snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه بوم گردی ماه بی بی اردکان

location_on
اردکان، خیابان طالقانی، خیابان آیت الله داماد، ابتدای بافت تاریخی

اقامتگاه بوم‌گردی ماه بی بی با دیوارهای خشتی در شهر تاریخی و دیدنی اردکانواقع شده. اقامتگاهی چهار وجهی با سه دری های قرینه و حوضی در وسط حیاط که حال و هوایی سنتی حاکم بر کویر را کامل‌تر می‌کند. با طی کردن پله های این اقامتگاه به بادگیر و پشت بام آن می‌رسید جایی که نمایی رو به کوچه پس کوچه های قدیمی و بافت تاریخی شهر دارد. اقامتگاه بوم‌گردی ماه بی بی دارای ۸ اتاق است و ظرفیت پذیرایی از ۳۵ تا ۴۰ مهمان را داراست. جایی به دور از زرق و برق و خودمانی که لذت سفر به اردکان یزد، شهری که حلوا و ارده‌اش بسیار معروف است را کامل تر می‌کند. زیارتگاه چک چک که بزرگترین زیارتگاه زرتشتیان دنیاست، منارجنبان خرانق، پارک ملی سیاه کوه، خانه خاتمی یا موزه مشاهیر، بازار چهار سوق، برج توت و کوچه آشتی کنان که از جمله جاهای دیدنی اردکان هستند، در نزدیکی اقامتگاه بوم‌گردی ماه بی بی قرار گرفته اند. اقامتگاهی که بخصوص برای آن دسته که به دنبال سفری مقرون به صرفه هستند، ایده آل است. 

امکانات اقامتگاه بوم گردی

check_box
سرویس بهداشتی فرنگی در لابی
check_box
اینترنت رایگان و محدود
check_box
روم سرویس
check_box
خدمات خانه‌داری
check_box
سرویس بهداشتی ایرانی در لابی

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

قوانین اقامتگاه بوم گردی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت اعلام کنسلی رزرو در ایام پیک و تعطیلات و آخر هفته، ۱۰۰ درصد هزینه پرداخت شده بابت رزرو به عنوان جریمه کسر می‌شود.
check
شرایط کنسلی رزرو در زمان‌‌های عادی در صورت اعلام کنسلی کمتر از ۲۴ ساعت قبل از تحویل اتاق، ۷۰ درصد هزینه شب اول به عنوان جریمه کسر می‌شود.
check
در صورت اعلام کنسلی بین ۴۸ تا ۲۴ ساعت قبل از تحویل اتاق، ۵۰ درصد هزینه شب اول به عنوان جریمه کسر می‌شود.
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

فاصله اقامتگاه بوم‌گردی ماه بی بی اردکان تا دسترسی‌ها:

از اقامتگاه بوم‌گردی ماه بی بی اردکان فاصله تا فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد ۵۶ دقیقه، فاصله تا ایستگاه راه آهن اردکان ۱۴ دقیقه و فاصله تا پایانه مسافربری اردکان ۹ دقیقه با خودرو است.

مکان‌های گردشگری و تاریخی در نزدیکی اقامتگاه بوم‌گردی ماه بی بی اردکان:

در نزدیکی اقامتگاه بوم‌گردی ماه بی بی اردکان برج تاریخی محمودآباد میبد، نارین قلعه، آب انبار حاج شیخ، خانه تاریخی لاری‌ها، برج لب خندق، بازار مسگرها، باغ دولت آباد، موزه آینه و روشنایی قرار گرفته شده است. شما می‌توانید با کمتر از ۱ ساعت رانندگی به یکی از این مکان‌ها برسید.

مزیت رزرو اقامتگاه بوم‌گردی ماه بی بی اردکان از اسنپ تریپ:

در سایت اسنپ تریپ می‌توانید اتاق‌های اقامتگاه بوم‌گردی ماه بی بی را با دیگر هتل‌های اردکان مقایسه کنید و اتاق مورد نظر خود را با بهترین و مناسب ترین کیفیت رزرو کنید.خدمات پشتیبانی هم به صورت ۲۴ ساعته ارائه می‌شود و پاسخگوی سوالات شما درباره رزرو در شهر اردکان هستند.

شرایط کنسلی رزرو در اقامتگاه بوم‌گردی ماه بی بی اردکان:

در قسمت قوانین انصراف از رزرو، شرایط کنسلی رزرو این اقامتگاه ذکر شده است. برای ثبت درخواست لغو رزرو با پشتیبانی می‌توانید تماس بگیرید. اسنپ تریپ برای کنسلی رزرو اقامتگاه بوم‌گردی ماه بی بی اردکان هزینه‌ای دریافت نمی‌کند و میزان جریمه با در نظر گرفتن تاریخ کنسلی و قوانین اقامتگاه تعیین می‌شود.