• تهران
  استان تهران
 • مشهد
  استان خراسان رضوی
 • شیراز
  استان فارس
 • کیش
  استان هرمزگان
 • اصفهان
  استان اصفهان
 • تبریز
  استان آذربایجان شرقی

اقامتگاه بوم گردی دشتی اسکو

آدرس اقامتگاه بوم گردی دشتی اسکو

"اسکو، روستای تاریخی کندوان، محله دولایی."
مشاهده موقعیت هتل روی نقشه

نظرات کاربران

برای ثبت نظر درباره این هتل ابتدا در سایت اسنپ‌تریپ ثبت‌نام کنید و وارد سایت شوید

درباره اقامتگاه بوم گردی دشتی اسکو

بیشتر بخوانید
اقامتگاه بوم‌گردی دشتی اسکو از اقامتگاه‌های بوم‌گردی شهر اسکو در کندوان و از روستاهای آذربایجان شرقی می‌باشد، و در فاصله‌ی 56 کیلومتری از شهر تبریز واقع شده است. این اقامتگاه قدمتی 1000 ساله دارد و در سال 1394 بازسازی شد. این اقامتگاه با یک سوئیت، آماده پذیرایی از مهمانان است.
اگر در این اقامتگاه اقامت دارید، با 75 کیلومتر رانندگی می‌توانید از خانه‌های صخره‌ای در روستای چراغیل، که قدمتی بیش از 500 سال دارد، دیدن کنید و از مزارع سرسبز و باغات این منطقه نیز لذت ببرید. همنیطور در چند قدمی اقامتگاه بوم‌گردی دشتی اسکو، چشمه آب معدنی کندوجان قرار دارد و شاید دیدن آن خالی از لطف نباشد.
برای خرید خوراکی، می‌توانید به سراغ مغازه‌های متعددی که همگی در نزدیکی اقامتگاه و در روستا قرار دارند بروید و از افراد محلی خرید کنید. برای خرید سوغات نیز به فروشگاه‌های روستا سر بزنید، با وجود تنوع زیاد صنایع دستی دست خالی بیرون نخواهید آمد. 
برای صرف غذا، رستوران‌های زیادی در نزدیکی شما وجود دارند. با 4 دقیقه پیاده‌روی می‌توانید به رستوران عظیمی بروید. اگر از نشستن در فضای باز لذت می‌برید، رستوران فدک را با 5 دقیقه فاصله از اقامتگاه بوم‌گردی دشتی اسکو امتحان کنید. غذاخوری ارشد چمن نیز در همان نزدیکی از گزینه‌های قابل دسترس است. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی دشتی اسکو

مشاهده بیشتر

رزرو اتاق در اقامتگاه بوم گردی دشتی اسکو

برای رزرو اتاق ابتدا تاریخ ورود و خروج‌تان را مشخص کنید.
به مدت 1 شب

برچسب‌های این اقامتگاه