snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

اقامتگاه بوم گردی خاله خورشید قشم

location_on
قشم، روستای شیب دراز، نرسیده به اسکله دلفین، جنب مسجد آل کمال

اقامتگاه بومگردی خاله خورشید قشم بیش از ۴۰ سال پیش در روستای شیب دراز جزیره قشم ساخته شده. در سال ۱۳۹۸ این اقامتگاه بازسازی شد و با ۵ اتاق از مهمانان پذیرایی می‌کند. اقامتگاه خاله خورشید با قرار گرفتن در این روستای ساحلی دسترسی خوبی به دریای نیلگون خلیج فارس دارد.با رزرو اقامتگاه بومگردی خاله خورشید قشم چند روزی را در فضای بومی و روستایی قشم به دور از زندگی شهری بگذرانید. البته که اینترنت وای‌فای موجود در اقامتگاه نگرانی شما را بابت دوری از شهر کم می‌کند. در این اقامتگاه با پرسنل خوش برخورد و غذاهای جنوبی اصیل از شما پذیرایی می‌شود. اتاق‌های اقامتگاه بدون تخت و بدون سرویس بهداشتی و حمام هستند اما در فضای اشتراکی اقامتگاه خاله خورشید سرویس بهداشتی و حمام مشترک وجود دارد.اگر خواستید در بیرون اقامتگاه هم صرف غذای جنوبی را امتحان کنید رستوران‌های دریا، عموزینل و هودج در نزدیکی شما هستند. یادتان نرود که برای تفریح به سایت دلفین‌ها و لاکپشت‌ها سری بزنید.اقامت در بومگردی خاله خورشید می‌تواند بهترین گزینه برای کسانی باشد که با دوستان یا خانواده به سفر می‌روند و می‌خواهند در یک خانه‌ی چند اتاقی در کنار هم زندگی کنند.

امکانات اقامتگاه بوم گردی

check_box
سرویس بهداشتی فرنگی عمومی
check_box
حمام عمومی
check_box
غذای محلی
check_box
اینترنت رایگان و نامحدود
check_box
پارکینگ روباز

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین اقامتگاه بوم گردی

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.