snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه بوم گردی تست اسنپ تریپ قشم

location_on
قشم، هرمزگان

هتل تست  که قدمتش به حدود ۲۰۰ سال پیش و زمان قاجار بر می‌گردد، در بافت قدیمی شهر تهران و خیابان امام واقع شده. در سال ۱۲۵۰ بنای اولیه ساختمان ساخته شده و دوره‌های مختلفی را به چشم خود دیده. در نهایت در سال ۱۳۹۵ به طور کامل بازسازی و مرمت شد و در حال حاضر از مسافران پذیرایی می‌کند. هتل تست در کل ۴ اتاق دارد. برای همین اگر می‌خواهید در زمان سفر یزد اقامتی با آرامش داشته باشید، این اقامتگاه انتخاب خوبی در بین هتل تست می‌تواند باشد.هتل تست شبیه دیگر بناهای عصر قاجار است؛ از حیاطی تشکیل شده که اتاق‌ها دور تا دورش قرار گرفته‌اند و به پشت بام که بروید به کوچه پس کوچه‌های اطراف دید دارید. از امکانات و خدمات اقامتگاه می‌توان از خدمات خانه‌داری و اینترنت نام برد. پرسنل صمیمی و خونگرم آن هم تلاش می‌کنند تا به بهترین نحو از شما پذیرایی کنند و خاطره خوبی از سفر یزد برایتان رقم بخورد.موقعیت مکانی هتل تست هم مناسب است. از اقامتگاه با حدود ۱۰ دقیقه پیاده‌روی به میدان امیرچخماق می‌رسید. هتل تست را با مناسب‌ترین قیمت از اسنپ‌تریپ رزرو کنید.

امکانات اقامتگاه بوم گردی

check_box
لابی
check_box
پارکینگ
check_box
فوتبال دستی
check_box
سرویس بهداشتی ایرانی در لابی
check_box
اسکله

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما

قوانین اقامتگاه بوم گردی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
برچسب های این اقامتگاه