snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

مهمانسرا کاخ اهواز

location_on
اهواز، خیابان نادری، خیابان امام، نبش حافظ

مهمانسرا کاخ در شهر اهواز قرار گرفته شده است. این مهمانسرا دارای اتاق دو تخته تویین می‌باشد که فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی است. لازم به ذکر است اقامت در مهمانسرا کاخ اهواز فاقد صبحانه است. از مزیت‌های مهمانسرا کاخ اهواز می‌توان به دسترسی آسان آن به مکان‌های تفریحی و مراکز مهم شهر اهواز اشاره کرد. در نزدیکی مهمانسرا کاخ اهواز سه پایانه مسافربری قرار گرفته شده است که حدود ۸ کیلومتر با این مهمانسرا فاصله دارد. همچنین پل هشتم کابلی و آبشار پل هفتم اهواز که از زیبایی های این شهر می‌باشد با شما حدود ۴ کیلومتر فاصله دارد. شما می‌توانید مهمانسرا کاخ اهواز را با بهترین قیمت بصورت آنلاین از سایت اسنپ تریپ رزرو کنید. 

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

موقیت های مکانی و دسترسی های کاخ

مراکز نزدیک به مهمانسرا را میتوانید از روی نقشه مشاهده کنید.

قوانین مهمانسرا

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

فاصله مهمانسرا کاخ با مراکز مهم شهر اهواز:

از مهمانسرا کاخ اهواز تا فرودگاه ۱۰ کیلومتر، تا پایانه مسافربری شرق (تپه) ۹ کیلومتر، تا پایانه مسافربری خلیج فارس ۵ کیلومتر با خودرو فاصله است. همچنین از این مهمانسرا تا نمایشگاه بین المللی ۶ کیلومتر و تا دانشگاه شهید چمران ۷ کیلومتر راه دارید.

هزینه اقامت در مهمانسرا کاخ اهواز:

قیمت اتاق در مهمانسرا کاخ بستگی به فصلی که به اهواز سفر می‌کنید و نوع تایپ اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید تایپ اتاق‌ها را با هم از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.

شرایط کنسلی رزرو در مهمانسرا کاخ اهواز:

در قسمت قوانین انصراف از رزرو، شرایط کنسلی رزرو این مهمانسرا ذکر شده است. برای ثبت درخواست لغو رزرو با پشتیبانی می‌توانید تماس بگیرید. اسنپ تریپ برای کنسلی رزرو مهمانسرا کاخ اهواز هزینه‌ای دریافت نمی‌کند و میزان جریمه با در نظر گرفتن تاریخ کنسلی و قوانین مهمانسرا تعیین می‌شود.

مزیت رزرو مهمانسرا کاخ اهواز از اسنپ تریپ چیست؟

علاوه بر تخفیف‌هایی که در اکثر روزهای سال برای اتاق‌های مهمانسرا کاخ اهواز در سایت اسنپ تریپ وجود دارد، امکان مقایسه سریع و آسان این مهمانسرا با دیگر مهمانسراهای شهر اهواز برای شما فراهم شده است. همچنین تخفیف‌های اسنپ‌تریپ بر روی مهمانسرا کاخ اهواز در بسیاری از روزهای سال اعمال می‌شود تا اقامتی مقرون به صرفه‌تر را در اهواز داشته باشید. خدمات ۲۴ ساعته اسنپ‌تریپ هم به سوالات شما درباره رزرو آنلاین این مجموعه پاسخ می‌دهند.

آدرس مهمانسرا کاخ اهواز :

مهمانسرا کاخ در اهواز، خیابان نادری، خیابان امام، نبش حافظ قرار گرفته شده است. موقعیت مهمانسرا کاخ اهواز بر روی نقشه و آدرس هتل در سایت اسنپ‌تریپ قابل مشاهده است.