snapptrip logo
آژانس ها و شرکت ها
دانلود اپلیکیشن
تصاویر هتل
امکانات
اتاق ها
موقعیت
قوانین
امتیاز و نظرات

مهمانسرا ممتاز آبان قشم

location_on
قشم، خیابان امام خمینی، لاین تجارت ۶

مهمانسرا ممتاز آبان قشم در خیابان امام خمینی و در لاین تجارت ۶ قرار دارد. این مهمانسرا برای اقامتی مقرون به صرفه در مرکز شهر و بین هتل‌های جزیره قشم گزینه‌ای مناسب است. این مهمانسرا با تعداد ۱۱ اتاق که ظرفیت‌هایی دو نفره، سه نفره، و پنج نفره را دارند، از مسافران و گردشگران جزیره قشم پذیرایی می‌کند. در اتاق‌ها امکانات و خدمات مورد نیاز برای اقامتی ساده و راحت در نظر گرفته شده و پرسنل صمیمی هتل تلاش می‌کنند تا اقامت خوشی را در مهمانسرا ممتاز آبان قشم بگذرانید.موقعیت قرارگیری مهمانسرا هم مزیت مهمی برایش محسوب می‌شود و به مرکز شهر و بازار قدیم قشم به راحتی دسترسی دارید. اسکله ذاکری در ۱ کیلومتری مهمانسرا ممتاز آبان قشم قرار گرفته است و مراکز خرید مهم قشم هم نزدیک به شما هستند. در چند قدمی محل اقامتتان رستوران‌های مختلفی را پیدا می‌کنید و برای صرف غذا می‌توانید به آنها سر بزنید.

امکانات مهمانسرا

check_box
لابی

اتاق ها

پیشنهاد بر اساس جستجو و فیلترهای انتخابی شما
search
هتل مورد نظر غیرفعال است!

قوانین مهمانسرا

login
تاریخ ورود
۲:۰۰ بعد از ظهر
logout
تاریخ خروج
۱۲:۰۰ ظهر
check
کودکان زیر دو سال میتوانند در صورت عدم استفاده از سرویس خواب اضافه به صورت رایگان به همراه والدین در هتل اقامت داشته باشند.

قوانین کنسلی

check
در صورت کنسل‌کردن رزرو، بر‌اساس قوانین کنسلی هتل مبلغ پرداخت‌شده حداکثر تا ۷ روز کاری به حساب کاربری شما باز‌می‌گردد.
check
مسافران عزیز توجه داشته باشند که در رزروهای نوروز و دوره‌های پیک مسافر به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد.
check
با توجه به اینکه هتل‌ها قوانین کنسلی را تعیین می‌کنند، در صورت درخواست تغییر یا کنسلی در این‌روزها اسنپ‌تریپ هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.