snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه بوم گردی زرین چاه سه‌قلعه

location_on
سه‌قلعه، جاده سه‌قلعه به بیرجند، روستای زرین چاه

اقامتگاه بوم گردی زرین چاه سه‌قلعه در فاصله ۳۰ کیلومتری از شهر سه‌قلعه و مسافت ۱۶۰ کیلومتری از بیرجند در استان خراسان جنوبی قرار گرفته است و اقامتی سنتی و تجربه‌ای جدید را در بین اقامتگاه‌های بوم‌گردی شهر سه‌قلعه برای مسافران فراهم می‌کند. قدمت اقامتگاه به چندین سال گذشته بر می‌گردد اما از سال ۱۳۹۴ با مجموع ۱۴ اتاق و واحد اقامتی از گردشگران این منطقه پذیرایی می‌شود.اگر به این منطقه سفر می‌کنید، انتظار آب و هوای کویری را داشته باشید که تماشای ستاره‌ها در شب‌های زیبای کویر و در سکوت و آرامش مطلق را برایتان امکان‌پذیر می‌کند. در اقامتگاه بوم گردی زرین چاه با امکانات ساده و ضروری چند روزی را به دور از تکنولوژی و هیاهوی شهر سپری خواهید کرد، همچنین امکان آنتن‌دهی ضعیف تلفن همراه وجود دارد. از غذاهای محلی که توسط میزبانان شما در اقامتگاه بوم گردی زرین چاه پخت و آماده می‌شود، حتما امتحان کنید و لذت ببرید.اگر هم خواستید در زمان اقامت خود در اقامتگاه بوم گردی زرین چاه، با ۳۶ کیلومتر رانندگی، می‌توانید به شهر سه‌قلعه هم سر بزنید. علاوه بر آن، می‌توانید به بازار سه‌قلعه برای خرید سوغات و به خانه ساعت برای بازدید بروید. برای صرف غذا هم رستوران خان‌بابا گزینه‌ای مناسب می‌باشد.

امکانات اقامتگاه بوم گردی

check_box
روم سرویس
check_box
خدمات خانه‌داری
check_box
پارکینگ روباز
check_box
سرویس بهداشتی ایرانی عمومی

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین اقامتگاه بوم گردی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.