snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

مهمانسرا پاییز اردبیل

location_on
اردبیل، خیابان سی متری، جنب بازار تختی

مهمانسرا پاییز اردبیل در خیابان سی متری قرار دارد و اقامتی مقرون به صرفه را در بین هتل‌های شهر اردبیل ارائه می‌کند. مهمانسرا پاییز دارای ۲۱ اتاق در ۲ طبقه می‌باشد که در سال ۱۳۸۱ تاسیس و در سال ۱۳۹۸ بازسازی شده‌اند. در این مهمانسرا می‌توانید اتاق‌هایی یک تخته تا چهار تخته را رزرو کنید و اقامتی راحت را در اردبیل داشته باشید.به خاطر موقعیت جغرافیایی و قرار داشتن در نزدیکی مرکز شهر می‌توانید از مهمانسرا پاییز اردبیل با حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه پیاده‌روی از بازار تاریخی اردبیل، بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی، رودخانه‌ی بالیقلو چای، مسجد جامع اردبیل، و بقعه شیخ امین‌الدین جبرئیل بازدید کنید. در زمان سفر به اردبیل هم می‌توانید از مهمانسرا پاییز اردبیل با خودرو به دریاچه‌ی شورابیل (۲۵ دقیقه)، جنگل فندقلو (۵۵ دقیقه)، شهر تفریحی یری و پیست اسکی آلوارس (۱ ساعت و ۱۵ دقیقه)، و تپه نادری (۳ ساعت) بروید. برای صرف غذا هم می‌توانید از رستوران مهران و رستوران کربلا در نزدیکی محل اقامتتان استفاده کنید. برای رفت و آمد در شهر اردبیل هم می‌توانید به ایستگاه اتوبوسی که در ۳۰۰ متری مهمانسرا پاییز اردبیل قرار گرفته بروید. پاساژ تختی و پاساژ آرتا برای خرید در اردبیل مناسب و نزدیک به شما هستند.

امکانات مهمانسرا

check_box
نمازخانه
check_box
خدمات خانه‌داری
check_box
کپسول آتش‌نشانی در راهرو
check_box
جعبه کمک های اولیه
check_box
سرویس بهداشتی ایرانی در راهرو

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین مهمانسرا

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱:۰۰ بعد از ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.