• تهران
  استان تهران
 • مشهد
  استان خراسان رضوی
 • شیراز
  استان فارس
 • کیش
  استان هرمزگان
 • اصفهان
  استان اصفهان
 • تبریز
  استان آذربایجان شرقی

اقامتگاه بوم گردی شیز تکاب

آدرس اقامتگاه بوم گردی شیز تکاب

"تکاب، بخش تخت سلیمان."
مشاهده موقعیت هتل روی نقشه

نظرات کاربران

برای ثبت نظر درباره این هتل ابتدا در سایت اسنپ‌تریپ ثبت‌نام کنید و وارد سایت شوید

درباره اقامتگاه بوم گردی شیز تکاب

بیشتر بخوانید
اقامتگاه بوم‌گردی شیز در استان آذربایجان غربی، شهرستان تکاب در سال 1393 به بهره‌‌برداری رسیده است. اقامتگاه بوم‌گردی شیز با ظرفیت پذیرش 35 نفر دارای سوئیت به صورت کف خواب با تعداد 20 نفر که دارای آشپزخانه، یخچال، تلویزیون، مبلمان، سرویس بهداشتی اختصاصی می‌باشد. از امکانات اقامتگاه شیز تکاب می‌توان به پارکینگ رو باز اختصاصی، راهنمای محلی برای تورهای گردشگری (که شامل هزینه می‌باشد)، اینترنت، سیستم گرمایشی و سرمایشی اشاره کرد. همچنین می‌توانید با هماهنگی قبلی با اقامتگاه شیز از انواع غذاهای محلی و سنتی این مجموعه سفارش دهید. اقامتگاه بومگردی شیز تکاب را می‌توانید بصورت آنلاین از سایت اسنپ تریپ رزرو کنید.


امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی شیز تکاب

مشاهده بیشتر

رزرو اتاق در اقامتگاه بوم گردی شیز تکاب

برای رزرو اتاق ابتدا تاریخ ورود و خروج‌تان را مشخص کنید.
به مدت 1 شب

فاصله اقامتگاه بوم‌گردی شیز تکاب تا فرودگاه و ایستگاه راه آهن چقدر است؟

از اقامتگاه بوم‌گردی شیز تکاب تا فرودگاه زنجان 162 کیلومتر حدود 2 ساعت و 42 دقیقه، ایستگاه راه آهن زنجان 143 کیلومتر حدود 2 ساعت و 20 دقیقه و تا پایانه مسافربری 39 کیلومتر حدود 40 دقیقه با خودرو فاصله است.

بیشتر

با رزرو اقامتگاه بوم‌گردی شیز تکاب به کدام مکان های گردشگری و تاریخی نزدیک هستم؟

زندان سلیمان (کوه زندان دیو)، زندان برنجه، آبشار و چشمه های آبگرم قینرجه، پل تاریخی ساروق، تالاب چملی و قلعه ساری قورخان که در نزدیکی روستای ساری قورخان بنا شده و قدمت آن به هزاره دوم و سوم ق.م تخمین زده شده است در نزدیکی این اقامتگاه است.

بیشتر

هزینه یک شب اقامت در اقامتگاه بوم‌گردی شیز تکاب چقدر است؟

قیمت اتاق در اقامتگاه شیز تکاب بستگی به فصلی که سفر می‌کنید و نوع اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید اقامتگاه شیز تکاب را با دیگر اقامتگاه ها از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.

بیشتر

قوانین کنسلی اقامتگاه بوم‌گردی شیز تکاب به چه صورت است؟

اقامتگاه بوم‌گردی شیز هم مانند دیگر اقامتگاه های شهر تکاب، جریمه ای را تحت عنوان جریمه کنسلی رزرو دارند. اسنپ تریپ بابت لغو رزرو هتل هزینه ای دریافت نمی‌کند. چنانچه تمایل به کنسل کردن رزرو خود در اقامتگاه بوم‌گردی شیز تکاب داشتید، پس از تماس شما با پشتیبانی اسنپ تریپ و پیگیری میزان جریمه کنسلی توسط پشتیبان های ما از اقامتگاه، آن را به اطلاع شما خواهند رساند.

بیشتر

چرا اقامتگاه بوم‌گردی شیز تکاب را از سایت اسنپ تریپ رزرو کنم؟

در سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید اقامتگاه بوم‌گردی شیز را با دیگر اقامتگاه ها مقایسه کنید و بهترین گزینه را برای اقامت در تکاب رزرو کنید. با چند کلیک ساده هم رزرو آنلاین اتاق در اقامتگاه بوم‌گردی شیز تکاب را در سایت اسنپ‌تریپ می‌توانید انجام دهید. همچنین تخفیف‌های اسنپ‌تریپ بر روی اقامتگاه بوم‌گردی شیز در بسیاری از روزهای سال اعمال می‌شود تا اقامتی مقرون به صرفه‌تر داشته باشید.

بیشتر