• تهران
  استان تهران
 • مشهد
  استان خراسان رضوی
 • شیراز
  استان فارس
 • کیش
  استان هرمزگان
 • اصفهان
  استان اصفهان
 • تبریز
  استان آذربایجان شرقی

اقامتگاه بوم گردی بام رودبار

آدرس اقامتگاه بوم گردی بام رودبار

"رودبار، پایین بازار، روستای ییلاقی دارستان."
مشاهده موقعیت هتل روی نقشه

نظرات کاربران

برای ثبت نظر درباره این هتل ابتدا در سایت اسنپ‌تریپ ثبت‌نام کنید و وارد سایت شوید

درباره اقامتگاه بوم گردی بام رودبار

بیشتر بخوانید
اقامتگاه بوم‌گردی بام رودبار در روستای ییلاقی دارستان شهرستان رودبار واقع شده است. این اقامتگاه در دو طبقه بنا شده که دارای 3 اتاق 22 متری با ظرفیت 5 نفر و 1 اتاق 24 متری با ظرفیت 6 نفر در طبقه اول اقامتگاه بام رودبار قرار گرفته شده است. اقامتگاه بوم‌گردی بام رودبار  بصورت دربست و یا هر طبقه جداگانه قابل رزرو است. از ویژگی های این اقامتگاه می‌توان به امکان پیاده روی در طبیعت و مسیر دوچرخه سواری که برای مسافرین آماده سازی شده اشاره کرد. آشپزخانه اقامتگاه بوم‌گردی بام رودبار در اختیار میزبان است که می‌توانید وعده های غذایی مورد نظر خود را سفارش دهید. شما می‌توانید اقامتگاه بوم‌گردی بام رودبار را از اسنپ تریپ بصورت آنلاین رزرو کنید. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی بام رودبار

مشاهده بیشتر

رزرو اتاق در اقامتگاه بوم گردی بام رودبار

برای رزرو اتاق ابتدا تاریخ ورود و خروج‌تان را مشخص کنید.
به مدت 1 شب

برچسب‌های این اقامتگاه

هتل های پیشنهادی رودبار

سایر هتل های رودبار

هتل زیتون 2 رودبار نمای بیرونی
از 0 تومان

امکانات و خدمات اقامتگاه بوم گردی بام رودبار:

از امکاناتی که این اقامتگاه برای رفاه حال مسافرین در نظر گرفته است می‌‎توان به پارکینگ آن اشاره کرد که ظرفیت 30 خودرو دارد. راهنمای محلی گردشگری، سیستم گرمایشی شوفاژ و رستوران آن که با امکان ارائه غذاهای محلی از جمله ترشه تره، شامی رودباری، میرزا قاسمی، دیزی و قورمه می‌باشد اشاره کرد. لازم به ذکر است بدانید بدلیل آب و هوای خنک این منطقه در فصل تابستان نیازی به استفاده از سیستم سرماشی نمی‌باشد.

بیشتر

با رزرو اقامتگاه بومگردی بام رودبار به کدام جاذبه های دیدنی نزدیک هستیم؟

غار اسپهبدان، آبشار کلشتر، دریاچه ویستان بره سر، آب گرم لویه و غار آبی دیورش از جمله جاذبه های طبیعی و گردشگری این منطقه می‌باشد.

بیشتر

فاصله اقامتگاه بومگردی با رودبار تا فرودگاه و ایستگاه راه آهن چقدر است؟

از این اقامتگاه تا فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت 1 ساعت و 30 دقیقه با خودرو فاصله است. همچنین تا ایستگاه راه آهن رشت و پایانه مسافربری رشت حدود 1 ساعت و 15 دقیقه فاصله است.

بیشتر

هزینه یک شب اقامت در اقامتگاه بوم‌گردی بام رودبار چقدر است؟

قیمت اتاق در اقامتگاه بوم گردی بام بستگی به فصلی که به رودبار سفر می‌کنید و نوع اتاق رزرو شده توسط شما دارد. در سایت اسنپ تریپ می‌توانید اتاق های اقامتگاه بام رودبار را با دیگر اقامتگاه های این شهر از نظر قیمت و امکانات مقایسه و رزرو کنید.

بیشتر

قوانین کنسلی اقامتگاه بوم گردی بام رودبار:

اقامتگاه بوم‌گردی بام رودبار هم مانند دیگر اقامتگاه های رودبار، جریمه ای را تحت عنوان جریمه کنسلی رزرو دارند. اسنپ تریپ بابت لغو رزرو اقامتگاه هزینه ای دریافت نمی‌کند. چنانچه تمایل به کنسل کردن رزرو خود در اقامتگاه بوم گردی بام رودبار داشتید، پس از تماس شما با پشتیبانی اسنپ تریپ و پیگیری میزان جریمه کنسلی توسط پشتیبان های ما از اقامتگاه، آن را به اطلاع شما خواهند رساند.

بیشتر