snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه بوم گردی ترلان اسدآباد

location_on
اسدآباد، روستای ترخین آباد

اقامتگاه بوم‌گردی ترلان از اقامتگاه‌های بوم‌گردی شهر اسدآباد استان همدان است. این اقامتگاه با قدمتی ۴۰ ساله، بدور از فضای شهری و در یک محیط سنتی در ۲ طبقه و ۶ واحد اقامتی آماده پذیرایی از گردشگران است. این اقامتگاه در سال ۱۳۹۷ بازسازی شده و تمامی گردشگران مقیم این اقامتگاه می‌توانند از صبحانه‌ی رایگان به علاوه تاکسی‌سرویس برای رفت‌و‌آمد به شهر استفاده کنند. مسجد جامع اسدآباد، کتبیه‌ی‌ آقاجان بلاغی، روستای ملهمدره و بنای یادبود سید جمال‌الدین اسدآبادی از بناهای گردشگری شهر اسدآباد هستند که با کمی رانندگی ۱۵ دقیقه تا محل اقامتتان فاصله دارند. اگر به جایی برای صرف غذا فکر می‌کنید، می‌توانید در نزدیکی اقامتگاه بوم‌گردی ترلان کافه و رستوران مورد نظرتان را پیدا کنید.

امکانات اقامتگاه بوم گردی

check_box
جعبه کمک های اولیه
check_box
کپسول آتش‌نشانی
check_box
پارکینگ روباز
check_box
تاکسی سرویس
check_box
چایخانه سنتی

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

قوانین اقامتگاه بوم گردی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

امکانات و تایپ اتاق‌های اقامتگاه بوم‌گردی ترلان اسدآباد:

در این اقامتگاه اتاق‌های دو نفره و چهار نفره به صورت سرویس کف خواب و بدون سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی در اتاق قابل رزرو است. همچنین اتاق سه تخته با سرویس بهداشتی اختصاصی در خارج از اتاق در اقامتگاه بوم‌گردی ترلان اسدآباد برای مسافرین آماده سازی شده است.

فاصله اقامتگاه بوم‌گردی ترلان اسدآباد تا مکان‌های مهم:

از این اقامتگاه فاصله تا مرکز شهر همدان ۱ ساعت، فاصله تا فرودگاه همدان ۵۷ دقیقه و تا ایستگاه راه آهن همدان ۱ ساعت و ۸ دقیقه با خودرو است.

مکان‌های دیدنی و گردشگری در نزدیکی اقامتگاه بوم‌گردی ترلان اسدآباد:

در نزدیکی اقامتگاه بوم‌گردی ترلان اسدآباد غار علیصدر، دریاچه و سد اکباتان، آرامگاه بوعلی سینا، حمام تاریخی قلعه، آرامگاه باباطاهر و مجسمه شیر سنگی قرار گرفته شده است. شما می‌توانید با کمتر از ۱ ساعت رانندگی به یکی از این مکان‌های زیبا برسید.

شرایط کنسلی رزرو در اقامتگاه بوم‌گردی ترلان اسدآباد:

در قسمت قوانین انصراف از رزرو، شرایط کنسلی رزرو این اقامتگاه ذکر شده است. برای ثبت درخواست لغو رزرو با پشتیبانی می‌توانید تماس بگیرید. اسنپ تریپ برای کنسلی رزرو اقامتگاه بوم‌گردی ترلان اسدآباد هزینه‌ای دریافت نمی‌کند و میزان جریمه با در نظر گرفتن تاریخ کنسلی و قوانین اقامتگاه تعیین می‌شود.

مزیت رزرو اقامتگاه بوم‌گردی ترلان اسدآباد از سایت اسنپ تریپ:

اسنپ تریپ همواره بهترین و ارزان ترین قیمت ها را برای رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه ارائه کند. شما می‌توانید به راحتی هتل ها را از نظر موقعیت مکانی، امکانات و قیمت باهم مقایسه کنید.خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته در دسترس خواهد بود.