snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

هتل تست قزوین

location_on
قزوین میدان قزوین

اقامتگاه بوم گردی تست قزوین که قدمتش به حدود ۲۰۰ سال پیش و زمان قاجار بر می‌گردد، در بافت قدیمی شهر قزوین و خیابان امام واقع شده. در سال ۱۲۵۰ بنای اولیه ساختمان ساخته شده و دوره‌های مختلفی را به چشم خود دیده. در نهایت در سال ۱۳۹۵ به طور کامل بازسازی و مرمت شد و در حال حاضر از مسافران پذیرایی می‌کند. اقامتگاه بوم گردی تست قزوین در کل ۴ اتاق دارد. برای همین اگر می‌خواهید در زمان سفر قزوین اقامتی با آرامش داشته باشید، این اقامتگاه انتخاب خوبی در بینقزوین می‌تواند باشد.اقامتگاه بوم گردی تست قزوین شبیه دیگر بناهای عصر قاجار است؛ از حیاطی تشکیل شده که اتاق‌ها دور تا دورش قرار گرفته‌اند و به پشت بام که بروید به کوچه پس کوچه‌های اطراف دید دارید. از امکانات و خدمات اقامتگاه می‌توان از خدمات خانه‌داری و اینترنت نام برد. پرسنل صمیمی و خونگرم آن هم تلاش می‌کنند تا به بهترین نحو از شما پذیرایی کنند و خاطره خوبی از سفر قزوین برایتان رقم بخورد.موقعیت مکانی اقامتگاه بوم گردی تست قزوین هم مناسب است. از اقامتگاه با حدود ۱۰ دقیقه پیاده‌روی به میدان امیرچخماق می‌رسید. اقامتگاه بوم گردی تست قزوین را با مناسب‌ترین قیمت از اسنپ‌تریپ رزرو کنید.

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین هتل

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.