snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل رویال اروند خرمشهر

starstarstarstar
۴ ستاره
starstarstarstar
۴ ستاره
location_on
خرمشهر، خیابان حافظ نو، جنب مجتمع امام رضا

هتل رویال اروند در خیابان حافظ نو قرار دارد و از هتل‌های شهر خرمشهر به‌شمار می‌رود. هتل رویال اروند، هتلی چهار ستاره است که در سال ۱۳۹۹ ساخت هر دو ساختمان آن به پایان رسید. و اکنون با ۵۰ اتاق در هفت طبقه آماده پذیرش مسافران شهر خرمشهر می‌باشد.هتل دارای ۲ اتاق جلسات مجزا می‌باشد؛ یک اتاق جلسات عادی و یک اتاق جلسات VIP، که امکان برگزاری جلسات کاری و رسمی را فراهم می‌کند. از مزایای اقامت در هتل رویال اروند، کافی‌شاپ ۲۴ ساعته‌ی آن است که در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید به آن مراجعه کنید. اگر علاقه‌مند به خرید هستید، مرکز تجاری امام رضا (ع) با تنها ۱ دقیقه پیاده‌روی در دسترس شما قرار دارد. برای صرف غذا می‌توانید با ۲۰ دقیقه پیاده‌روی و یا ۵ دقیقه رانندگی به سمت بلوار ساحلی، به مجموعه غذایی اسپرلوس برسید و از رستوران و کافه آنجا لذت ببرید. رود کارون با کمتر از ۳۰ دقیقه پیاده‌روی از هتل رویال اروند در دسترس شماست. همچنین موزه جنگ خرمشهر نیز در بلوار ساحلی برای علاقه‌مندان قرار دارد. به علاوه، مسجد جامع خرمشهر در فاصله ۱.۵ کیلومتری از هتل، انتخاب خوبی برای بازدید است. 

امکانات هتل

check_box
نمازخانه
check_box
اتاق میهمانی و جلسات کاری
check_box
آسانسور
check_box
جعبه کمک های اولیه
check_box
کافی‌شاپ ۲۴ ساعته

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین هتل

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.