snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه بوم گردی گینای سامان

location_on
سامان، روستای کاهکش

اقامتگاه بوم گردی گینای سامان در روستای کاهکش، ۱۰ کیلومتری شهر سامان در استان چهارمحال و بختیاری قرار گرفته. قدمت این خانه‌ی قدیمی به سال ۱۳۰۷ بر می‌گردد و در سال ۱۳۸۷ بازسازی شده. اقامتگاه بوم گردی گینای سامان ۱۰ اتاق با ظرفیت‌های مختلف در بنای ۲ طبقه‌ای خود دارد. اگر می‌خواهید دسته‌جمعی و خانوادگی یا با دوستانتان سفر کنید، این اقامتگاه برای اقامت در بین هتل‌های شهر سامان مناسب شماست. اتاق‌های ۳، ۴، ۵، ۷ و ۸ نفره در اقامتگاه قابل رزرو هستند. از خدمات و امکانات اقامتگاه به رستوران می‌توان اشاره کرد که با هماهنگی قبلی می‌توانید غذاهای محلی خوشمزه‌ای را سفارش دهید.موقعیت مکانی اقامتگاه بوم گردی گینای سامان هم خوب است و تجربه‌ای منحصر به فرد در فضایی روستایی و زیبا را برایتان رقم خواهد زد. یکی از مکان‌های دیدنی نزدیک اقامتگاه، پل تاریخی زمان‌خان است که به حدود ۲۰ دقیقه رانندگی از محل اقامتتان نیاز دارد. از اقامتگاه بوم گردی گینای سامان تا شهر سامان ۲۰ دقیقه و تا شهرکرد حدود ۴۰ دقیقه با خودرو فاصله است.

امکانات اقامتگاه بوم گردی

check_box
اینترنت رایگان و نامحدود
check_box
رستوران
check_box
کافی‌شاپ

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

قوانین اقامتگاه بوم گردی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه