snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

بوتیک هتل اسفنجان سمنان

location_on
سمنان، خیابان ابوذر ۳۰

بوتیک هتل اسفنجان خانه تاریخی ۲۰۰ ساله از زمان ناصرالدین شاه در سمنان بوده که در سال ۱۴۰۰ برای رفاه حال مسافرین مورد بازسازی قرار گرفته شده است. این هتل در ۲ طبقه ساخته شده که دارای ۲۰ باب اتاق می‌باشد. اتاق‌های یک تخته، دوتخته دابل و تویین، سه تخته، چهارتخته و پنج تخته در این هتل برای مسافرین آماده شده است که می‌توانید در زمان ثبت رزرو با توجه به تعداد نفرات اتاق مورد نظر خود را انتخاب و رزرو کنید. فضای سنتی و دلنشین بوتیک هتل اسفنجان سمنان توجه مسافرین را به خود جلب کرده است. با اقامت در هتل اسفنجان سمنان می‌توانید برای تفریح به پارک هشت شهریور، منطقه گردشگری شهمیرزاد، جنگل رودبارک و برج کاشانه بروید. شما می‌توانید بوتیک هتل اسفنجان سمنان را با بهترین قیمت بصورت آنلاین از سایت اسنپ تریپ رزرو کنید. 

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

قوانین بوتیک هتل

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

امتیاز بوتیک هتل از دید کاربران اسنپ‌تریپ

۳.۹
خوب
۵۲ نظر
وضعیت نظافت
۴.۲
خوشرویی و رفتار کارکنان
۴.۳
موقعیت مکانی و دسترسی
۴.۱
کیفیت غذا و پذیرایی
۳.۲
امکانات اقامتگاه
۳.۵
کیفیت اقامتگاه نسبت به قیمت
۴.۴
رعایت پروتکل های بهداشتی
۴.۰

نظرات مسافران

در صورت اقامت در این اقامتگاه نظر و امتیاز خود را ثبت کنید تا دیگران با اطمینان بیشتری اقامتگاه مناسب برای سفرشان را انتخاب کنند‌.
poker-emoji
poker-emoji
stars۲
یک تخته
مگر درمواقع ضروری مجددا به این هتل برم
thumb_upنقاط قوت
ساختمان قدیمی ولی جذابیت خاصی نداشت
thumb_downنقاط ضعف
صبحانه خیلی ضعیف سطل اشغال خالی نشده بود. آب حمام تخلیه نمیشد مسواک و خمیر دندان نداشت. حوله یکدونه خیلی کوچک تو آفاق بود صبحانه خیلی ضعیف بود. چای ساز تو اتاق بود با یک بطری آب معدنی که موقع تخیله مبلغش رو گرفتن درکل رضای کننده نبود
poker-emoji
poker-emoji
stars۳.۲
دو تخته دابل
سلام هتل به نسبت خوبی هست اتاقی که ما رزرو کردیم حدود ٣0 متر بود سرویس بهداشتی ایران نداشت (در محوطه بود) یخچال هم آب معدنی و نوشابه و دمنوش داشت گاز برای گرم کردن غذا نبود هزینه استفاده از آب معدنی و... در آخر باید پرداخت بشه صبحانه ای که داشت سلف بود و نیمرو و املت و پنیر گوجه خیار و کره مربا بود امکانات خاصی نداشت ولی برای اقامت یکی دوشب به نسبت هزینه مناسب بود پارکینگ نداره ولی جلوی هتل فضا بسیار هست
thumb_upنقاط قوت
فضای آرام و سنتی و دلنشین
thumb_downنقاط ضعف
صبحانه سلف
poker-emoji
poker-emoji
stars۳
دو تخته دابل
thumb_upنقاط قوت
فضای سنتی زیبا، اتاق های تمیز
thumb_downنقاط ضعف
غذای گران و کم کیفیت
love-eyes-emoji
love-eyes-emoji
stars۴.۲
دو تخته دابل
thumb_upنقاط قوت
عالی بود همه چیز
thumb_downنقاط ضعف
که کم صبحانه میتونه بهتر باشه
poker-emoji
poker-emoji
stars۳.۸
دو تخته دابل
thumb_upنقاط قوت
محیط زیبا امکانات مناسب به نسبت قیمت
thumb_downنقاط ضعف
پذیرایی بد صبحانه
برچسب های این اقامتگاه
help_outline

پاسخ به برخی از سوالات

تایپ اتاق‌های هتل اسفنجان سمنان:

در هتل اسفنجان سمنان اتاق‌های یک تخته، دو تخته دابل، دو تخته تویین، سه تخته، چهار تخته و پنج تخته قابل رزرو است. شما می‌توانید باتوجه به تعداد نفرات در هنگام ثبت رزرو اتاق مد نظر خود را انتخاب کنید.

قیمت اتاق‌های هتل اسفنجان سمنان چقدر است؟

اتاق‌های این هتل با توجه به فصل سفر قیمت متفاوت دارد. اسنپ تریپ در زمان‌های اوج سفر هم برای اتاق‌های این هتل تخفیف دارد تا شما بتوانید سفری لذت بخش برای خود رقم بزنید. همچنین می‌توانید در سایت اسنپ تریپ قیمت هتل اسفنجان سمنان را با دیگر هتل‌های این شهر مقایسه کنید.

مزیت رزرو هتل اسفنجان سمنان از اسنپ تریپ:

در سایت اسنپ تریپ می‌توانید اتاق‌های هتل اسفنجان را با دیگر هتل‌های سمنان مقایسه کنید و اتاق مورد نظر خود را با بهترین و مناسب ترین کیفیت رزرو کنید.خدمات پشتیبانی هم به صورت ۲۴ ساعته ارائه می‌شود و پاسخگوی سوالات شما درباره رزرو در شهر سمنان هستند.

شرایط کنسلی رزرو در هتل اسفنجان سمنان:

در قسمت قوانین انصراف از رزرو، شرایط کنسلی رزرو این هتل ذکر شده است. برای ثبت درخواست لغو رزرو با پشتیبانی می‌توانید تماس بگیرید. اسنپ تریپ برای کنسلی رزرو هتل اسفنجان سمنان هزینه‌ای دریافت نمی‌کند و میزان جریمه با در نظر گرفتن تاریخ کنسلی و قوانین هتل تعیین می‌شود.