• تهران
  استان تهران
 • مشهد
  استان خراسان رضوی
 • شیراز
  استان فارس
 • کیش
  استان هرمزگان
 • اصفهان
  استان اصفهان
 • تبریز
  استان آذربایجان شرقی

اقامتگاه بوم گردی تختعلی تالش

آدرس اقامتگاه بوم گردی تختعلی تالش

"تالش، روستای داوان، خیابان خوش قدم."
مشاهده موقعیت هتل روی نقشه

نظرات کاربران

برای ثبت نظر درباره این هتل ابتدا در سایت اسنپ‌تریپ ثبت‌نام کنید و وارد سایت شوید

درباره اقامتگاه بوم گردی تختعلی تالش

بیشتر بخوانید
اقامتگاه بوم گردی تختعلی تا شهر تالش 18 کیلومتر فاصله دارد. این اقامتگاه در سال 1395 ساخته شده است و یکی از ویژگی های آن دسترسی به ساحل دریا و قلعه صلصال است. اقامتگاه بوم گردی تختعلی دارای دو خانه سنتی و چوبی می‌باشد. اتاق های این اقامتگاه فاقد تخت هستند. در اقامتگاه بوم گردی تختعلی تالش امکان پخت و پز برای مهمانان فراهم است اما می‌توانید وعده های صبحانه و ناهار و شام با پرداخت هزینه از یک روز قبل غذای محلی مورد نظر خود را سفارش دهید. با اقامت در این اقامتگاه بوم گردی تختعلی می‌توانید با پوشیدن لباس محلی مردم تالش عکس های یادگاری بگیرید و خاطره به یادماندنی برای خود رقم بزنید. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی تختعلی تالش

مشاهده بیشتر

رزرو اتاق در اقامتگاه بوم گردی تختعلی تالش

برای رزرو اتاق ابتدا تاریخ ورود و خروج‌تان را مشخص کنید.
به مدت 1 شب

برچسب‌های این اقامتگاه

هزینه اقامت در اقامتگاه بوم گردی تختعلی تالش چقدر است؟

قیمت اتاق در اقامتگاه بوم گردی تختعلی تالش بستگی به فصلی که سفر می‌کنید و نوع تایپ اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید تایپ اتاق ها را با هم از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.

بیشتر

چرا اقامتگاه بوم گردی تختعلی تالش را از اسنپ تریپ رزرو کنم؟

در سایت اسنپ تریپ می‌توانید اقامتگاه بوم گردی تختعلی تالش را با دیگر اقامتگاه های شهر تالش مقایسه کنید و بهترین گزینه را برای اقامت رزرو کنید. با چند کلیک ساده هم رزرو آنلاین اتاق در اقامتگاه بوم گردی تختعلی تالش را در سایت اسنپ تریپ می‌توانید انجام دهید.

بیشتر

مکان های دیدنی و تفریحی در اطراف اقامتگاه بوم گردی تختعلی تالش:

در نزدیکی این اقامتگاه بوم گردی قلعه صلصال با فاصله 2 کیلومتر، جنگل های لیسار با فاصله 4 کیلومتر، جنگل های گیسوم با فاصله 25 کیلومتر و سورتمه ریلی و پارک جنگلی تالش 22 کیلومتر با خودرو فاصله دارید.

بیشتر

خدمات و امکانات اقامتگاه بوم گردی تختعلی تالش:

در این اقامتگاه امکان پخت و پز برای مهمانان فراهم است اما می‌توانید وعده های صبحانه و ناهار و شام با پرداخت هزینه از یک روز قبل غذای محلی مورد نظر خود را سفارش دهید. همچنین اگر با وسیله نقلیه شخصی سفر می‌کنید می‌توانید داخل حیاط این اقامتگاه خودرو خود را پارک کنید.

بیشتر

چطور رزرو اقامتگاه بوم گردی تختعلی تالش را کنسل کنم؟

در صورت تصمیم به کنسلی رزرو در اقامتگاه بوم گردی تختعلی تالش، می‌توانید از طریق پنل کاربری در سایت اسنپ تریپ درخواست خود را ثبت کنید. تیم پشتیبانی هم به صورت 24 ساعته قادر به پاسخگویی سوالات شما هستند و می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

بیشتر