خرید بلیط هواپیما تهران به آنکارا

این قیمت‌ها برای مسافران ایرانی محاسبه شده است.

0 پرواز پیدا شد

  • مرتب شده براساس

  • کمترین قیمت

  • بیشترین قیمت

  • بیشترین تخفیف

  • زودترین زمان حرکت

  • دیرترین زمان حرکت

  • طولانی‌ترین مسافت

  • کوتاه‌ترین مسافت

برای این تاریخ پروازی پیدا نشد.

می‌توانید از گزینه‌های زیر استفاده کنید

یک روز زودتر

27 تیر

یک روز دیرتر

29 تیر

چه زمانی بلیط هواپیما تهران آنکارا را بخریم؟

بیشتر

توجه به شرایط آب و هوا از نکات قابل توجه قبل از هر سفر است. فصل بهار بهترین فصل سفر به آنکارا است. در فصل بهار هوا مطبوع است و برای  بازدید از جاذبه‌های گردشگری بهترین موقع است. چرا که این فصول آب و هوای دلپذیرتری برای گردشگران دارد. اما اگر می‌خواهید سفر ارزان‌تر و کم‌‌هزینه‌تری داشته باشید، فصل پاییز زمان مناسبی برای سفر به آنکارا است چرا که بلیط هواپیما تهران آنکارا در این فصل ارزان‌تر از سایر ماه‌های سال است.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران آنکارا

بیشتر

برای خرید بلیط هواپیما تهران آنکارا کافی است وارد سایت اسنپ تریپ شوید. با استفاده از فیلترهای قیمتی که در سایت نمایش داده شده، می‌توانید پروازهای محدوده قیمتی موردنظرتان را مشاهده کنید. مزایای خرید آنلاین  بلیط هواپیما تهران آنکارا این است که می‌توانید علاوه بر یک خرید امن و کاملا آنلاین، به صورت 24 ساعته با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

چگونه ارزان ترین بلیط هواپیما تهران آنکارا را پیدا کنیم؟

بیشتر

یکی از راه‌های پیدا کردن بلیط هواپیمای تهران آنکارا این است که بلیط خود را به صورت چارتری از اسنپ‌تریپ بخرید. کافی است در قسمت فیلتر مربوطه، گزینه سیستمی یا چارتری را انتخاب کنید تا پروازهای مورد نظر از تهران به آنکارا برایتان نشان داده شود.

پرواز تهران آنکارا از کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

بیشتر

پروازهای ایران به ترکیه تنوع زیادی دارد و بسیاری از ایرلاین‌های داخلی و خارجی در این مسیر پرتردد مسافران را بین دو کشور ایران و ترکیه جا به جا می‌کنند.در حال حاضر پرواز مستقیم تهران آنکارا ترکیش، پرواز تهران به آنکارا ماهان، پرواز مستقیم تهران به مقصد آنکارا ترکیش و پرواز تهران به آنکارا آنادولوجت به صورت مستقیم انجام می‌شوند.

مدت زمان پرواز تهران آنکارا چقدر است؟

بیشتر

شرکت‌های هواپیمایی مختلفی در این مسیر هوایی فعالیت می‌کنند و بسته به نوع هواپیمایی قیمت بلیط در این مسیر متفاوت است. شما در این سفر به طور تقریبی 3 ساعت در راه هستید. بسته به نوع هواپیمایی قیمت بلیط در این مسیر متفاوت است.

پرواز تهران آنکارا از چه فرودگاه‌هایی انجام می‌شود؟

بیشتر

پروازها از تهران فرودگاه امام خمینی به آنکارا فرودگاه اسن بوغا انجام می‌شود. 

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران آنکارا

خرید بلیط هواپیما تهران به آنکارا از اسنپ‌تریپ چه مزایایی دارد؟

بیشتر

در سایت اسنپ‌تریپ تنها با چند کلیک ساده، خرید بلیط هواپیما تهران آنکارا انجام می‌شود. تنوع ایرلاین‌ها و ساعت‌های مختلف پرواز، در پروازهای خارجی هم وجود دارد و با دست باز می‌توانید بلیط هواپیما مورد نظرتان را بخرید. فیلترهای مختلف سایت هم به شما کمک می‌کنند تا بلیط مورد نظرتان را در زمان کمتری پیدا کنید. مراحل ساده و آسان خرید بلیط و خدمات پشتیبانی 24 ساعته، از مزایای خرید آنلاین بلیط هواپیما از اسنپ‌تریپ است.

چگونه بلیط هواپیما تهران آنکارا را با ارزان‌ترین قیمت می‌توان خرید؟

بیشتر

در سایت اسنپ‌تریپ پس از انتخاب مبدا و مقصد مورد نظرتان، لیست پروازهای تهران به آنکارا نمایش داده می‌شود. با استفاده از فیلترهایی مانند بیشترین تخفیف یا کمترین قیمت، می‌توانید پروازها را از کمترین قیمت مرتب کنید. تاریخ و فصل سفر به آنکارا را برای روزهای خلوت‌تر انتخاب کنید تا ارزان‌تر بلیط بخرید. اگر هم سفری پیش‌بینی نشده برایتان پیش آمد، حتما لیست بلیط لحظه آخری تهران آنکارا را بررسی و پروازهای آنکارا را با قیمت مناسب‌تر پیدا کنید.

پرواز تهران آنکارا چقدر طول می‌کشد؟

بیشتر

پرواز مستقیم تهران به آنکارا، بین 2 ساعت و 45 دقیقه تا 3 ساعت است. بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی، پرواز را با 1 توقف و برخی با 2 توقف دارند. برای همین، با توجه به ایرلاین، پروازتان از 3 تا 27 ساعت می‌تواند طول بکشد. در سایت اسنپ‌تریپ اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما تهران به آنکارا، تعداد توقف‌ها، ساعت حرکت، و مدت زمان توقف را می‌توانید مشاهده کنید. و لیست پروازهای آنکارا را با توجه به طولانی‌ترین یا کوتاه‌ترین مسافت ببینید.

بهترین ایرلاین برای پرواز از تهران به آنکارا کدام است؟

بیشتر

ایرلاین‌های قطر، پگاسوس، ترکیش، لوفت‌هانزا، ماهان، و فلای دبی برخی از ایرلاین‌هایی هستند که در اکثر روزهای سال بلیط هواپیما تهران آنکارا را از آنها می‌توانید بخرید.

پروازهای تهران آنکارا در کدام فرودگاه انجام می‌شود؟

بیشتر

برای پروازهای خارجی، باید به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی در 50 کیلومتری مرکز شهر تهران بروید. در پرواز تهران آنکارا، فرودگاه بین‌المللی آنکارا (Ankara Esenboga Airport) مقصد شما خواهد بود. فاصله فرودگاه آنکارا تا مرکز شهر هم 25 کیلومتر است.

قیمت بلیط هواپیما از تهران به مقصد آنکارا چقدر است؟

بیشتر

قیمت بلیط هواپیما تهران آنکارا به زمان و فصل سفر بستگی دارد. عوامل مختلفی مانند؛ ایرلاین، کلاس پرواز، تعداد توقف‌ها، سن مسافر، روز و ساعت پرواز تهران آنکارا بر روی قیمت بلیط بی‌تاثیر نیستند. همچنین قیمت بلیط هواپیما تهران آنکارا رفت و برگشت با قیمت بلیط یک طرفه همین مسیر متفاوت است. چارتری و سیستمی بودن بلیط بر روی قیمت اثر دارد و در اسنپ‌تریپ بلیط هواپیما سیستمی تهران آنکارا یا چارتری را می‌توانید ببینید و خریداری کنید.

چگونه می‌توان بلیط پرواز تهران آنکارا را کنسل کرد؟

بیشتر

بر روی هریک از پروازهای تهران آنکارا کلیک کنید، قوانین کنسلی مربوط به آن ایرلاین را می‌توانید بخوانید. هر شرکت هواپیمایی میزان جریمه متفاوتی دارد و در صورت سوال تیم پشتیبانی اسنپ‌تریپ، در دسترس شماست.