ارزان‌تر و کم‌‌هزینه‌تری داشته باشید، فصل پاییز زمان مناسبی برای سفر به استانبول است چرا که بلیط هواپیما تبریز استانبول در این فصل ارزان‌تر از سایر ماه‌های سال است.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز استانبول

بیشتر

برای خرید بلیط هواپیما تبریز استانبول کافی است وارد سایت اسنپ تریپ شوید. با استفاده از فیلترهای قیمتی که در سایت نمایش داده شده، می‌توانید پروازهای محدوده قیمتی موردنظرتان را مشاهده کنید. مزایای خرید آنلاین  بلیط هواپیما تبریز استانبول  این است که می‌توانید علاوه بر یک خرید امن و کاملا آنلاین، به صورت 24 ساعته با تیم پشتیبانی درارتباط باشید.

چگونه ارزان‌ترین بلیط هواپیما تبریز استانبول را پیدا کنیم؟

بیشتر

یکی از راه‌های پیدا کردن بلیط هواپیما تبریز استانبول این است که بلیط خود را به صورت چارتری از اسنپ‌تریپ بخرید. کافی است در قسمت فیلتر مربوطه، گزینه سیستمی یا چارتری را انتخاب کنید تا پروازهای مورد نظر از تبریز به استانبول برایتان نشان داده شود.

پرواز تبریز استانبول از کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

بیشتر

پروازهای ایران به ترکیه تنوع زیادی دارد و بسیاری از ایرلاین‌های داخلی و خارجی در این مسیر پرتردد مسافران را بین دو کشور ایران و ترکیه جا به جا می‌کنند. از ایرلاین‌های پرتردد مسیر تبریز استانبول می‌توان ترکیش ایرلاین، آنادولوجت، ماوی گوک، ایرلاین فری برد و ماهان ایر را نام برد.

مدت زمان پرواز تبریز استانبول چقدر است؟

بیشتر

پرواز تبریز تا استانبول از فرودگاه بین‌المللی تبریز تا فرودگاه آتاتورک تقریبا 3 ساعت است. شرکت‌های هواپیمایی مختلفی در این مسیر هوایی فعالیت می‌کنند و بسته به نوع هواپیمایی قیمت بلیط در این مسیر متفاوت است.

پرواز تبریز استانبول از چه فرودگاه‌هایی انجام می‌شود؟

بیشتر

پروازهای رفت از تبریز به استانبول، در ساعات مختلف از فرودگاه بین المللی تبریز (شهید مدنی) به فرودگاه آتاتورک استانبول صورت می‌گیرد و مدت زمان پرواز 2 ساعت و 40 دقیقه است.

سوالات متداول بلیط هواپیما تبریز استانبول

خرید بلیط هواپیما تبریز به استانبول از اسنپ‌تریپ چه مزایایی دارد؟

بیشتر

در سایت اسنپ‌تریپ به صورت کاملا آنلاین و با چند کلیک، مراحل خرید بلیط هواپیما تبریز استانبول انجام می‌شود. تنوع ایرلاین‌ها و ساعت‌های مختلف پرواز، در پروازهای خارجی هم وجود دارد و می‌توانید بلیط هواپیما مورد نظرتان را بخرید. علاوه بر آن، ارزان‌ترین نرخ هواپیمای تبریز استانبول را می‌توانید با انتخاب فیلتر کمترین قیمت مشاهده کنید. مراحل ساده و آسان خرید بلیط و خدمات پشتیبانی 24 ساعته، تنها چند مورد از مزایای خرید آنلاین بلیط هواپیما از اسنپ‌تریپ است.

چگونه می‌توان بلیط هواپیما تبریز استانبول را با ارزان‌ترین قیمت خرید؟

بیشتر

در سایت اسنپ‌تریپ پس از انتخاب مبدا و مقصد مورد نظرتان، لیست پروازهای تبریز استانبول قابل مشاهده است. با استفاده از فیلترهایی مانند بیشترین تخفیف یا کمترین قیمت، می‌توانید ارزان‌ترین پروازها را بررسی کنید. اگر سفری پیش‌بینی نشده برایتان پیش آمد، حتما لیست بلیط لحظه آخری تبریز استانبول را ببینید. علاوه بر آن، توجه داشته باشید که تاریخ و فصل سفر به استانبول را در روزهای خلوت‌تر، در طول هفته، و 1 ماه قبل از تاریخ انتخابی‌تان انتخاب کنید تا سفری ارزان‌تر داشته باشید.

پروازهای تبریز استانبول در کدام فرودگاه به زمین می‌نشینند؟

بیشتر

برای پروازهای از مبدا تبریز، باید به فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی در 10 کیلومتری مرکز شهر بروید. فرودگاه بین‌المللی استانبول که در 50 کیلومتری شهر قرار دارد، مقصد نهایی شماست.

مدت زمان پرواز تبریز استانبول چقدر طول می‌کشد؟

بیشتر

پرواز مستقیم از تبریز به استانبول، بین 2 ساعت و 15 دقیقه تا 3 ساعت است. جزئیات و اطلاعات پرواز استانبول را هم در اسنپ‌تریپ می‌توانید مشاهده کنید.

قیمت بلیط هواپیما از تبریز به مقصد استانبول چقدر است؟

بیشتر

قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول از فصل سفر و تاریخ تاثیر بسیاری می‌گیرد. عوامل مختلفی مانند؛ ایرلاین، کلاس پرواز، سن مسافر، تعداد توقف‌ها، و ساعت پرواز تبریز استانبول هم اثر دارند. چارتری و سیستمی بودن بلیط بر روی قیمت اثر دارد. و در اسنپ‌تریپ بلیط هواپیما سیستمی تبریز استانبول یا چارتری را می‌توانید ببینید و خریداری کنید. همچنین قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول رفت و برگشت با قیمت بلیط یک طرفه همین مسیر متفاوت است.

چگونه می‌توان بلیط پرواز تبریز استانبول را کنسل کرد؟

بیشتر

بر روی هریک از پروازهای تبریز استانبول کلیک کنید، قوانین کنسلی ایرلاین را می‌توانید بخوانید. هر شرکت هواپیمایی میزان جریمه متفاوتی با توجه به زمان درخواست مسافر دارد. و در صورت سوال و هر مشکلی، تیم پشتیبانی اسنپ‌تریپ، در دسترس شماست.

بهترین ایرلاین برای پرواز از تبریز به استانبول کدام است؟

بیشتر

ایرلاین‌های معراج، ایران ایرتور، آتا، و ترکیش از ایرلاین‌هایی هستند که بلیط هواپیما تبریز استانبول را در اکثر روزهای سال از آنها می‌توانید بخرید.