بلیط هواپیما تهران به آنتالیا

این قیمت‌ها برای مسافران ایرانی محاسبه شده است.

23 پرواز پیدا شد

  • مرتب شده براساس

  • کمترین قیمت

  • بیشترین قیمت

  • بیشترین تخفیف

  • زودترین زمان حرکت

  • دیرترین زمان حرکت

  • طولانی‌ترین مسافت

  • کوتاه‌ترین مسافت

Qatar Airways

Tehran

13 ساعت 30 دقیقه

Antalya

17 خرداد

سیستمی
3%

برای 1 نفر

14,360,900

13,891,557

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

9

Qatar Airways

Tehran

24 ساعت 25 دقیقه

Antalya

17 خرداد

سیستمی
3%

برای 1 نفر

14,500,100

14,030,757

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

9

Turkish Airlines

Tehran

12 ساعت 15 دقیقه

Antalya

17 خرداد

سیستمی

برای 1 نفر

33,390,900

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

9

Turkish Airlines

Tehran

10 ساعت 55 دقیقه

Antalya

17 خرداد

سیستمی

برای 1 نفر

33,503,244

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

9

Turkish Airlines

Tehran

10 ساعت 15 دقیقه

Antalya

17 خرداد

سیستمی

برای 1 نفر

33,503,244

تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفیت خالی

9

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران Antalya

چگونه می‌توان بلیط هواپیما تهران آنتالیا را با ارزان‌ترین قیمت خرید؟

بیشتر

در سایت اسنپ‌تریپ پس از انتخاب مبدا و مقصد مورد نظرتان، لیستی از پروازهای تهران به آنتالیا نمایش داده می‌شود. با استفاده از فیلترهایی مانند بیشترین تخفیف یا کمترین قیمت، می‌توانید پروازها را از کمترین به بیشترین قیمت مشاهده کنید. علاوه بر آن، توجه داشته باشید که تاریخ و فصل سفر به آنتالیا را در روزهای خلوت‌تر انتخاب کنید تا بلیط‌های ارزان‌تر را بخرید. اگر سفری پیش‌بینی نشده برایتان پیش آمد، حتما لیست بلیط لحظه آخری تهران آنتالیا را چک و بررسی کرده، و پروازهای آنتالیا را با قیمت مناسب‌تر پیدا کنید.

خرید بلیط هواپیما تهران به آنتالیا از اسنپ‌تریپ چه مزایایی دارد؟

بیشتر

در سایت اسنپ‌تریپ کاملا آنلاین و تنها با چند کلیک ساده، خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا انجام می‌شود. تنوع ایرلاین‌ها و ساعت‌های مختلف پرواز، در پروازهای خارجی هم وجود دارد و با دست باز می‌توانید بلیط هواپیما مورد نظرتان را بخرید. علاوه بر آن، ارزان‌ترین نرخ هواپیمای تهران آنتالیا را می‌توانید در تقویم قیمتی اسنپ‌تریپ مشاهده کنید. مراحل ساده و آسان خرید بلیط و خدمات پشتیبانی 24 ساعته چند مورد از مزایای خرید آنلاین بلیط هواپیما است.

پروازهای تهران آنتالیا در کدام فرودگاه به زمین می‌نشینند؟

بیشتر

برای پروازهای خارجی تهران، باید به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی در 50 کیلومتری مرکز شهر بروید. در پرواز تهران آنتالیا، فرودگاه آنتالیا (Antalya Airport) مقصد شما خواهد بود. فاصله فرودگاه آنتالیا تا مرکز شهر هم 12 کیلومتر است.

پرواز تهران آنتالیا چقدر طول می‌کشد؟

بیشتر

پرواز مستقیم از تهران به آنتالیا، حدود 3 ساعت است. بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی، بلیط تهران به آنتالیا را با 1 توقف و برخی با 2 توقف دارند. به همین علت با توجه به ایرلاینی که بلیط هواپیما را از آن خریداری می‌کنید، پروازتان از 6 ساعت تا 30 ساعت می‌تواند طول بکشد. در سایت اسنپ‌تریپ اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما تهران به آنتالیا، تعداد توقف‌ها، ساعت حرکت، و مدت زمان توقف را می‌توانید مشاهده کنید.

قیمت بلیط هواپیما از تهران به مقصد آنتالیا چقدر است؟

بیشتر

قیمت بلیط هواپیما تهران آنتالیا از زمان و فصل سفر تاثیر بسیاری می‌گیرد. از آنجا که تعداد زیادی از مسافران تابستان را برای سفر آنتالیا انتخاب می‌کنند، قیمت بلیط در این فصل هم به نسبت افزایش می‌یابد. عوامل مختلفی مانند؛ کلاس پرواز، ایرلاین، تعداد توقف‌ها، سن مسافر، روز و ساعت پرواز تهران آنتالیا هم بی‌تاثیر نیستند. همچنین قیمت بلیط هواپیما تهران آنتالیا رفت و برگشت با قیمت بلیط یک طرفه همین مسیر متفاوت است. چارتری و سیستمی بودن بلیط بر روی قیمت اثر دارد و در اسنپ‌تریپ بلیط هواپیما سیستمی تهران آنتالیا یا چارتری را می‌توانید ببینید و خریداری کنید.

بهترین ایرلاین برای پرواز از تهران به آنتالیا کدام است؟

بیشتر

پس از وارد کردن نام مبدا و مقصد مورد نظر، لیستی از پروازهای تهران آنتالیا را با شرکت‌های هواپیمایی متنوع می‌توانید مشاهده کنید. ایرلاین‌های قطر، پگاسوس، ترکیش، لوفت‌هانزا، فری برد، و کرندون، برخی از ایرلاین‌هایی هستند که در اکثر روزهای سال بلیط هواپیما تهران آنتالیا را از آنها می‌توانید بخرید.

چگونه می‌توان بلیط پرواز تهران آنتالیا را کنسل کرد؟

بیشتر

بر روی هریک از پروازهای تهران آنتالیا کلیک کنید، قوانین کنسلی مربوط به آن ایرلاین را می‌توانید بخوانید. هر شرکت هواپیمایی میزان جریمه متفاوتی دارد و در صورت سوال تیم پشتیبانی اسنپ‌تریپ، در دسترس شماست.