• تهران
  استان تهران
 • مشهد
  استان خراسان رضوی
 • شیراز
  استان فارس
 • کیش
  استان هرمزگان
 • اصفهان
  استان اصفهان
 • تبریز
  استان آذربایجان شرقی

اقامتگاه بوم گردی بام های سفالی تالش

آدرس اقامتگاه بوم گردی بام های سفالی تالش

"تالش، روستای شیرآباد."
مشاهده موقعیت هتل روی نقشه

نظرات کاربران

برای ثبت نظر درباره این هتل ابتدا در سایت اسنپ‌تریپ ثبت‌نام کنید و وارد سایت شوید

درباره اقامتگاه بوم گردی بام های سفالی تالش

بیشتر بخوانید
اقامتگاه بوم‌گردی بام‌های سفالی تالش در روستای شیر آباد قرار گرفته شده است. این اقامتگاه به صورت یک خانه روستایی در 2 طبقه ساخته شده و دارای 4 باب اتاق می‌باشد. لازم به ذکر است بدانید اتاق‌های اقامتگاه بوم‌گردی بام‌های سفالی تالش فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی در اتاق می‌باشد و برای رفاه حال مسافرین در حیاط این اقامتگاه برای مسافرین آماده سازی شده است. همچنین در محوطه این اقامتگاه آشپزخانه عمومی برای مسافرین با تجهیزات در نظر گرفته شده است. از مزیت‌های اقامتگاه بوم‌گردی بام‌های سفالی تالش میتوان به نزدیکی آن به مکان‌های دیدنی این شهر مانند گردنه حیران، بازارچه مرزی آستارا، قلعه صلصال، آبشار لاتون، رودخانه و شالیزارها اشاره کرد. شما می‌توانید اقامتگاه بوم‌گردی بام‌های سفالی تالش را با بهترین قیمت بصورت آنلاین از سایت اسنپ تریپ رزرو کنید. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی بام های سفالی تالش

مشاهده بیشتر

رزرو اتاق در اقامتگاه بوم گردی بام های سفالی تالش

برای رزرو اتاق ابتدا تاریخ ورود و خروج‌تان را مشخص کنید.
به مدت 1 شب

برچسب‌های این اقامتگاه

فاصله اقامتگاه بوم‌گردی بام‌های سفالی تا مکان‌های مهم شهر تالش:

از اقامتگاه بوم‌گردی بام‌های سفالی تا مرکز شهر تالش 35 کیلومتر فاصله دارید که با خودرو 30 دقیقه راه است. همچنین از این اقامتگاه تا فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت و ایستگاه راه آهن رشت حدود 2 ساعت و 40 دقیقه فاصله است.

بیشتر

مکان‌های دیدنی و تفریحی در نزدیکی اقامتگاه بوم‌گردی بام‌های سفالی تالش:

فاصله تا قلعه صلصال 22.2 کیلومتر (26 دقیقه)، فاصله تا ساحل حویق 5 کیلومتر (5 دقیقه)، فاصله تا پارک جنگلی سیاه داران 40 کیلومتر (35 دقیقه)، فاصله تا آبشار لاتون25 کیلومتر (30دقیقه)، فاصله تا بازارچه مرزی آستارا 35 کیلومتر (30 دقیقه)، فاصله تا آبشار زمرد 15 کیلومتر (20 دقیقه)، فاصله تا دریاچه سراگاه 40.4 کیلومتر (50 دقیقه)، فاصله تا پارک جنگلی گیسوم 45 کیلومتر (1 ساعت ) و فاصله تا منطقه ییلاقی گردشگری سوباتان 50 کیلومتر (1 ساعت و 30دقیقه) از اقامتگاه بومگردی بام های سفالی می‌باشد.

بیشتر

هزینه یک شب اقامت در اقامتگاه بوم‌گردی بام‌های سفالی تالش:

قیمت اتاق در اقامتگاه بوم‌گردی بام‌های سفالی بستگی به فصلی که به شهر تالش سفر می‌کنید و نوع اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید اتاق‌های اقامتگاه بوم‌گردی بام‌های سفالی تالش را با هم از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.

بیشتر

شرایط کنسلی رزرو در اقامتگاه بوم‌گردی بام‌های سفالی تالش:

در قسمت قوانین انصراف از رزرو، شرایط کنسلی رزرو این اقامتگاه ذکر شده است. برای ثبت درخواست لغو رزرو با پشتیبانی می‌توانید تماس بگیرید. اسنپ تریپ برای کنسلی رزرو اقامتگاه بوم‌گردی بام‌های سفالی تالش هزینه‌ای دریافت نمی‌کند و میزان جریمه با در نظر گرفتن تاریخ کنسلی و قوانین اقامتگاه تعیین می‌شود.

بیشتر

مزیت رزرو اقامتگاه بوم‌گردی بام‌های سفالی تالش از اسنپ تریپ چیست؟

علاوه بر تخفیف‌هایی که در اکثر روزهای سال برای اتاق های اقامتگاه بوم‌گردی بام‌های سفالی تالش در سایت اسنپ تریپ وجود دارد، امکان مقایسه سریع و آسان این اقامتگاه با دیگر اقامتگاه‌های شهر تالش برای شما فراهم شده است. همچنین تخفیف‌های اسنپ‌تریپ بر روی اقامتگاه بوم‌گردی بام‌های سفالی تالش در بسیاری از روزهای سال اعمال می‌شود تا اقامتی مقرون به صرفه‌تر را در تالش داشته باشید. خدمات 24 ساعته اسنپ‌تریپ هم به سوالات شما درباره رزرو آنلاین این مجموعه پاسخ می‌دهند.

بیشتر