snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه بوم گردی رستاق اشکذر

location_on
اشکذر، دهستان رستاق، روستای صدرآباد، خیابان شهید صدوقی

اقامتگاه بوم‌گردی رستاق یکی از اقامتگاه‌های اشکذر یزد است که با شیوه سنتی چیده شده و از مهمانان پذیرایی می‌ کند. این اقامتگاه سنتی ۲۰۰۰متر مساحت دارد و در فاصله بین یزد و میبد ساخته شده است. مسافرانی که دوست داشته باشند در اقامتگاهی دور از شهر بمانند و زندگی به شیوه مردم محلی را تجربه کنند اقامتگاه بوم‌گردی رستاق برایشان گزینه خیلی خوبی است. اقامت در اتاق‌هایی که به شیوه سنتی چیده شده‌اند و خوابیدن روی تشک و بالشت پنبه‌ای تجربه‌ای است که شاید در زندگی امروزی خیلی‌ها فراموش شده باشد.با رزرو اقامتگاه بوم‌گردی رستاق می‌توانید غذاهای سنتی را بچشید یا اگر دوست داشتید خودتان در آشپزخانه سنتی اقامتگاه غذا را بپزید. اگر از قبل هماهنگ کنید می‌توانید از برنامه رصد ستارگان، موسیقی زنده و فعالیت‌هایی مانند خشت‌زنی، مرمت و کاشی‌کاری را در این اقامتگاه تجربه کنید.اقامتگاه سنتی رستاق به اندازه ۳۰ مهمان ظرفیت دارد. در واقع ۷ اتاق کف‌خواب برای مسافران تهیه شده که بعضی از اتاق‌ها هم سرویس بهداشتی ندارند. اما سرویس بهداشتنی مجزای آقایان و خانم‌ها در محوطه تعبیه شده.از اقامتگاه رستاق اشکذر تا یزد و باغ دولت آباد ۴۰ دقیقه و تا میبد و نارین قلعه ۲۴ دقیقه فاصله دارید.خوردن شولی و قیمه یزدی و نوشیدن دمنوش و شربتهای طبیعی دمنوش‌خانه‌ی رستاق را فراموش نکنید.

امکانات اقامتگاه بوم گردی

check_box
صندوق امانات
check_box
روم سرویس
check_box
جعبه کمک های اولیه
check_box
کپسول آتش‌نشانی

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

موقیت های مکانی و دسترسی های رستاق

مراکز نزدیک به اقامتگاه بوم گردی را میتوانید از روی نقشه مشاهده کنید.

قوانین اقامتگاه بوم گردی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.