• تهران
  استان تهران
 • مشهد
  استان خراسان رضوی
 • شیراز
  استان فارس
 • کیش
  استان هرمزگان
 • اصفهان
  استان اصفهان
 • تبریز
  استان آذربایجان شرقی

مهمانسرا کاخ اهواز

آدرس مهمانسرا کاخ اهواز

"اهواز، خیابان نادری، خیابان امام، نبش حافظ."
مشاهده موقعیت هتل روی نقشه

نظرات کاربران

برای ثبت نظر درباره این هتل ابتدا در سایت اسنپ‌تریپ ثبت‌نام کنید و وارد سایت شوید

درباره مهمانسرا کاخ اهواز

بیشتر بخوانید
مهمانسرا کاخ در شهر اهواز قرار گرفته شده است. این مهمانسرا دارای اتاق دو تخته تویین می‌باشد که فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی است. لازم به ذکر است اقامت در مهمانسرا کاخ اهواز فاقد صبحانه است. از مزیت‌های مهمانسرا کاخ اهواز می‌توان به دسترسی آسان آن به مکان‌های تفریحی و مراکز مهم شهر اهواز اشاره کرد. در نزدیکی مهمانسرا کاخ اهواز سه پایانه مسافربری قرار گرفته شده است که حدود 8 کیلومتر با این مهمانسرا فاصله دارد. همچنین پل هشتم کابلی و آبشار پل هفتم اهواز که از زیبایی های این شهر می‌باشد با شما حدود 4 کیلومتر فاصله دارد. شما می‌توانید مهمانسرا کاخ اهواز را با بهترین قیمت بصورت آنلاین از سایت اسنپ تریپ رزرو کنید. 

امکانات کلی مهمانسرا کاخ اهواز

مشاهده بیشتر

رزرو اتاق در مهمانسرا کاخ اهواز

برای رزرو اتاق ابتدا تاریخ ورود و خروج‌تان را مشخص کنید.
به مدت 1 شب

فاصله مهمانسرا کاخ با مراکز مهم شهر اهواز:

از مهمانسرا کاخ اهواز تا فرودگاه 10 کیلومتر، تا پایانه مسافربری شرق (تپه) 9 کیلومتر، تا پایانه مسافربری خلیج فارس 5 کیلومتر با خودرو فاصله است. همچنین از این مهمانسرا تا نمایشگاه بین المللی 6 کیلومتر و تا دانشگاه شهید چمران 7 کیلومتر راه دارید.

بیشتر

هزینه اقامت در مهمانسرا کاخ اهواز:

قیمت اتاق در مهمانسرا کاخ بستگی به فصلی که به اهواز سفر می‌کنید و نوع تایپ اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید تایپ اتاق‌ها را با هم از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.

بیشتر

شرایط کنسلی رزرو در مهمانسرا کاخ اهواز:

در قسمت قوانین انصراف از رزرو، شرایط کنسلی رزرو این مهمانسرا ذکر شده است. برای ثبت درخواست لغو رزرو با پشتیبانی می‌توانید تماس بگیرید. اسنپ تریپ برای کنسلی رزرو مهمانسرا کاخ اهواز هزینه‌ای دریافت نمی‌کند و میزان جریمه با در نظر گرفتن تاریخ کنسلی و قوانین مهمانسرا تعیین می‌شود.

بیشتر

مزیت رزرو مهمانسرا کاخ اهواز از اسنپ تریپ چیست؟

علاوه بر تخفیف‌هایی که در اکثر روزهای سال برای اتاق‌های مهمانسرا کاخ اهواز در سایت اسنپ تریپ وجود دارد، امکان مقایسه سریع و آسان این مهمانسرا با دیگر مهمانسراهای شهر اهواز برای شما فراهم شده است. همچنین تخفیف‌های اسنپ‌تریپ بر روی مهمانسرا کاخ اهواز در بسیاری از روزهای سال اعمال می‌شود تا اقامتی مقرون به صرفه‌تر را در اهواز داشته باشید. خدمات 24 ساعته اسنپ‌تریپ هم به سوالات شما درباره رزرو آنلاین این مجموعه پاسخ می‌دهند.

بیشتر

آدرس مهمانسرا کاخ اهواز :

مهمانسرا کاخ در اهواز، خیابان نادری، خیابان امام، نبش حافظ قرار گرفته شده است. موقعیت مهمانسرا کاخ اهواز بر روی نقشه و آدرس هتل در سایت اسنپ‌تریپ قابل مشاهده است.

بیشتر