• تهران
  استان تهران
 • مشهد
  استان خراسان رضوی
 • شیراز
  استان فارس
 • کیش
  استان هرمزگان
 • اصفهان
  استان اصفهان
 • تبریز
  استان آذربایجان شرقی

اقامتگاه بوم گردی راگه رفسنجان

آدرس اقامتگاه بوم گردی راگه رفسنجان

"رفسنجان، روستای ناصریه، خیابان امام علی، کوچه شماره 1."
مشاهده موقعیت هتل روی نقشه

نظرات کاربران

برای ثبت نظر درباره این هتل ابتدا در سایت اسنپ‌تریپ ثبت‌نام کنید و وارد سایت شوید

درباره اقامتگاه بوم گردی راگه رفسنجان

بیشتر بخوانید
اقامتگاه بوم گردی راگه رفسنجان در روستان ناصریه در استان کرمان واقع شده است. این اقامتگاه دارای 6 اتاق که شامل اتاق های پنج نفره، هشت نفره و ده نفره می‌باشد که سرویس های آن بصورت کف خواب سنتی است. همچنین سرویس بهداشتی و حمام اتاق ها بصورت مشترک خارج از اتاق قرار گرفته شده است. اقامتگاه بوم گردی راگه رفسنجان دارای حیاط زیبا و بزرگی است که برای دورهمی و شب نشینی بسیار عالی است. در داخل اقامتگاه بوم گردی راگه  غذاهای محلی با هماهنگی قبلی برای مسافرین سرو می‌شود که جذابیت این اقامتگاه بومگردی را دوچندان کرده است. با رزرو اقامتگاه بوم گردی راگه رفسنجان شما می‌توانید از جاذبه های دیدنی این شهر دیدن کنید که در نزدیکی و فاصله کمی با اقامتگاه قرار گرفته شده است.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی راگه رفسنجان

مشاهده بیشتر
 • کپسول آتش‌نشانی
 • جعبه کمک های اولیه

رزرو اتاق در اقامتگاه بوم گردی راگه رفسنجان

برای رزرو اتاق ابتدا تاریخ ورود و خروج‌تان را مشخص کنید.
به مدت 1 شب

آدرس اقامتگاه بوم گردی راگه رفسنجان:

این اقامتگاه بوم گردی در رفسنجان، روستای ناصریه، خیابان امام علی، کوچه شماره 1 واقع شده است. برای پیدا کردن آسان تر این اقامتگاه، موقعیت دقیق آن را بر روی نقشه سایت اسنپ تریپ می‌توانید مشاهده کنید.

بیشتر

جاذبه های دیدنی و گردشگری نزدیک به اقامتگاه بوم گردی راگه رفسنجان:

از جاذبه های دیدنی و گردشگری نزدیک به این اقامتگاه میتوان به خانه حاج علی آقا، بادگیر معین، موزه مردم شناسی رفسنجان، حمام تاریخی آقا سید مهدی قریشی و دره راگه اشاره کرد.

بیشتر

اقامتگاه بوم گردی راگه رفسنجان چه نوع تایپ اتاق هایی دارد؟

این اقامتگاه بوم گردی داری اتاق های پنج نفره، هشت نفره و ده نفره میباشد که بصورت سنتی سرویس کف خواب دارد و سرویس بهداشتی و حمام اتاق ها بصورت اشتراکی خارج از اتاق ها قرار گرفته شده است.

بیشتر

چطور رزرو اقامتگاه بومگردی راگه رفسنجان را کنسل کنم؟

در صورت تصمیم به کنسلی رزرو در اقامتگاه بومگردی راگه رفسنجان، می‌توانید از طریق پنل کاربری در سایت اسنپ تریپ درخواست خود را ثبت کنید. تیم پشتیبانی هم به صورت 24 ساعته قادر به پاسخگویی سوالات شما هستند و می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

بیشتر

قیمت اتاق های اقامتگاه بوم گردی راگه رفسنجان چقدر است؟

اتاق های این اقامتگاه بوم گردی با توجه به فصل سفر قیمت متفاوت دارد. اسنپ تریپ در زمان های اوج سفر هم برای اتاق های این اقامتگاه تخفیف دارد تا شما بتوانید سفری لذت بخش برای خود رقم بزنید. همچنین می‌توانید در سایت اسنپ تریپ قیمت اقامتگاه بوم گردی راگه رفسنجان را با دیگر اقامتگاه های این شهر مقایسه کنید.

بیشتر