بلیط هواپیما تهران آنتالیا

این قیمت‌ها برای مسافران ایرانی محاسبه شده است.

0 پرواز پیدا شد

  • مرتب شده براساس

  • کمترین قیمت

  • بیشترین قیمت

  • بیشترین تخفیف

  • زودترین زمان حرکت

  • دیرترین زمان حرکت

  • طولانی‌ترین مسافت

  • کوتاه‌ترین مسافت

برای این تاریخ پروازی پیدا نشد.

می‌توانید از گزینه‌های زیر استفاده کنید

یک روز زودتر

6 خرداد

یک روز دیرتر

8 خرداد

چه زمانی بلیط هواپیما تهران آنتالیا را بخریم؟

بیشتر

توجه به شرایط آب و هوا از نکات قابل توجه قبل از هر سفر است. فصل بهار بهترین فصل سفر به آنتالیا است. در فصل بهار هوا مطبوع است و برای بازدید از جاذبه‌های گردشگری بهترین موقع است. چرا که این فصول آب و هوای دلپذیر تری برای گردشگران دارد. اما اگر می‌خواهید سفر ارزان‌تر و کم‌‌هزینه‌تری داشته باشید، فصل پاییز زمان مناسبی برای سفر به آنتالیا است چرا که بلیط هواپیما تهران آنتالیا در این فصل ارزان‌تر از سایر ماه‌های سال است.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران آنتالیا

بیشتر

برای خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا کافی است وارد سایت اسنپ تریپ شوید. با استفاده از فیلترهای قیمتی که در سایت نمایش داده شده، می‌توانید پروازهای محدوده قیمتی موردنظرتان را مشاهده کنید. مزایای خرید آنلاین  بلیط هواپیما تهران آنتالیا این است که می‌توانید علاوه بر یک خرید امن و کاملا آنلاین، به صورت 24 ساعته با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

چگونه ارزان ترین بلیط هواپیما تهران آنتالیا را پیدا کنیم؟

بیشتر

یکی از راه‌های پیدا کردن بلیط هواپیمای تهران آنتالیا این است که بلیط خود را به صورت چارتری از اسنپ‌تریپ بخرید. کافی است در قسمت فیلتر مربوطه، گزینه سیستمی یا چارتری را انتخاب کنید تا پروازهای مورد نظر از تهران آنتالیا برایتان نشان داده شود.

پرواز تهران آنتالیا از کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

بیشتر

پروازهای ایران به ترکیه تنوع زیادی دارد و بسیاری از ایرلاین‌های داخلی و خارجی در این مسیر پرتردد مسافران را بین دو کشور ایران و ترکیه جا به جا می‌کنند. برخی از این ایرلاین‌ها عبارتند از ترکیش ایرلاین، پگاسوس.

مدت زمان پرواز تهران آنتالیا چقدر است؟

بیشتر

شرکت‌های هواپیمایی مختلفی در این مسیر هوایی فعالیت می‌کنند و بسته به نوع هواپیمایی قیمت بلیط در این مسیر متفاوت است. شما در این سفر به طور تقریبی 3 ساعت در راه هستید. بسته به نوع هواپیمایی قیمت بلیط در این مسیر متفاوت است.

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران آنتالیا

چگونه می‌توان بلیط هواپیما تهران آنتالیا را با ارزان‌ترین قیمت خرید؟

بیشتر

در سایت اسنپ‌تریپ پس از انتخاب مبدا و مقصد مورد نظرتان، لیستی از پروازهای تهران به آنتالیا نمایش داده می‌شود. با استفاده از فیلترهایی مانند بیشترین تخفیف یا کمترین قیمت، می‌توانید پروازها را از کمترین به بیشترین قیمت مشاهده کنید. علاوه بر آن، توجه داشته باشید که تاریخ و فصل سفر به آنتالیا را در روزهای خلوت‌تر انتخاب کنید تا بلیط‌های ارزان‌تر را بخرید. اگر سفری پیش‌بینی نشده برایتان پیش آمد، حتما لیست بلیط لحظه آخری تهران آنتالیا را چک و بررسی کرده، و پروازهای آنتالیا را با قیمت مناسب‌تر پیدا کنید.

خرید بلیط هواپیما تهران به آنتالیا از اسنپ‌تریپ چه مزایایی دارد؟

بیشتر

در سایت اسنپ‌تریپ کاملا آنلاین و تنها با چند کلیک ساده، خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا انجام می‌شود. تنوع ایرلاین‌ها و ساعت‌های مختلف پرواز، در پروازهای خارجی هم وجود دارد و با دست باز می‌توانید بلیط هواپیما مورد نظرتان را بخرید. علاوه بر آن، ارزان‌ترین نرخ هواپیمای تهران آنتالیا را می‌توانید در تقویم قیمتی اسنپ‌تریپ مشاهده کنید. مراحل ساده و آسان خرید بلیط و خدمات پشتیبانی 24 ساعته چند مورد از مزایای خرید آنلاین بلیط هواپیما است.

پروازهای تهران آنتالیا در کدام فرودگاه به زمین می‌نشینند؟

بیشتر

برای پروازهای خارجی تهران، باید به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی در 50 کیلومتری مرکز شهر بروید. در پرواز تهران آنتالیا، فرودگاه آنتالیا (Antalya Airport) مقصد شما خواهد بود. فاصله فرودگاه آنتالیا تا مرکز شهر هم 12 کیلومتر است.

پرواز تهران آنتالیا چقدر طول می‌کشد؟

بیشتر

پرواز مستقیم از تهران به آنتالیا، حدود 3 ساعت است. بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی، بلیط تهران به آنتالیا را با 1 توقف و برخی با 2 توقف دارند. به همین علت با توجه به ایرلاینی که بلیط هواپیما را از آن خریداری می‌کنید، پروازتان از 6 ساعت تا 30 ساعت می‌تواند طول بکشد. در سایت اسنپ‌تریپ اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما تهران به آنتالیا، تعداد توقف‌ها، ساعت حرکت، و مدت زمان توقف را می‌توانید مشاهده کنید.

قیمت بلیط هواپیما از تهران به مقصد آنتالیا چقدر است؟

بیشتر

قیمت بلیط هواپیما تهران آنتالیا از زمان و فصل سفر تاثیر بسیاری می‌گیرد. از آنجا که تعداد زیادی از مسافران تابستان را برای سفر آنتالیا انتخاب می‌کنند، قیمت بلیط در این فصل هم به نسبت افزایش می‌یابد. عوامل مختلفی مانند؛ کلاس پرواز، ایرلاین، تعداد توقف‌ها، سن مسافر، روز و ساعت پرواز تهران آنتالیا هم بی‌تاثیر نیستند. همچنین قیمت بلیط هواپیما تهران آنتالیا رفت و برگشت با قیمت بلیط یک طرفه همین مسیر متفاوت است. چارتری و سیستمی بودن بلیط بر روی قیمت اثر دارد و در اسنپ‌تریپ بلیط هواپیما سیستمی تهران آنتالیا یا چارتری را می‌توانید ببینید و خریداری کنید.

بهترین ایرلاین برای پرواز از تهران به آنتالیا کدام است؟

بیشتر

پس از وارد کردن نام مبدا و مقصد مورد نظر، لیستی از پروازهای تهران آنتالیا را با شرکت‌های هواپیمایی متنوع می‌توانید مشاهده کنید. ایرلاین‌های قطر، پگاسوس، ترکیش، لوفت‌هانزا، فری برد، و کرندون، برخی از ایرلاین‌هایی هستند که در اکثر روزهای سال بلیط هواپیما تهران آنتالیا را از آنها می‌توانید بخرید.

چگونه می‌توان بلیط پرواز تهران آنتالیا را کنسل کرد؟

بیشتر

بر روی هریک از پروازهای تهران آنتالیا کلیک کنید، قوانین کنسلی مربوط به آن ایرلاین را می‌توانید بخوانید. هر شرکت هواپیمایی میزان جریمه متفاوتی دارد و در صورت سوال تیم پشتیبانی اسنپ‌تریپ، در دسترس شماست.